RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Секс

    Go down 
    +72
    Wicked Child
    Shinah
    Shit_For_Brainss
    Adept
    Billy
    Purblindd
    Halinor
    БуБи!
    irrealiste
    Kaamos
    Brightly
    Лили.
    independent7647
    Nox
    Ане
    fn.0.rd
    bellz
    nikoletito
    Линн
    I Cum Blood !
    Mo.
    Доцент Бинева
    wolfheulen
    Zupaman
    remy
    The_Eyes_Set_To_Kill
    Ash....
    Дан
    balduran
    Miss Fatty
    DevilFromHell
    qkitaki
    Мо7о_ейнджъл
    Вилито
    Железен
    marmot
    Selene
    BlazeOfGlory
    40wek
    <.LeX. >
    nameless
    Cheshire Cat
    scum
    antani
    Bryan
    Eleutheria
    Мия
    Немезида
    Боровинка
    fonix
    ПуФчОоО
    In_Flames91
    dark_soul
    CrazY
    Me4o PuH(OpasNia)
    Opheliac
    lluussii
    Руто
    wolf-eyes
    FAIRY
    (s)Ain't
    Кънчо
    heart
    D(emo)n_Hunter
    Rancid
    Марто!
    littleMICROBE
    Пате
    RockPlace
    Ади_Психаря
    Ravenhill
    Ania
    76 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
    АвторСъобщение
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Секс   Секс - Page 13 EmptyПон 27 Окт 2008, 18:05

    First topic message reminder :

    Тази тема нарочно я правя тук. Няма да обсъждаме на всеки псотиженията, спокойно, а това от което лично аз се отвращавам. 13-14 годишни момичета правят имат по няколко сексуални партньора!!!!

    Мое си мнение : Не приемам това за нормално, но виновни не са само тези наивни момиченца , тамън навлезли в пубертета, виновни са и батковците, които не знам какво сексапилно намират в едва започващото развитие на тялото!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 EmptyПон 22 Мар 2010, 13:47

    Чета, чета, чета и се чудя какво да пиша... biggrin Не искам да обиждам ама и ако искам да си изкажа мнението ще има вероятно и засегнати... Но ще го кажа...

    В крайна сметка, моето мнение е че не е редно някакви малки момиченца /та дори на 14/ да водят активен полов живот Blink Смисъл, аз на тая възраст даже се гнусях от секса и изобщо не бях обмисляла да го практикувам в скоро време, дори на 16 от части маааалко ме беше още гнус дори да си докосвам гаджето интимно /бях добро невинно и наивно момиченце с детски акъл тогава/ biggrin biggrin biggrin Някак ми е странно как още на 13 вече младите правят много секс... Damn it!!! Crazyzu На мен тогава ми дойде цикъла за първи път! Аз даже не бях изпитвала възбуда... Crazyzu Crazyzu Crazyzu Към тези под 16: Ама вие си отговаряте за вас, само гледайте някой ден да не съжалявате че сте започнали от малки с секса, да видим като имате деца дали ще ви се струва нормално те да го правят на тази възраст...

    Другото което е, аз съм против секса без любов и секса за една вечер... Не че нещо, но просто имам морал и морални ограничения и не се раздавам на всеки който дойде и ми каже как съм най-красивото нещо на Земята Disgust За мен няма нищо по хубаво от секса с любов! Тогава се постига и емоционално и физическо задоволяване. Smile Естествено, не ви уча как да си живеете живота и не искам по някакъв начин да ви обиждам със следващите си думи, обаче наистина аз не бих правила секс без обвързване и трябва естествено и чувства да има, но дори и да можех не мисля че е правилно от морална гледна точка, смисъл, не си падам по хора които са за 1 вечер т.е. бройкари и курвички...
    И последно - НЕ мисля че 13-14 годишните знаят какво в действителност значи Любов...

    ПРАВЕТЕ СЕКС със Любов, А НЕ ВОЙНА...
    Върнете се в началото Go down
    Ками
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ками


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 877
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 13.12.2009

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 EmptyПон 22 Мар 2010, 13:56

    Абсолютно съм съгласна с горното мнение (на KillYaAll)
    Наистина всичките навършили (дори не е задължително) вече 13 и айде... да се ... ай да не казвам.
    Трябва да има любов, а не. защото съм отчаяна или например, защото и другите го правят айде и аз.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 EmptyПон 22 Мар 2010, 14:33

    Аз не съм казала, че е нормално, но замисли се в какво време живеем, аз имам чувството, че още малко и ще е нормално на 5 да се клецат...Просто като цяло го обобщавам с мнението си. Плюс това не можем, както казах да съдим хората. Това си е техния живот. Да го правят ако щат на 10, ако не на 80. Тяхна си рабита. Имат си глава на раменете и родители за тази работа, кои сме ние, че да ги съдим? Плюс това, това с годините( не че го защитавам де) е въпрос и на развитие. Може да си по развит и от 12- сетокласник на 14, това не е никак важно. Има мацки дето им идва в 1 - 2 клас. Някоя мацка пък примерно на 14, може да ходи с някой пич - 1-2-3 години и не могат ли? Или какво? Може пък и да е готова. Все пак това са здрави връзки
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 EmptyПон 22 Мар 2010, 19:18

    Възможно е...
    Но въпреки това ми е странно.
    Странно ми е някое младо тийнче да започне да ми говори за Любов или да ми разказва как си изгубило девствеността на 12 с 18-годишен/на. Crazyzu Crazyzu УАТ ДЪ ХЕЛ!?! Crazyzu Защо и вече започнаха да се фукат с тва че не са девствени, аз на тяхната възраст се фуках че съм девствена... Blink Както има една група в Фейсбук : "Аз на твоите години изгубих зъб, не девствеността си..." Wink

    И да споделя че в началото на тийн годините ми се мислех за достатъчно голяма за "здрава връзка" - да ама не! Сега като си спомня определено осъзнавам че тогаващните ми "любовни вълнения" са били лееееко преувеличени и толкова се радвам че не започнах от тогава с гаджетата и глупостите.... biggrin Wink

    А и казах вече - не ви казвам как да си живеете живота! Wink
    Върнете се в началото Go down
    Cheshire Cat
    Great
    Great
    Cheshire Cat


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 329
    Location : Varna
    Интереси : art, surreal, tanasinn, retro looks
    Рейтинг : 16
    Registration date : 13.03.2009

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 EmptyВто 23 Мар 2010, 07:57

    KillYaAll написа:
    Възможно е...
    Но въпреки това ми е странно.
    Странно ми е някое младо тийнче да започне да ми говори за Любов или да ми разказва как си изгубило девствеността на 12 с 18-годишен/на. Crazyzu Crazyzu УАТ ДЪ ХЕЛ!?! Crazyzu Защо и вече започнаха да се фукат с тва че не са девствени, аз на тяхната възраст се фуках че съм девствена... Blink Както има една група в Фейсбук : "Аз на твоите години изгубих зъб, не девствеността си..." Wink

    Мене и друго ме издразва-страшно много го "експлоатират" това нещо секса. Аз не бих се хвалела нито бих обсъждала това дали съм девствена или не-цялата тази работа със секса би била и е за мене доста лична и деликатна. Ashamed
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 EmptyВто 23 Мар 2010, 20:27

    ТОЧНО!!! Wink Thumbup
    Прекалено много се говори...
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Секс - Page 13 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 13 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Секс
    Върнете се в началото 
    Страница 13 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: