RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Public затваря магазина си във Варна

Go down 
+8
(s)Ain't
Fofo0
~different
grain_of_sand
nameless
Илмари
stunnka
Selene
12 posters
АвторСъобщение
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 08 Апр 2010, 15:34

Любимият на много варненци вече магазин Public затваря врати едва 5 месеца след откриването си.
Това става ясно от съобщение до медиите на мениджърската компания CIVITAS Global за оттеглянето на компанията Public world EOOД.

От фирмата оповестиха днес намерението си да приключат напълно дейността си в България и да затворят и магазина във Варна. До това решение се стигнало след анализ на резултатите от първите 5 месеца работа на магазина и заради "несъвместимостта на новаторската концепция на Public с текущите нужди на българския пазар", обясняват от компанията.

Друг фактор е общата рецесия на пазара заради международната криза, която значително е променила навиците на потребителите.

Магазинът във Варна беше открит на 7 ноември 2009 година с 3-дневни празници. Концепцията му беше да съчетае търговията с електроника и книги със забавления, концерти и всевъзможни полезни услуги.

Компанията обещава да осигури на 33-мата си служители справедлива компенсация, която надхвърля изискванията на българското законодателство.

Дружеството уверява клиентите, свързани със сервиз на IT оборудване, подаръчни чекове, валидни гаранции, че всички неуредени сделки с тях ще бъдат напълно покрити.

За повече информация и за да не се създава понататъшно неудобство, клиентите на Public могат да посетят официалния сайт www.public.bg.

http://www.varnautre.bg/ [статията е от 1.04, но не е първоаприлска шега, щом още е затворен]



Това не знам от кога е, но вчера като минавах от там и ме посрещна неприятната новина, разлепена по всички, вече бивши, входове...
Наистина невероятен магазин беше...
Върнете се в началото Go down
stunnka
Epic
Epic
stunnka


Male
Age : 30
Брой мнения : 716
Location : Варна
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 08 Апр 2010, 16:03

Ееееееееееееееееееее, това беше най-хубавото нещо случвало се на Варна. Cry Cry
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 15 Апр 2010, 10:14

Аз пък толкова много исках да я видя Cry
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 15 Апр 2010, 10:27

Апф, кофти новина..едно от любимите ми места, че и не само и на мен...много жалко, наистина :/
Върнете се в началото Go down
grain_of_sand
Advanced
Advanced
grain_of_sand


Female
Age : 27
Брой мнения : 151
Location : ~Warna
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 15 Апр 2010, 13:58

Много гадно...толкова обичах да прекарвам времето си там...;/ ;xx
Върнете се в началото Go down
~different
Great
Great
~different


Female
Age : 28
Брой мнения : 366
Location : Варна ( :
Интереси : Rockplace, музика, фотография, walkin' on the beach.. etc ~
Рейтинг : 1
Registration date : 18.10.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 15 Апр 2010, 22:57

Жалко .. ;/
Върнете се в началото Go down
Fofo0
Rockplacer
Rockplacer
Fofo0


Female
Age : 28
Брой мнения : 1342
Location : Manchester, UK
Интереси : Books.
Рейтинг : 6
Registration date : 15.08.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyПет 16 Апр 2010, 08:47

Олее,толкова прекрасни спомени имам от там,когато идвах във Варна..
Просто не мога да повярвам,че го затварят...
Наистина ще ми липсва...дори и да не съм от Варна,пак ще ми липсва.. ;/
Върнете се в началото Go down
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't


Female
Age : 30
Брой мнения : 975
Location : Варна
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСря 21 Апр 2010, 16:11

.....................
Миналата седмица случайно минавах от там, понечих да вляза, но вратите бяха залостени и реших, че просто е затворено (което беше съмнително странно). Чак днес видях, че имаше бележка... Жалко, много жалко. В Public намерих диска на Скид Роу, който толкова отдавна търсех. Намерих какви ли не дискове, които планирах да си взема и никъде другаде не намирах, даже и списък си направих. Сега вероятно ще се наложи пак да ги издирвам под дърво и камък. Имаше страхотни неща ;х А и зимата винаги като нямахме къде да идем и беше студ, се размотавахме там и никога не беше скучно.
Адски много ме е яд. АДСКИ.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСря 21 Апр 2010, 22:10

И вече страната ни остана осакатена откъм манга... Cry
Върнете се в началото Go down
Хаджи
Banned
Хаджи


Male
Age : 29
Брой мнения : 531
Location : Varna
Интереси : Момчилстване
Рейтинг : 7
Registration date : 07.07.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyЧет 29 Апр 2010, 23:50

Така става като не искат пари от нърдовете, дето цъкат по цели дни гитар хиро и другите джаджи безплатно...face it, сигурно половината от влизащите в Пъблик са били там само заради това...
И аз си бях набелязал доста дискове, които не мога да си взема от никъде другаде, доста двд-та с концерти и оригинални сд-та...та и там можех да намеря каквато книга си поискам...God damn you, geeks! Dots Disgust
Върнете се в началото Go down
DALEK
Great
Great
DALEK


Male
Age : 30
Брой мнения : 270
Location : Варна
Рейтинг : 7
Registration date : 19.08.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСъб 01 Май 2010, 14:09

Хаджи написа:
Така става като не искат пари от нърдовете, дето цъкат по цели дни гитар хиро и другите джаджи безплатно...face it, сигурно половината от влизащите в Пъблик са били там само заради това...
И аз си бях набелязал доста дискове, които не мога да си взема от никъде другаде, доста двд-та с концерти и оригинални сд-та...та и там можех да намеря каквато книга си поискам...God damn you, geeks! Dots Disgust

Прав си, естествено! Ако ония не ходеха да цъкат и гитар хирото стоеше недокоснато публик нямаше да фалира. Duuuh.
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСъб 01 Май 2010, 19:20

По-скоро иска да каже, че трябва да се вземат някви пари за това.
Според мен не трябваше да я има таз кирия, дето да си четеш/слушаш музика там, то кво няма да фалираш, като един на десетима си купуваше нещо.
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСъб 01 Май 2010, 20:37

И все пак.. не са си предвидили добре нещата. Чувала съм че тр да предвидиш начинанието да е на загуба поне първата година, а те на петия месец са аут...

Иначе да, можеха да искат някакви пари за това... добре щяха да печелят biggrin
Върнете се в началото Go down
DALEK
Great
Great
DALEK


Male
Age : 30
Брой мнения : 270
Location : Варна
Рейтинг : 7
Registration date : 19.08.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСъб 01 Май 2010, 20:58

Kaamos написа:
По-скоро иска да каже, че трябва да се вземат някви пари за това.
Според мен не трябваше да я има таз кирия, дето да си четеш/слушаш музика там, то кво няма да фалираш, като един на десетима си купуваше нещо.

В целия свят има такива книжарници, където се чете. Ако ти харесва книгата няма да ходиш всеки ден да четеш там, а ще си я купиш.
Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Rockplacer
Rockplacer
Бавен_Клошар


Male
Age : 27
Брой мнения : 979
Location : Виена/Варна
Интереси : Хора и музика
Рейтинг : 12
Registration date : 28.08.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСъб 01 Май 2010, 21:39

Не и ако си българин....
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyСъб 01 Май 2010, 23:08

Мдам... как ги наричаха...
Абе когато майка ми работеше в книжна борса "Варна" постоянно се появяваха разни дето само четат и нищо не копуват...бяха им измислили прозвище, ама не го помня biggrin
Даже оня дъртия идиот в някойси от сезоните на Big Brother (дето анатемоса предаването) е много чест такъв...читател
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна EmptyПон 03 Май 2010, 14:03

Бавен_Клошар написа:
Не и ако си българин....

Именно. Ние не притежаваме тая култура, ами се хвърляме на гратиса; да не говорим за пазене на книгите...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Public затваря магазина си във Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Public затваря магазина си във Варна   Public затваря магазина си във Варна Empty

Върнете се в началото Go down
 
Public затваря магазина си във Варна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: