RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Свиневъдна кофа (reborn)

    Go down 
    +41
    Халинор
    AxL
    plamba95
    Clair De Lune
    Йен
    Unforgiven
    Befana
    sunshine13
    Ellie
    deathrose
    Ania
    Ане
    StormCrow
    TripleBrutal
    Влади
    Gunslinger^^
    stunnka
    Selene
    eMm
    Fr0st NoVa
    geoff
    New Age Messiah
    dragons_eat_apples!!
    "Рури"
    Wanted
    Пате
    Немезида
    Жоро
    D(emo)n_Hunter
    Руто
    Илмари
    Downingtn
    Лили.
    Fofo0
    Борко
    denityyy666
    Bryan
    Вилито
    Ками
    Phantom 1912
    CrazY
    45 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
    АвторСъобщение
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyНед 22 Авг 2010, 02:21

    First topic message reminder :

    Почти сам съм в форума и се чудя какво да правя. Май всички спът, а аз скучая. Не ми се прави нищо най-малкото да си легна. Знаете, че човек нощно време му идват какви ли не мисли. Идеи се раждат и подобни...
    Ако не ви се спи и няма никой в киберпространството, тук е мястото, в което можете да споделите какво ви се върти в главата нощем.


    Последната промяна е направена от CrazY на Вто 24 Авг 2010, 16:52; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyВто 26 Окт 2010, 01:39

    dragons_eat_apples!!
    написа:
    в темата пише "тук е мястото, в което можете да споделите какво ви се върти в главата нощем." , а не който е сам да спами.
    Correct.

    Нека си седят топиците, щом са в моя тема не ми пречат, ако ще да са радиационни.

    Всъщност темата е пуснах с цел да споделяме в нея какво ни се върти из главите през нощите, когато не ни хваща сън. Мисля, че не съм единствения който се вълнува през ноща или най-малкото размишлява върху нещо. Точно тук, в тази тема, когато сте сами можете да си споделите всичко що ви е на душичката.

    Така. Нека дам пример за пост, като почнем от този.
    Стоя си пред компютъра, слушам много тежък блус, пия си домашна ракия и си спомням какво правих през изминалите дни, сещам се, и се замислям тогава за какво съм си мислил. Осъзнавам, че постепенно се връщам назад във времето и си спомням какъв бях тогава и колко съм различен тази вечер. Шокиран съм от промените и изтръпвам от бъдещите такива.

    За пръв път от 19 години насам се питам кой съм и какво търся. Какви са мечтите ми и как да ги осъществя. Срам ме е от миналото. Страх ме е от бъдещето... и в същото време се чувствам освободен от миналото, чувствам се добре в настоящето и заедно с това очаквам хубави неща от бъдещето.
    Както вика брата на Ру "Идолче, много си се сдухал. Стегни се малко." - Слушам и изпълнявам. Too Much Sugar
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyЧет 25 Ное 2010, 04:38

    Сам във форума съм.
    Пиййййнал съм повече от норммалното и искам да ви кажа - да сте живи и здрави!
    Днеска ми стискайте палци.
    Върнете се в началото Go down
    TripleBrutal
    Epic
    Epic
    TripleBrutal


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 653
    Location : Асеновград
    Рейтинг : -1
    Registration date : 02.01.2010

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyЧет 25 Ное 2010, 05:51

    Сега аз съм сама. Стоя и дъвча дъвка пред щайгата ми.
    Не ми се спи, ама и не ми се стои. Трябва да почвам да се оправям за даскало, че после и влак имам да гоня... Та, честно казано, в главицата ми няма никви мисли, освен "хайде да си лягам и без това ми е скучно"
    Върнете се в началото Go down
    StormCrow
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    StormCrow


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 725
    Location : Варна
    Интереси : Нииияу! Rockplace!
    Рейтинг : 2
    Registration date : 28.09.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 24 Дек 2010, 00:04

    Бъдни вечер се пада днешната дата , на мене ми е скука. Ядосан съм, защото пак трябваше да се карам с наще, защото пак са пили. Чудя се какво да правя. Продължавам да блянувам за лятото, когато вече ще съм навършил 18, ще съм се изнесъл да живея сам, ще си имам работа, ще си имам приятелите и нищо няма да е както преди. Което означава, че от там нататъка може да има само промени към добро. И мисълта в главата ми е в момента "Трай си сега, пък като му дойде време си врътвай задника, заминавай и да не те е*е".
    Върнете се в началото Go down
    Ане
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ане


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 460
    Location : The shores of Anduin
    Интереси : бръм...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.05.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 24 Дек 2010, 00:59

    Сама съм във форума и съм се замислила за всички хора, които познавам, компаниите, в които движа и всичко, което се случва около мен. И се чудя и на тази нощ. Всъщност преди малко се прибрах и се сдухах, защото, отново, само простотии се случват последно време.. добре, че утре отивам към София и към село за два дена, та да се отърся малко.
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 24 Дек 2010, 01:13

    Сам...

    Седя си...слушам Флойд (like...wtf)
    Има само два въпроса в главата ми. Единият е "Как?" другият "Предадох ли се вече ?"
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 24 Дек 2010, 09:14

    Всъщност не съм сама във форума, но винаги се чувствам сама.
    И се чудя дали това е грешно.
    Не пиша в тази тема рано сутринта(1-2 часа), когато хората още спят, защото то просто винаги е така. Хората се замислят, когато няма никого и трябва да правят нещо, а аз мисля за това винаги.
    Върнете се в началото Go down
    New Age Messiah
    Great
    Great
    New Age Messiah


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 307
    Location : Пловдив
    Интереси : Търсене на нещо по-голямо
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.05.2010

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyНед 26 Дек 2010, 04:11

    Сам съм, слушам си nightwish, пуша си цигарката и си пия мента, мислите които са ми в главата са : "Какво значение има дали съм жив или мъртъв", "какъв принос имам аз за съществуването на този свят", "на никой му пука за мен" и "ще изпълня ли някога най - голямата си мечта, която за някои е лесно достижима"
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 27 Дек 2010, 01:53

    Може да не съм сега сам във форума, но се усеща самота. Никой не пише, дори го няма безсмисления спам. В момента мислите ми са : "Защо оставам буден до толкова късно, само когато гледам баскетбол ?? Защо не се намира човек, с когото да си пиша до никое време ??"

    По дяволите, всички казват, как са в скайп до 3-4-5, а когато им пишеш в тези часове, никога не отговарят, и после се оправдават, че точно си нацелил деня, в който са си легнали в 10. Защо винаги нацелвам тези дни ?? Защо почти никога не нацелвам нощите на спамерите ?? Наистина ли са спамери, или просто дрънкат глупости, за да са интересни ??

    Това са мислите ми за сега. Още малко човъркане из нета и ще се залепя за леглото.

    P.S. Странно, но тази самота се усеща и през деня, не само в малките часове. Това е гадно.
    Върнете се в началото Go down
    Ellie
    Fan
    Fan



    Female
    Брой мнения : 404
    Интереси : майка ти
    Рейтинг : 1
    Registration date : 14.08.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 27 Дек 2010, 13:56

    deathrose написа:

    По дяволите, всички казват, как са в скайп до 3-4-5, а когато им пишеш в тези часове, никога не отговарят, и после се оправдават, че точно си нацелил деня, в който са си легнали в 10. Защо винаги нацелвам тези дни ??

    Е може само на теб никой да не ти отговаря ;D

    deathrose написа:
    Наистина ли са спамери, или просто дрънкат глупости, за да са интересни ??

    Определено лъжат за своята висша титла!
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyЧет 30 Дек 2010, 07:45

    Йейе, веднъж и аз да отразя тази тема Smile
    Таа...тъкмо слязох от влака Плевен-София и с Ралка си пием кафето и закусваме : )
    Имаме 1 час почивка до завръщане на гарата, този път обаче с по-хубав маршрут - София - Пловдив.
    Зааааакуска, крещи коремчето ми ;д Кафееее, също.
    Спала съм точно 1 час и днес ще ми е мъка, повярвайте ми.
    Хайде, до след няколко часа, Пловдив, търпение нямам...а аз продължавам с кафето и гаден Макдонълдс ;д

    Няколко минути по-късно...пускат Mr. Big в кафето и с Рали полудяваме от вълнение и удоволствие....пътуването става все по-хубаво. Дано успея да поспя дори и час сега, че ще имате възможността да ме видите супер изнервена и кисела...за Рали да не говорим, тя по принцип си е кисела biggrin (добре че не пише вече тук и няма как да го види, ще реагира остро biggrin , така че не и казвайте)
    Хайде, пак чао от мен... (: Smile

    Scorpions - Drive...обичам това кафе (поздрав, Гльо)
    Върнете се в началото Go down
    sunshine13
    Moderator
    Moderator
    sunshine13


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 324
    Location : Varna
    Интереси : RockPlace <3
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.04.2010

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 22 Апр 2011, 23:24

    Е добре де, не е много късно и пак съм сама във форума (напоследък ми се случва доста често) Sad
    Върнете се в началото Go down
    Befana
    Great
    Great
    Befana


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 232
    Location : Over the hills and far away
    Интереси : -self
    Рейтинг : 1
    Registration date : 19.06.2011

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyСря 22 Юни 2011, 19:48

    Сама съм.В 7 вечерта.Скучно ми е, трябва да изпълнявам жизненоважната дейност "учене като за последно", ама на кого му пука.Не и на мен прекалееено ме мързи.И...просто си джъткам,ровя ви из темичките,чакам някой да вземе поне във скайп да изгрее.
    Върнете се в началото Go down
    Unforgiven
    Fan
    Fan
    Unforgiven


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 485
    Location : Габрово > Варна
    Интереси : книги, музика, приятели ^^
    Рейтинг : 5
    Registration date : 25.12.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 22 Юли 2011, 00:04

    Къде изчезнахте всички напоследък? Таа да, скучно ми е... Лято е, уж никой не спи и всички стоят поне до 2, а какво всички абонати в скайп спят, няма никой тук, а във ФБ е тъпо biggrin Нямам слушалки и направо се побърквам, защото копнея за малко музика и за натурален сок biggrin По това време винаги полудявам...доказателство е - че в момента искам да съм на училище ;х
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 22 Юли 2011, 12:12

    Ае... животът кипи навън, а не в скайп и фейсбук! К'ви са тия глупости, които говорите... biggrin
    Няма цял живот да си губем времето пред компа... излезте навън вместо да се отчайвате - запознайте се с нови хора, радвайте се на слънцето, занимавайте се с хобитата си...

    Цитат :
    Лято е, уж никой не спи и всички стоят поне до 2, а какво всички абонати в скайп спят, няма никой тук, а във ФБ е тъпо
    Нали се сещаш, че хората са по купони и се забавляват, четат книга, щъкат насам натам... някак май израстнахме стоянето до 4 на PC-то. Намерихме си по-готски работки да правим. (:
    Върнете се в началото Go down
    Unforgiven
    Fan
    Fan
    Unforgiven


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 485
    Location : Габрово > Варна
    Интереси : книги, музика, приятели ^^
    Рейтинг : 5
    Registration date : 25.12.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПет 22 Юли 2011, 16:18

    Беше 12... нямаше слънце, на което да се радвам ; ) А пък и нали темата е за това да кажеш какви мисли витаят из главата през нощта, не карам някого да си губи времето пред компа или където и да било Smile biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyСъб 23 Юли 2011, 15:12

    Наистина е такава темата.
    Моите мисли пък са да ви кажа, че животът не се свършва с това, че нямало никой в скайп и фейсбук.

    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 22 Авг 2011, 00:30

    *как да започна поста*

    Тъй, де. Черно местенце, бели букви и възможност да се изразиш.

    "сам във форума", "какво ви се върти в главата нощем"?

    Вечерите (особено това лято) преминават в гледане на филми, слушане на музика и от време на време, чатене с някого. Абе, асоциалност ftw. Има и по-особени моменти, де.
    Давя се в мисли, просто.

    Сега? Хм, слушам The Robert Cray Band и си мисля за хората, които ме заобикалят. Приятели, познати. Тези, които сега са до мен; тези, които са били до мен.
    Мисля си за случващото се в последно време и за това колко безсилен може да е човек на моменти.
    Мисля си за промяната, която настъпи за отрицателно време..и как може на моменти да е толкова неосъзната.

    Стане ли тегаво, прогонвам всичко с някоя усмивка. Нали те така и не са свършили още.
    Ако можеха отношенията ми с (част от) хората, да са пъзел, с удоволствие бих се заела тази вечер да го наредя. Така де, още е рано за mindfuck, но нощта тепърва започва.

    Апатия, лаконичност. Не мисля да продължавам. Завършвам с това. Малко цвят. ((:

    Върнете се в началото Go down
    Clair De Lune
    Newbie
    Newbie
    Clair De Lune


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 95
    Location : Домът е там където дупето ти седне ..! ;д
    Интереси : Музика,рисуване.. пеене без свидетели..;д
    Рейтинг : 4
    Registration date : 05.05.2011

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyСря 09 Ное 2011, 00:35

    Лежа си в леглото .. Опитвам се да се стопля със немощната духалка,и мислено проклинам тъпите възпитатели в общежитието.. Защо не може да се пуска парното,при положение,че си плащам за него ?!! Но не е това,което ме удавя в мисли,в този час.. От доста време си мисля за своето минало.Хората около мен,навици,действие .. начин на мислене .. Почти всичко остана в миналото.Просто си лежа и си мисля как може да съм се променила,толкова ужасно много .. Рали,отпреди една година,е пълната противоположност на сегашната Рали.Но дали е към добро или зло, не знам.Мога само да се надявам..Представям си ситуация и как бих постъпила тогава..осъзнавам,че няма нищо общо със сегашната ми възможна реакция.Ами приятелите ми? Онези в миналото,на които си мислех,че мога да посветя живота си,сега не спират да ме критикуват и обсъждат.Момичето,което винаги ме е разбирало..Сега си мисли,че правя грешка след грешка..Мисли си,че трябва да стана като нея,като другите около нея.. Да стана част от болшинството.Аз не искам .. казвам им НЕ ..!! Аз ще покажа,колко съм различна,защото ми харесва да съм различна.. Всичко,което се случи..онези,които дойдоха и си отидоха от живота ми,само го направиха по-добър.Наивността ми допусна прекалено много хора до мен и това бе най-голямата ми грешка.. Може би това е едното от нещата,които научих през тези 1,2 години на "Пълна промяна".Не се доверявай на хората толкова лесно..Цени тези,които са се доказали пред теб.. Задръж ги..Покажи им колко много значат за теб.. Кажи на най-добрия си приятел,колко адски благодарна си му за всичко,което е направил за теб.Начина,по който ти показа реалността и живота,в целият им блясък.Обичай малките неща около теб.. Преди години нямаше да го направиш нали ? Не би се замислил как нещо толкова дребно като усмивката на един непознат може да усмихне и теб..Някои хора може и да не одобряват новия ми начин на живот и на мислене .. Аз мога само да им кажа .. Ако ще ме обичате .. Обичайте ме такава .. Момиче,което не може да се сърди на никой..но нараниш ли я,трудно прощава.. момиче,което,ако сгрешиш,няма да ти каже веднага,а ще насъбира,и насъбира,докато накрая не избухне..Момиче,лесно ранимо .. Което обича,тези,които я обичат.. но и тези,които нея не.. Търсеща себе си сред другите.. Винаги надяваща се .. Искаща да покаже,че не е просто едно момиче..Има си и недостатъци,и предимства .. има нужда да чува,от близките си,че е обичана,защото иначе си мисли,че е незначителна в техните животи. Ако не можете да ме приемете,такава каквато съм .. значи ще съм щастлива да ви сложа в графата с хората от миналото ми..
    А може и там да ви е по-добре ..
    Върнете се в началото Go down
    plamba95
    Newbie
    Newbie
    plamba95


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 71
    Интереси : програмиране, музика, лигавене, приятелите ми ^^
    Рейтинг : -1
    Registration date : 08.11.2011

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyСря 09 Ное 2011, 20:08

    Рали много сложно при тебе бе... biggrin Аз пък седя, слушам музика и отварям и затварям форума постоянно и чакам някой, някъде да пише biggrin Ето чисто,просто и лесно! biggrin
    Върнете се в началото Go down
    plamba95
    Newbie
    Newbie
    plamba95


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 71
    Интереси : програмиране, музика, лигавене, приятелите ми ^^
    Рейтинг : -1
    Registration date : 08.11.2011

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyСря 09 Ное 2011, 22:35

    09.11.2011 22:31
    Регистрирани потребители: plamba95 --- ForEverAlone Cry
    Opened tabs:
    -RockPlace
    -Facebook
    Аctivities:
    -Chat
    -Listening to music
    -thinks to play CS for a while
    Mood:
    -Booooored
    -Sleepy
    Next step:
    -Close RockPlace co'z it's boring
    -Open Omegle.com for bullshit stories!
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 14 Ное 2011, 20:58

    plamba95 написа:
    09.11.2011 22:31
    Регистрирани потребители: plamba95 --- ForEverAlone Cry
    Opened tabs:
    -RockPlace A+
    -Facebook ... -.- waste of time..
    Аctivities:
    -Chat
    -Listening to music If it's not rock'n'roll - waste of time..
    -thinks to play CS for a while ...
    Mood:
    -Booooored good.
    -Sleepy odd.
    Next step:
    -Close RockPlace co'z it's boring Your boring
    -Open Omegle.com for bullshit stories!
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 28 Ное 2011, 21:53

    Бахти, преди 2 години по това време беше пиковия час във форума и беше пълна лудница, а сега гледам няма живо пиле онлайн.
    Върнете се в началото Go down
    New Age Messiah
    Great
    Great
    New Age Messiah


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 307
    Location : Пловдив
    Интереси : Търсене на нещо по-голямо
    Рейтинг : 9
    Registration date : 23.05.2010

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 28 Ное 2011, 22:31

    Може пак да бъде, стига да го искаме достатъчно... (:
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 EmptyПон 28 Ное 2011, 22:34

    Дрън-дрън.. ;д
    Само ако с Ваньо се напием пак и се разлигавят около нас другите може да стане страхотен спам ама не и да е толкова активен форума колкото преди 2 години
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Свиневъдна кофа (reborn)   Свиневъдна кофа (reborn) - Page 4 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Свиневъдна кофа (reborn)
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: