RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аз, Кали aka Parkington Lane

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Parkington Lane
Newbie
Newbie
Parkington Lane


Female
Age : 29
Брой мнения : 25
Location : Sofia
Интереси : Музика, Филми, Книги
Рейтинг : 2
Registration date : 08.09.2011

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПет 09 Сеп 2011, 11:50

Здравейте на всички от RockPlace! Казвам се Калина, накратко Кали. Регистрирах се преди два дни. Една приятелка(Unforgiven - да направим малко реклама; само не ме убивай, моля те) ми каза за този сайт. Какво да кажа за себе си? Аз съм на 16, живея в София, слушам предимно хард рок от 80-те(Scorpions, Europe, Def Leppard). Не много хора около мен слушат такава музика, но аз все пак им надувам главите с интересни случки или с историята на бандите, но все пак е хубаво да има някой, който да сподели и нещо с теб, таа затова се регистрирах. Също така се интересувам от филми, предимно комедии и хоръри. За себе си мога да кажа, че близките ми хора ме намират за забавна, пък и аз обичам да се правя на шут. Обичам да се смея! Не обичам някой около мен да е тъжен, защото и аз се натъжавам. Не споделям проблемите си, но близките ми приятели споделят своите с мен и аз винаги се опитвам да им дам полезен съвет. В момента не се сещам какво друго да кажа, пък и много се разписах. Ако ви интересува нещо, питайте. Това на снимката съм аз.
Прикачени файлове
Аз, Кали aka Parkington Lane Attachmentme.jpg
You don't have permission to download attachments.
(30 Kb) Downloaded 7 times
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПет 09 Сеп 2011, 12:29

Добре дошла.

Хубава музика слушаш ??
Любима песен ??
На какви концерти си ходила ??
Домашен любимец имаш ли ??
Със спорт занимаваш ли се ??
Можеш ли да играеш на хек ??

Върнете се в началото Go down
Befana
Great
Great
Befana


Female
Age : 29
Брой мнения : 232
Location : Over the hills and far away
Интереси : -self
Рейтинг : 1
Registration date : 19.06.2011

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПет 09 Сеп 2011, 12:31

Здравей, Кали.
Изглеждаш ми позната. От кой град си?
Била ли си на голям концерт?
Кафенце обичаш ли?
А чай?
Животинка имаш ли си?
Била ли си извън Блъгария и къде?
На нещо свириш ли?
Приятно изкарване във форума. Smile
Върнете се в началото Go down
Parkington Lane
Newbie
Newbie
Parkington Lane


Female
Age : 29
Брой мнения : 25
Location : Sofia
Интереси : Музика, Филми, Книги
Рейтинг : 2
Registration date : 08.09.2011

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПет 09 Сеп 2011, 12:53

Здравейте! Любимата ми песен всъщност е поп-рок - To The Moon & Back на Savage Garden. Ходих на АC/DC, Scorpions и W.A.S.P. Имам черен котарак, Рафаел, прилича на малка пумичка. Ходила съм на плуване, сега обмислям да тръгна на кикбокс. Не играя хек, пък и ако почна, сигурно ще бъда изгонена след 2 минути. Обичам чай. biggrin Била съм само в Атина, защото ми е малко трудно да излизам извън България. Не свиря на нищо, въпреки че бих искала да свиря на барабани.
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyСъб 10 Сеп 2011, 07:03

Добре дошла, Кали - хубаво име!:-)

Ходиш ли на море?
Брат или сестра имаш ли?
Най-забавната ти случка от това лято?
Опиши как минава деня ти през лятото?
А когато си на училище?
Мечтаеш ли често?
Каква искаше да станеш, когато беше мъничка?

Дано ти хареса тук! Отново добре дошла.. Аз, Кали aka Parkington Lane 825853
Върнете се в началото Go down
Parkington Lane
Newbie
Newbie
Parkington Lane


Female
Age : 29
Брой мнения : 25
Location : Sofia
Интереси : Музика, Филми, Книги
Рейтинг : 2
Registration date : 08.09.2011

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПон 12 Сеп 2011, 10:00

Благодаря, името е от един филм е Smile
Ходя на море всяка година за малко(и винаги изгарям). Нямам брат или сестра. Честно казано, в момента не се сещам за най-смешна случка, защото това лято беше го прекарах малко скучно, четейки вкъщи и някой път излизах с една съученичка(единствената останала в София).Мечтая си за професионалното ми бъдеще, къде ще уча, какво ще работя и т.н., но гледам да не се отнасям прекалено много. Още от много малка искам да стана археолог. Smile




Всъщност беше много забавно, когато пишех до 2-3 часа с двама мои съученици, които бяха на море. Един път в 2 часа с единия обсъждахме красиви актьори и нямам представа как се стигна дотам. biggrin

Вече ти казаха за дъбълпостовете, така че на мен ми остана само да редактирам biggrin
~Selene
Върнете се в началото Go down
Unforgiven
Fan
Fan
Unforgiven


Female
Age : 28
Брой мнения : 485
Location : Габрово > Варна
Интереси : книги, музика, приятели ^^
Рейтинг : 5
Registration date : 25.12.2009

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПон 12 Сеп 2011, 13:08

Здравееей, (само да ти кажа..Недей да пишеш два поредни отговора, ами направо с "едит" си довършвай..)

Таа, никъде не си написала какъв си инат biggrin И как не ядеш пред хора biggrin

1.Таа коя ти е любимата песен на Def Leppard?
2. Случайно някъде да си видяла книгите на Ники или Томи?
3. На Мотли коя песен ти харесва най-много?
4. Знаеш ли, че Лепърд и Мотли ще имат концерт в Лондон на 14.12 тази година : (
5. Ще отидеш ли biggrin
6. За коя група би отишла примерно в Австралия да ги гледаш, ако са ти любими, а знаеш че това им е последния концерт ;д?
7. Как се казва черната топка козинка дето ми показа Heart
?
Върнете се в началото Go down
Parkington Lane
Newbie
Newbie
Parkington Lane


Female
Age : 29
Брой мнения : 25
Location : Sofia
Интереси : Музика, Филми, Книги
Рейтинг : 2
Registration date : 08.09.2011

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПон 12 Сеп 2011, 13:17

Ох забравих, че има edit (stupid me) Това за неяденето ми напомни за една случка, когато нарочно не си взех шоколад, защото ти каза, че било тъпо човек да казва, че не иска да опита нещо, пък после да си вземе(тогава показах инат на пълна степен). Любимата ми песен на Деф е Pour Some Suger On Me. Само на Ники видях в сайта на една от големите книжарници, но беше изчерпана. На Мотли най ми харесва Wild Side. За 4 и 5 няма да коментирам и не ме дразни biggrin (няма как да отида и да искам, и майка ми да ме пуска). За Europe бих отишла и в Антарктида. Черната топка косми се казва Рафаел(познат още като Шуши, Рафи, Рафунчо, Канавазаки и Черната нинджа)
Върнете се в началото Go down
Unforgiven
Fan
Fan
Unforgiven


Female
Age : 28
Брой мнения : 485
Location : Габрово > Варна
Интереси : книги, музика, приятели ^^
Рейтинг : 5
Registration date : 25.12.2009

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПон 12 Сеп 2011, 13:38

Хаха за Europe, пък аз съм ги виждала йееееей biggrin

А коя ти е любимата балада(няма значение на коя група)?
Върнете се в началото Go down
Parkington Lane
Newbie
Newbie
Parkington Lane


Female
Age : 29
Брой мнения : 25
Location : Sofia
Интереси : Музика, Филми, Книги
Рейтинг : 2
Registration date : 08.09.2011

Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane EmptyПон 12 Сеп 2011, 13:48

The Idol Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аз, Кали aka Parkington Lane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз, Кали aka Parkington Lane   Аз, Кали aka Parkington Lane Empty

Върнете се в началото Go down
 
Аз, Кали aka Parkington Lane
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: