RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Предложение за нов раздел

    Go down 
    +7
    Fre3domfighter
    Puppet Master
    Марто!
    RockPlace
    nameless
    Ади_Психаря
    heart
    11 posters
    АвторСъобщение
    heart
    Advanced
    Advanced
    heart


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 122
    Рейтинг : -1
    Registration date : 29.10.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyСъб 01 Ное 2008, 22:13

    Имам предложение за нов раздел.Ако може някой от Админите да го направи...става въпрос за Училището.В този раздел да се задават въпроси във връзка с учебния материал и който може да помага.Или другото,ако някой неможе да реши някоя задача по математика да я напише и ако някой има волята и възможностите да я реши да помогне.Смятам,че този раздел ще е от полза за учениците Wink
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyСъб 01 Ное 2008, 22:25

    Еми...мисля, че във раздел Тийнейджъри може да стане въпрос точно за това..да се направят темички там..знам ли.
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyСъб 01 Ное 2008, 23:01

    Мойто лично мнение е, че подобна информация може да намерите в други форуми и сайтове. Не знам дали тук е мястото да си говорите за задачи и уроци по химия. Разбира се, може да греша. Ако повече хора смятат, че ще могат да отговарят на темите и да помагат и т.н. веднага ще ви го направя, всъщност Франки сигурно ще ме изпревари. Но идеята ми е, че ако ще е само секция за 1001 теми plz help me с 3 поста както следва:
    А: Хелп скивайте таз задача.
    Б: Баси гадната.
    В: Да ве, баси гадната.
    И темата свършва.
    Просто такъв разден не ни/ви трябва.
    Върнете се в началото Go down
    heart
    Advanced
    Advanced
    heart


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 122
    Рейтинг : -1
    Registration date : 29.10.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 02 Ное 2008, 00:15

    Просто дадох предложение Smile .
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 02 Ное 2008, 01:06

    Е не съм те ритнал в мъдите. Дадох ти мнение по предложението. При тва като никога не мнение тип "яж лайна таз твойта няма да стане", а повече като "ако има кой да го използва, ще го имате".
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 02 Ное 2008, 10:33

    Ами то преди имаше и такъв раздел,но както казва Onibaka тези материали,доклади и т.н можеш да ги намериш навсякъде в нета.
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 02 Ное 2008, 14:15

    Хора.. Замислете се. Тинейджърите са тези които ходят на училище.. всичко що е свързано с тях е главно училище. Точно там трябва да се пускат темите. Няма смисъл да се трупат раздели Wink
    Върнете се в началото Go down
    Марто!
    Unique
    Unique
    Марто!


    Male
    Age : 111
    Брой мнения : 802
    Location : At Home
    Рейтинг : 48
    Registration date : 17.07.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 16 Ное 2008, 22:44

    Ами аз искам раздел Готик/Индъстриъл , щото само тфа нямаме пък некак си не върви такива хубаи групи да се пускат в раздела Дрига музика...
    Върнете се в началото Go down
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 16 Ное 2008, 22:53

    Готик/Индъстриъл могат да намерят място в Рок/Метъл Smile Това само муждудругото :Р
    Върнете се в началото Go down
    Марто!
    Unique
    Unique
    Марто!


    Male
    Age : 111
    Брой мнения : 802
    Location : At Home
    Рейтинг : 48
    Registration date : 17.07.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyНед 16 Ное 2008, 23:01

    Ами да ама например в готик се включват стилове като EBM, Darkwave, Batcave, Cold wave и т.н... И за тфа., Пък в рок и метъл могат само Gothic Rock и Gothic Metal. Пък и за готика могат да се изпишат много теми, които ако са в Друга Музика, стаа едно такова като принизяване на тос стил, рамо до рамо с чалгата, гръцкото, народното и така нататък... Ама тфа си е само предложените.. Така чеее...
    Върнете се в началото Go down
    Fre3domfighter
    Advanced
    Advanced
    Fre3domfighter


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 133
    Location : In The Shadow
    Интереси : Music, Going out, have fun
    Рейтинг : -6
    Registration date : 22.10.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyПон 17 Ное 2008, 09:01

    Марто прав си Smile Как може да има раздели дет не са за този саит като диско, хоус..., а да няма за готик-а. Се пак готик стилът е саздаден много по-отдавна и иска малко оважение. Пак и Child of Bodom готика сащо си има раздели, а това готик рок и готик метал не е сварзано толкова много с готика, а просто има некви черти от този стил.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyПон 17 Ное 2008, 12:52

    За училището съм на мнение, че трябва да се пускат темите в "Тинейджъри", но не съм съгласна за това : "Можете да го намерите навсякъде - в други форуми" - тогава какъв е смисъла на тоя форум ме интересува? Като обикновено потребителите си харесват теми от други форуми и си постват в "нашия/вашия". Не е така, информация мога да намеря някъде, но ако имам проблем с домашното трябва да се регна в друг форум за да ми помогнат ли?
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyПон 17 Ное 2008, 13:53

    The Unforgiven написа:
    ако имам проблем с домашното трябва да се регна в друг форум за да ми помогнат ли?
    Ако аз имам проблем с японския ти ще можеш ли да ми помогнеш? А ако фоникс има проблем с работата си? За всичко си има място, просто не вярвам, че рокплейс е мястото за домашни.
    Върнете се в началото Go down
    Mo.
    Advanced
    Advanced
    Mo.


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 105
    Location : Varna
    Интереси : музика, кецове, япония, манга, храна, лилаво
    Рейтинг : 3
    Registration date : 25.07.2009

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyВто 25 Авг 2009, 00:11

    ;ДД ахх они има хора които ще ти помогнат с японския само кажи какво те инт и ще се опитам да ти бъда полезна..^^
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyВто 25 Авг 2009, 00:41

    Едва ли ще получиш отговорWink
    Върнете се в началото Go down
    Enough
    Banned



    Male
    Брой мнения : 193
    Location : Varna
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.09.2009

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyВто 08 Сеп 2009, 17:40

    Няма раздели за много от популярните днес metalcore/deathcore/agrotech etc ;/
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел EmptyВто 08 Сеп 2009, 21:32

    Enough написа:
    Няма раздели за много от популярните днес metalcore/deathcore/agrotech etc ;/

    Не са и нужни, тъй като всеки един подобен стил се вписва в поне една от музикалните секции.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Предложение за нов раздел Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за нов раздел   Предложение за нов раздел Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Предложение за нов раздел
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Булл-шитс-
    Идете на: