RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?

Go down 
+8
dragons_eat_apples!!
The Marlboro Man
Ariana
Pubstomper
denityyy666
Phantom 1912
Yob
RJDIO
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
RJDIO
Newbie
Newbie

Male
Брой мнения : 68
Рейтинг : 0
Registration date : 19.06.2010

Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? Empty
ПисанеЗаглавие: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyПон 28 Юни 2010, 21:19

Не/мога да разбера защо всички хора гледат футбол? Какво интересно намират в това, да ритат няк'ва топка и да я вкарват в гола? Има ли други, които не ги кефи тоя спорт? Dance luckydance

Не мога да разбера защо има толкова много неграмотни в тая държава!
~Железен

Върнете се в началото Go down
Yob
Great
Great
Yob

Male
Брой мнения : 346
Рейтинг : 2
Registration date : 09.03.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyПон 28 Юни 2010, 21:41

Майна как може да мислиш така biggrin Такива изказвания досега бях чувал само от женски същества.Футболът е велик!
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912

Male
Брой мнения : 1409
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyПон 28 Юни 2010, 23:36

RJDIO написа:
Какво интересно намират да ритат няква топка, и да е ФКАРАТ В ГОЛА?

Принципно топката се вкарва във врата,но може и да променят правилата. biggrin
denityyy666
Fan
Fan
denityyy666

Female
Брой мнения : 447
Интереси : Психология, фотография, музика, литература! :)
Registration date : 03.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyЧет 01 Юли 2010, 22:43

Аз обичам да гледам футбол biggrin Просто се вълнувам biggrin От време на време, даже забравям, че не съм там biggrin
Pubstomper
Rockplacer
Rockplacer
Pubstomper

Male
Брой мнения : 460
Рейтинг : 8
Registration date : 23.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyЧет 01 Юли 2010, 23:44

Phantom 1912 написа:
RJDIO написа:
Какво интересно намират да ритат няква топка, и да е ФКАРАТ В ГОЛА?

Принципно топката се вкарва във врата,но може и да променят правилата. biggrin

Да, може и след някоя друга година да мятат мрежите върху топката, като рибари ли, де да знам? biggrin
Ariana
Great
Great
Ariana

Female
Брой мнения : 208
Интереси : beer,painting anddd so on ... :D
Registration date : 09.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyПет 02 Юли 2010, 10:44

Лол какво толкова странно виждаш във футбола ? На мен пък ми харесва : )
The Marlboro Man
Great
Great
The Marlboro Man

Male
Брой мнения : 272
Интереси : myself
Registration date : 08.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyСъб 03 Юли 2010, 14:41

Абе аз по принцип не гледам и мога да те разбера ама все пак мисля, че е добра добавка към пиенето на бира като сте се събрали приятели ама иначе без тази напитка не го бива според моето скромно мнение.
Ariana
Great
Great
Ariana

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 12:20

Хах като от мойта реклама,бирата върви с риболов ,пък тука самия футбол си върви с бира ;д Too Much Sugar
dragons_eat_apples!!
Unique
Unique
dragons_eat_apples!!

Female
Брой мнения : 809
Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
Рейтинг : -2
Registration date : 17.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 13:59

Обичам бирата biggrin .
Не гледам много, на моменти се чудя какъв е смисъла на тая игра и наистина ли е толкова сложна (за изпълнение) .
Plastic head
Newbie
Newbie
Plastic head

Брой мнения : 54
Registration date : 07.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 20:07

гледам, защото е красиво, основно, особено южноамериканският е прелест за очите.
Yob
Great
Great
Yob

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 20:27

Plastic head написа:
гледам, защото е красиво, основно, особено южноамериканският е прелест за очите.
Мм да,ама се появява една Германия или Холандия и е*ават мамата на южноамериканския футбол Wink
Plastic head
Newbie
Newbie
Plastic head

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 20:37

ybpride написа:
Plastic head написа:
Мм да,ама се появява една Германия или Холандия и е*ават мамата на южноамериканския футбол Wink

Холандия и Германия, по - специално, са отбор от ръгбисти с туски, полски или африкански произход.
да ме извиняват „германците“, но аз не виждам никаква магия в начина им на игра, техничността я имат, спор няма, но е леко бездушно.
Yob
Great
Great
Yob

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 20:43

Plastic head написа:
ybpride написа:
Plastic head написа:

Холандия и Германия, по - специално, са отбор от ръгбисти с туски, полски или африкански произход.
да ме извиняват „германците“, но аз не виждам никаква магия в начина им на игра, техничността я имат, спор няма, но е леко бездушно.
Е,във футбола накрая значение имат две цифрички и на тях магии и всякакви подобни не им влияят.
Plastic head
Newbie
Newbie
Plastic head

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 20:53

ybpride написа:
Plastic head написа:
ybpride написа:
Plastic head написа:

Е,във футбола накрая значение имат две цифрички и на тях магии и всякакви подобни не им влияят.

има значение, да, има значение и това, че Германия паднаха от Сърбия, а с Аржентина имаха късмет, тъй като бяха твърде изнорени от толкова много победи.
така че тази година сякаш нещата на световното доста се преобърнаха, аз лично клоня към лалетата, време им е за купата, защото швабите с нищо не са си я заслужили до тук, поне според мен, въпреки че и холандците играят твърде скучно и отегчително.
но да видим края пък тогова да спорим.
Yob
Great
Great
Yob

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 21:10

Plastic head написа:
ybpride написа:
Plastic head написа:
ybpride написа:
Plastic head написа:

има значение, да, има значение и това, че Германия паднаха от Сърбия, а с Аржентина имаха късмет, тъй като бяха твърде изнорени от толкова много победи.
така че тази година сякаш нещата на световното доста се преобърнаха, аз лично клоня към лалетата, време им е за купата, защото швабите с нищо не са си я заслужили до тук, поне според мен, въпреки че и холандците играят твърде скучно и отегчително.
но да видим края пък тогова да спорим.
Хах,как се радвам,че говоря с момиче за футбол biggrin Иначе до 5 дена ще знаем (:

А относно късмета на германците срещу Аржентина.Късмет може да бъде победа с 1:0,2:1 или някоя друга с несъществуващ гол/засада/дузпа и прочие,ама 4:0...Марадона сигурно си е взел свръх-дозата още в съблекалните.
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose

Male
Брой мнения : 1899
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 21:21

Не мисля, че е нужно да си цитирате мненията. Вече станаха прекалено километрични, а 90 % е само цитат на предните 5.

Иначе гледам футбол - като съм у нас и няма какво да гледам по телевизията (което се случва често). Има и красиви мачове с много добри изпълнения и бирата върви като вода, но има и мачове, които ми тровят душата просто.

I don't want to start any blasphemous Rumours
but I think that God's got a sick sense of humour
and when I die I expect to find him laughing
Plastic head
Newbie
Newbie
Plastic head

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 21:56

ybpride написа:
А относно късмета на германците срещу Аржентина.Късмет може да бъде победа с 1:0,2:1 или някоя друга с несъществуващ гол/засада/дузпа и прочие,ама 4:0...Марадона сигурно си е взел свръх-дозата още в съблекалните.

бре, той че се изял, изял се е, разбрах, че щял да подава оставка даже.
но съм сто пронцента сигурна, че ако аржентинците си бяха починали като хората щяха да ги размажат.

dragons_eat_apples!!
Unique
Unique
dragons_eat_apples!!

Female
Брой мнения : 809
Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
Рейтинг : -2
Registration date : 17.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 22:15

Plastic head написа:
Красиво е да си потен...?
biggrin
Yob
Great
Great
Yob

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 22:20

Plastic head написа:
ybpride написа:

бре, той че се изял, изял се е, разбрах, че щял да подава оставка даже.
но съм сто пронцента сигурна, че ако аржентинците си бяха починали като хората щяха да ги размажат.

Пренеси се в темата за световното,че виж къв страшен мач става biggrin
Ariana
Great
Great
Ariana

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyВто 06 Юли 2010, 23:11

абе и според мен Германия тука са поизложиха малко ;д
Бавен_Клошар
Rockplacer
Rockplacer
Бавен_Клошар

Male
Брой мнения : 979
Интереси : Хора и музика
Рейтинг : 12
Registration date : 28.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyСря 07 Юли 2010, 08:32

А на мен ми е изключително интересно защо букмейкърите сочат Испания за фаворит, като те не са направили нищо до момента? Може и да се пазят за Германия /не бих се очудил, но все пак!?/
А за Уругвай - Холандия, аз бях за Уругвай от началото и си мисля, че заслужаваха повече класиране /въпреки, че после щяха да ги отнесат като куцо пиле домат/
stunnka
Epic
Epic
stunnka

Male
Брой мнения : 716
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyСря 07 Юли 2010, 12:47

Знаех си,че Лалетата ще са на финал.Най-великия европейски отбор !!!
Yob
Great
Great
Yob

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyСря 07 Юли 2010, 17:21

Яд ме е за Уругвай.Изобщо ме е яд за всички качествени отбори от малки страни като Уругвай,Парагвай,Сърбия,Словения,Словакия...все се чудя кво щеше да стане ако в последните секунди Уругвай бяха изравнили.Може би щяха и да вземат мача.
stunnka
Epic
Epic
stunnka

Male
Брой мнения : 716
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyСря 07 Юли 2010, 18:10

Мене също ми жал за сините.Много ми бяха симпатични, но една птичка пролет не прави.
Yob
Great
Great
Yob

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? EmptyСря 07 Юли 2010, 18:35

Както и да е.Напред Дойчланд Wink
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?   Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва? Empty

Гледате ли футбол? Харесва ли ви? И какво ви харесва?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Спорт-
Идете на: