RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Nature way of staying high

    Go down 
    АвторСъобщение
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    Nature way of staying high Empty
    ПисанеЗаглавие: Nature way of staying high   Nature way of staying high EmptyПет 25 Мар 2011, 23:13

    Подходяща компания, с която попадаш в повече подходящи ситуации. Съвсем истинско. Повече необикновено. Любими усмивки и недоумяващи погледи.

    "Щастливият не предизвиква себе си! Благодаря ти, щастие, за твоята жестока съпротива..."

    Разбирам, отново, колко незначително малки (и жалки) опити за сломяване на духа ми поставя “съдбата”. Не ги търся - глупавите пречки пред щастието, които сама построявам. Търся себе си във всяка частица, която притежавам. Притежавам света. Непрестанно преоткривам. (Щастието си.) Правилните избори са мои, дори да са грешни. Поемам риска им. Не се пазаря.

    Nature way of staying high Smile_2_by_B_trndl

    Разбирам малко повече това състояние (вечно) на апатия. На мъдрост. Моята цел. Новото преоткриване, чрез Новото преоткрито. В стремежа си, бих казала, ще подмина себе си. Отново. (В реда на нещата е.) Но ще се върна за да се поздравя с усмивка. И това останало зад мен мое Аз ще се усмихне на следващото с думите: “Помнят те!”

    Усещам страниците да се изнизват под пръстите ми. Сякаш отлиствам вечно. Топлото шумолене на листите събужда глад и жажда.

    Утолявам себе си чрез другите.

    “Напомняш ми на Нея... винаги усмихната!” Става ми драго и си топя сърцето под огънчето на любимата запалка, сещайки се за онези моменти - искрени, в които творя живота си. Себе си.

    Усмихвайте се и обичайте хората. Подкрепяйте ги колкото можете. Не робувайте на чуждите кефове. Извличайте максималното от това, което ви е дадено. Човеци бъдете, не картини на низки характери. Бъдете. Ваши са изборите.
    Върнете се в началото Go down
     
    Nature way of staying high
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Crank 2: High Voltage
    » Ouran High School Host Club

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: