RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     За раздела

    Go down 
    +18
    Ками
    deathrose
    Puppet Master
    Ania
    StormCrow
    Жоро
    nikoletito
    Йен
    Imperial
    Илмари
    Бавен_Клошар
    Downingtn
    Лили.
    nameless
    Пате
    D(emo)n_Hunter
    Bryan
    Руто
    22 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    За раздела - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: За раздела   За раздела - Page 2 EmptyПет 22 Окт 2010, 15:11

    First topic message reminder :

    Идеята е следната:
    Това е раздел, видим само за рокплейсърите и потребителите с други специални рангове. Тук ще си уговаряме срещите, които искаме да протекат в по-тесен кръг, ще си ги коментираме, ще се лигавим, ще постваме снимки и клипчета... всичко, както е в общия раздел за срещи и събития, но само за нас. Smile
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    За раздела - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За раздела   За раздела - Page 2 EmptyНед 24 Окт 2010, 14:00

    Значи, Ками, виж, (ся' сигурно ще стана неприятна, ще ме извиниш, надявам се, за тона - не ми е главна цел да продължавам разговора в тая насока, но ми се ще да изясня някои неща), като не одобряваш раздела, можеш пре-спокойно да поискаш да бъдеш отстранена от него, продължавайки да си живееш щастливо.
    На мен лично не ми е гадно, че изолирам някой си, защото точно в идеята на RockPlacers' срещи и събития, стои форума като "посредник" в общуването между хората. Да, ние общуваме и с останалите, но обръщаме внимание на приятелите. Комуникираме и чрез други средства, но е по-важно да запазим форума като главно такова.
    Плюс това, който ми каже, че му е кеф на, уж, голяма форумна с разделението на групички нови-стари потребители, с удоволствие бих му се изплюла в лицето. Първо, защото не си знае приоритетите и второ, защото ще лицемерничи прекалено нагло. Идеята не е да "се цепим от колектива", а да запазим колектива. Този колектив на стойностни хора с идеи, с цели. А не да се събираме и да си веем дупетата с личности неприятни, и да си хващаме пътя след четвърт час.


    Казала съм вече защо съм "за" раздела... 2009-та ми липсва. Липсва ми колко добре си прекарвах в старата компания.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    За раздела - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За раздела   За раздела - Page 2 EmptyНед 24 Окт 2010, 21:10

    Благодаря ви за честта, че ме допуснахте до тук. И се радвам.
    Върнете се в началото Go down
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    За раздела - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За раздела   За раздела - Page 2 EmptyПон 08 Ное 2010, 17:52

    Аз съм ЗА раздела, защото въпреки че последните месеци съм нямала възможност да отида на рокплейс среща и като цяло напоследък рядко следя случавщото се (като цяло) около мен(подготовки за изпити, правене на тестове уроци и прочее), съм оставала за по половин час някъде с рокплейсъри, било то нови или стари. Честно казано и аз самата не съм една от най-първите във форума, но Аня ми е разказвала супер много-за хората, за това какво е било преди, още от самото начало. И до колкото виждам, свястна форумна не е имало от много време, всички се делят, нови-стари, приятели с приятели(тоест, такива които са били приятели и от преди да са се регистрирали и такива, които уж са на "форумна", но всъщност излизат на по бира САМИ.), което въобще не се вързва с представите за задружност, сплотеност, единност и тн..
    Но ето, това лято имаше форумна с по-стари потребители, на която и аз присъствах(тази, на която Руто беше учуден да види как за времето, в което той отиде до тоалетната аз пресуших гигантска халба бира :Д) и ми беше супер драго, защото ги нямаше тези караници, крещене, каране със сервитьорите, детинщини и...селянията, с извинение. Беше приятно, спокойно, забавно, ставаше нормален разговор, имаше много смях, но в границите на нормалното поведение в едно заведение.
    За това съм съгласна да го има този раздел...просто едното не може да се сравни с другото..
    А относно "простосмъртните"..Ани, знаем, че се шегуваш.В случая и ние, които не сме от администрацията, също сме един вид "простосмъртни", но това нито е обида, нито повод за сърдене. :Р
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    За раздела - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За раздела   За раздела - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    За раздела
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: