RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Похвали се / Оплачи се

    Go down 
    +27
    Влади
    "Рури"
    Puppet Master
    Ками
    CrazY
    Ania
    Вилито
    Доцент Бинева
    deathrose
    eMm
    Selene
    Бавен_Клошар
    Лили.
    Phantom 1912
    Янн
    Gunslinger^^
    Yob
    Downingtn
    Илмари
    Немезида
    Rashugun
    Руто
    luna_lovegood
    fonix
    Bryan
    Frankie Roll
    dragons_eat_apples!!
    31 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    Гост
    Гост




    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyПет 21 Май 2010, 12:05

    First topic message reminder :

    Подобно на старата тема това е място, където можете да се оплачете от форума, екипа или потребител. А ако имате някоя мила дума за нас, също може да я споделите.

    Ще помоля да спазвате горепосочените уточнения относно темата. Приятно прекарване из дебрите на форума!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 10 Авг 2010, 03:22

    Приложението си работи напълно нормално. Може би ти се струва, че не става при теб, защото е нужно малко време, за да се качи файлът (2-5 мин в зависимост от големината). Изчакай, докато страницата се рефрешне сама.
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 10 Авг 2010, 03:24

    Оправи се, преди ми показваше отгоре надпис, че качването е провалено.
    Сега е Ок.
    Мерси (:
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyСря 11 Авг 2010, 22:17

    Защо когато цъкна да ми маркира форумните като прочетени,не го прави?
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyСря 11 Авг 2010, 23:01

    Изчисти си кеша.

    Ако си с Mozilla:

    Ctrl+Shift+Del ---> Clear Now
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyСря 11 Авг 2010, 23:04

    оправи се,мерси {}
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Предложение/Оплакване   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 12:24

    От доста време спряха да ми харесват някои неща във форума Smile
    Чувствам си свободата за задника закачена в момента, щото във форума направиха 300 модератора, от които 3-4ма си вършат работата като хората, другите просто имат някъв цвят и специален ранг? К'ви са тея зелени простотии и сиви? И тея отговорници за ред, за пътувания и простотии???? Кога за последно някой е видял нещо да се организира или да се прави? Все едно съм в затвора бе, да му е*а майката. Днес ще се ходи тука, бъдете повече хора, няма да пиете, няма да пикаете, ще правите едва ли не к'вот ви кажем? 'Ми сложете си рангове "Rockplace надзорници" тогава, ебахти хората. Предложението ми е да набият на всичките така "Добре" вършете си работата модератори, защото за мен не са нужни. Не виждам и смисъл от тях, нито от организатори. Всеки може в темата за срещите да напише "намерих много готинко място ни ниски цени,можем да се съберем там еди кога си и да си изкараме яко" или аре на походче до Аладжата. Не е нужно според мен всякви организатори и простотии, защото до сега съм видял 3 пъти да се организира нещо. Беше си яко, когато си имаше 3-4 модератора из целия форум и като си излизахме компанията, да не ми се карат, що съм се оригвал или що съм пил, пък камо-ли в темата за срещите да виждам нещо подобно на "Браво! днес пак бяхме 3ма човека" И да ми държи сметка що не съм идвал. ааамаШмааоОООуу, измиите си очите и четете като хората : ФОРУМНИТЕ СРЕЩИ НЕ СА ЗАДЪЛЖЕНИЕ, А ЗАБАВЛЕНИЕ и никой няма да ми казва дали няма да пия или не, или дали ще се оригвам, или не, или дали аз ще идвам на форумна АКО ИСКАМ или не.Защото и момичето от Плевен си има право да каже "Да ще дойда", а после да се обади и да каже "не,няма да мога", защото всичко става. Спрете да имате това шибано чувство за власт и да нареждате над другите. Тук не е детска градина, в която модераторите да го играете лудите лелички, дето да нареждате на децата "потребителите" какво да правят, къде да не пипат и кво да не ядат. Спрете да мрънкате и да нареждате. Вземете си разгледайте компютъра със старите снимки, да си спомните малко какво беше форумна и какво беше форум, защото тука правилата станаха много вече, както и ненужните хора Smile

    Поздрав:
    Iron Maiden - Powerslave.
    "Tell me why i had to be a powerslave?"
    ПП.Във форума влизам да се забавлявам, да прочета нов албум или творение, да послушам музика, да се наспамя, да се накефя и да видя кога приятелите ми излизат, за да отида да ги видя, не за да гледам простотиите на някой дето иска повечко власт, а гласът му е по нисък от тревичката.Enough with the bullshit.
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 12:39

    Моля, ако и други се чувстват така, да пишат в темата (а не в скайп), за да можем правилно да се ориентираме какви са ви нуждите и как да ги задоволим. Също така няма да е лошо да има мнения и от инакомислещите.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 12:51

    Bryan написа:
    няма да пийте няма да пикайте ще правите едва ли не квот ви кажем? Ми сложете си рангове "Rockplace надзорници" тогава ебахти хората.
    На няколко пъти споменах, че това е безсмислено, както и Николетито. На който му се пуши, да си пуши, на който не, не..
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 12:52

    След като и аз поговорих с Геша, съм съгласна. Не е нужно да има и хора да организират. В това число включвам и себе си. Всеки ако има идея може да я сподели, да се обсъди и да се реши. Не е нужно да има хора за това.
    Геша е прав. Тук сме, за да се забавляваме. Всеки редовен потрбител има своя принос. Но не е нужно да има специален ранг за всеки Smile
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:06

    Аз само не разбрах какво общо имаше пиенето с Офлайн стафа.
    За второто съм съгласна, окей, май не е чак толкова необходимо.

    Но..предполагам, че тази тема е постната заради последните мнения на Аня във Варненските срещи. Честно казано, мисля, че тя е права за алкохола.

    Да, преди нямаше такива неща от сорта "Не носете твърд алкохол", "Не пийте много"..
    И защо? Защото не се напивахте за щяло и нещяло на всяка форумна. А сега това се случва. Когато някой пиян до козирката влезе във водата и недай си Боже нещо се случи с него какво става? Не трябва да има забрана на алкохола, но според мен трябва да има някакъв контрол. Щом тези, които се напиват не могат сами да се контролират.
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:11

    Мда,Аня ме подсети колко мразя да ми стягат задника така Smile
    Вчера в бара някои бяха и напушени ? От какъв зор го правите това?
    Аз си хвърлих спатийте и си казах квото имам,от тук на татък е вашето мнение и администраторското решение Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:16

    Да, и аз мисля, че е заради мнението ми.
    Точно заради това написах и в темата за срещите - само на плажа не!
    Не държим на алкохол, не и всички, напивате се и влизате във водата, вълнува ме не защото съм модератор и б;а-бла, а защото сте ми приятели и не искам да ви се случи нещо лошо.
    Да, зимата пак се правих на "модератор" макар и да не бях като ви се карах, че крещите в Албата и т.н. След време се осъзнахте и се гордея с теб, Геш, че се изправи и говори от името на всички! Кажи ми не беше ли приятно точно в този момент и когато сервитьорката дойде и ни каза "Браво, радвам се, че го направихте" - аз усетих невероятно успокоение, макар и все и аз да крещях и това ми се натякваше!
    Сега ви оставям, няма да ви казвам какво да правите, уж е за ваше добро, но ако не го приемайте така - недейте. Аз не съм ви никаква, явно аз съм прост модератор, който не си върши работата и само командва. Аз съм един червен ник в този форум и толкова.
    Осъзнавам, че понякога се държа като ваша майка с това каране и "заповядване" (което не е така, защото ако беше заповядване вие щяхте да ме послушате поне веднъж), но повтарям, потретвам и така до безкрай - правя го, защото ме интересувате и ви обичам!
    Оставям натсрана, че не виждам за какво ни е много алкохол по срещите, тъй като лично аз го възприемам като обида. Един вид "Вие не сте забавни и ми трябва алкохол, за да се забавлявам".


    P.S. Ако не сте наясно спасителя на плажа, където ходим често прави проблеми за алкохол и т.н. и не той, ами вика полиция и така. За това също ме вълнува.
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:20

    Ру, искам да те уверя, че Геша каквото е споменал в първия си пост, няма нищо общо с мен, а виждаш ли какви неща пише. Точно тия, дето си говорихме миналия ден. Радвам се, че не съм единственият, който мисли така.

    Ай, Офлайн Стафърите окей. Това беше толкова безсмислено, колкото да се засилиш към бик.
    Ами хилядата модове? Защо има толкова много модератори, при положение, че по 10-15 души макс се събираме онлайн в сайта. Да не говорим, че половината модове хич не са активни. Че аз съм готов да си дам титлата на мод, на цената, че ще има макс 3 активни модератори във форума, които си знаят работата перфектно и усещат духа на форума. Не че титлата ми е безразлична, но предпочитам да има малко баланс в екипа ни.


    Последната промяна е направена от CrazY на Вто 24 Авг 2010, 13:24; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:22

    Мисля, че това е работа на двамат Админа да решат кой Модератор не си върши работата, не става за това и т.н.
    Това не е за обсъждане от нас, защото освен ако не кажеш "Махнете ми правата" нищо няма да промениш.
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:24

    Мерси Ваньо Smile
    Работата на админа е да го направи,Аня.Това не ми пречи аз да виждам какво става.
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:26

    Аня, то нека си е работа на Админите, спор няма, но не виждам защо да не си искажа мнението. Все пак не съм от вчера тука и имам доста наблюдения над форума.
    Върнете се в началото Go down
    Frankie Roll
    Administrator
    Administrator
    Frankie Roll


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 469
    Location : Варна
    Рейтинг : 20
    Registration date : 27.12.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 13:29

    Спираме до тук. Оффлайн стъфовете ги няма. Проблеми няма да има, не че е имало. Контрол ще се прилага на форумни срещи, на обикновени събития с приятели, не.

    Сега ви предлагам да ми се нахвърлите с най-различни космически идеи, защото тая седмица ще го ударим на новости и промени в нашият свят.

    Благодаря!
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 21:29

    1. Супер готин е надписа горе ''We are what we want to be", обаче не се чете много хубаво, не е нужно целия шрифт да се сменя, ами само малко да се раздалечат, така както са едно, над друго.
    2. Супер яко се е направило, това с главните ни правила най- отгоре, както и аватара на главния админски профил... просто го обожавам и облика и всичкоо To Happy To Stop
    Върнете се в началото Go down
    Ками
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ками


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 877
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 13.12.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 21:41

    Супер яко ни е логотооо Clap
    Браво!

    И както Анито и аз малко трудно го разчетох онова, иначе другото си ни е повече от перфектно.

    Освен, че нашето знаме по има само 2 пъти, а варненското - 3. biggrin biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 21:57

    Доцент Бинева написа:
    Bryan написа:
    няма да пийте няма да пикайте ще правите едва ли не квот ви кажем? Ми сложете си рангове "Rockplace надзорници" тогава ебахти хората.
    На няколко пъти споменах, че това е безсмислено, както и Николетито. На който му се пуши, да си пуши, на който не, не..

    Ани, досега в Пловдив организирахме три събирания.
    Първия път беше ДЕТСКИ ден. За момент трябваше да се отърсим от всичките простотии, с които се тровим и да се "почувстваме" като деца. Стигнахме само до забележки и видя, че накрая всички пушачи доволно си палиха.
    Втория път беше на рекичка и нямаше никакви забрани.
    Третия път (т.е. днес) бе Спортен ден. След като поспорихме малко с Весо, решихме, че ще е добре да ограничим пушенето и пиенето, за да може поне за няколко часа да се погрижим за здравето си.

    Това беше цялата идея. (:



    Добре, а защо и обикновенните потребители да не могат да дават предложения/организират Форумни срещи? Мисля, че всеки има някакво въображение и идеи, които му хрумват и преспокойно може да отиде, разпита и да даде предложение за по-голяма форумна.
    Идеята на Стафф-а бе да се разнообразят малко срещите - нали на всички им беше писнало от висенето по тепета/фонтани и гледането на пиянски изцепки. В началото всички бяха съгласни и впоследствие се стигна до тази тема. Както и да е.
    Предложението ми е да се позволи и на не-модераторите да пускат съобщения за Форумни срещи (като разбира се всеки поема отговорност за това, което прави и ако организацията му не е хубана, темата да бъде изтрита от модератор).
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 22:04

    Лили. написа:
    Предложението ми е да се позволи и на не-модераторите да пускат съобщения за Форумни срещи (като разбира се всеки поема отговорност за това, което прави и ако организацията му не е хубана, темата да бъде изтрита от модератор).

    Всеки има право да организира събирания, стига да си намери желаещи да присъстват.
    Това са обикновени форумни събирания, които можете да си правите колкото често искате.

    Форумните срещи ще са доста по-рядко и ще се организират от представител на администрацията.

    П.П. Ако някой толкова държи да направи форумна среща, пише ЛС на администратор или модератор от своя град, или в града, където ще ходи и иска да направи форумна, и заедно обсъждат подробностите.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 22:22

    А такива, по- различни срещи, можем ли да предлагаме?
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 23:08

    Какво означава по-различни?
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 23:40

    Предполагам има в предвид "Детски ден", "Спортен ден" и така нататък. И аз щях да задам същия въпрос.
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 EmptyВто 24 Авг 2010, 23:42

    Ще може, но май ще трябва първо да се съгласуват с Модератор/Админ....
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Похвали се / Оплачи се   Похвали се / Оплачи се - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Похвали се / Оплачи се
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: