RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Carnage

Go down 
+2
Ania
Carnage
6 posters
АвторСъобщение
Carnage
Newbie
Newbie
Carnage

Male
Брой мнения : 11
Рейтинг : 1
Registration date : 04.03.2012

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Carnage   Carnage EmptyНед 04 Мар 2012, 02:10

Здравейте на всички от форума..
След дълги размишления реших и аз да се регистрирам и да си издокарам тема за представяне, но за разлика от останалите моята ще бъде най-тъпата от всички. Обзалагам се, че интереса ще е малък, но няма как.

Казвам се Виктор и съм от крайбрежието, Варна. Тази година на 17 март ставам на 19, so what? Имам брат, който живее в Чикаго вече повече от 10 години там. Освен него имам и друг брат, но той почина преди повече от 10 години. Аз съм най-малкия, починалият беше най-големия, а този в Чикаго средния по години.

Имал съм много животни през годините като домашни любимци. Като се започне с риби, костенурка, хамстери, куче и много, много котки. Все още ме е много яд, че в момента имам само папагал. Имах два, но единия умря, женската постоянно го мъчеше, dunno why. Живял съм в къща 2-3 години, тогава имахме най-много домашни любимци - duh. Една от котките раждаше 2 пъти - един път три, втори път четири котки се пръкнаха. Толкова на тема животни, но да обичам животните.

Обичам да излизам с приятели, да си пиша по някой ред на лист или на wordpad, все съчинявам нещо кратко, обичам и куп други работи, но едно от главните неща е музиката. За къде съм без музика.. o.o Преди години си падах по чалгата, бях ходил на 2 планети и се кефех страшно много на Гергана, но след това не знам какво стана и смених вълната. Вече чалгата се слуша, когато съм с компания, ако тя слуша, естествено. Въпроса е, че от чалга преминах лека полека с помощта на Limp Bizkit към метъл сцената. Не съм tru metal, не претендирам, че слушам чист метъл, но определено слушам много разновидности. Metalcore, Nu-Metal, Death Metal, Symphonic Metal, Industrial Metal, Emocore, Screamo (not much), изобщо като се почне -- Limp Bizkit, Linkin Park, Slipknot, Axxis, Scorpions, Metallica, AC/DC, Sonic Syndicate, Haste The Day, As I Lay Dying, Green Day, Three Days Grace, Evanescence просто не мога да изброя всичко, което слушам. Папката ми с музика надхвърля 150GB. :/ Имам тук-там по някои единични различни песни тип hip-hop, rap, pop, г/д доста electronic, и не знам защо съм фен на Ke(DollarSign)ha, както и на Avril Lavinge (по-разбираемо). biggrin

Обожавам да гледам също и сериали, анимета (вече много по-рядко за жалост) и по-рядко филми. Огромен фен съм на Doctor Who, Lost, Heroes, Persons Unkown, Fringe, Warehouse 13, Haven, Eureka и доста други, които са прекалено много да ги изброявам сега. Но най-вече Lost съм чакал да излизат всичките сезони след 2ри, тъй като го гледах по Нова. Помня някакви дреболии и просто си остава за мен най-добрия сериал, ever, period. Анимета съм гледал не много, но по-голямо впечатление освен Bleach са ми направили Elfen Lied и наскоро свършилото Deadman Wonderland, като не включвам епичните анимета от едно време aka DB. Освен анимета и обикновени анимации обичам да гледам, но зависи какви. Spider-Man: The Animated Series, Beast Wars, Action Man (3D от едно време по FOX Kids), Looney Tunes, The Simpsons, South Park, Ugly Americans, Futurama и много други. Филми рядко гледам, но много трудно си избирам просто. Любима трилогия - Back To The Future! Обожавам този велик елемент - time travel. От там идва и огромното харесване на сериала Doctor Who, който споменах по-горе. Други филми, които са ми направили добро впечатление за мен, като изключим отново класики - Kick-a*s, Sucker Punch (yea, what a weirdo i am, right?), The Dark Knight, The Fountain и други. Не си падам по ужаси, не защото ме плашат, защото не си падам просто по такъв жанр, но примерно 13 Ghosts ми беше харесал, както и Ghost Ship.

Една страст от малък -- игрите, от малък като съм почнал да играя на Nintendo Entertainment System, преминах на SEGA Genesis (Mega Drive 2), после на Playstation 1, след което вече PC, после Playstation 2, Playstation Portable и миналата година Playstation 3. Интересен факт е, че само PS2 съм си го купувал, за PS3 пукната стотинка не е дадена. Smile Подарък от приятел, който разполагаше с 2 PS3-ки и вместо да я продаде ми я подари, като за рождения ми ден ми подари и Mortal Kombat 9 Collector's Edition с фигурката на Scorpion & Sub-Zero, Арт книжката и код за класически костюм на Ermac & Scoprion. Както и да е, обичам да играя предимно FPS игри -- Call of Duty, F.E.A.R. , Unreal Tournament.

И сега идва най-интересната част (най-безинтересната)... Огромен фен съм на wrestling индустрията. Не съм ограничен само с World Wrestling Entertainment, даже бих казах, че много рядко преглеждам тяхно шоу вече. Наблягам на TNA Wrestling или вече т.нар. Impact Wrestling и чакам с нетърпение следващото им Pay-Per-View - Destination X, където ще се завърне шестоъгълния ринг за 1 вечер и ще е само с X-Division кечисти, като изключим Abyss. Но покрай WWE сега ми станаи нтересно покрай CM Punk, който ми е един от любимите и се надявам на Money In The Bank да победи John Cena, но това е мал шанс да стане. Освен това обичам да преглеждам стари мачове и турнири от WWF, WCW, ECW. Не съм типичния фен на кеча, който да го кефят Batista, Randy Orton, John Cena и всеки face кечист. Някой от най-любимите ми кечисти са - Raven, Undertaker, Jeff Hardy (да, наркомана), AJ Styles, Sting, Kurt Angle, James Storm, Robert Roode, Alex Shelley, Chris Sabin, Austin Aries, Petey Williams и наистина много други, но се обзалагам, че никой не знае всичките, които изброих. Сега и след дебюта на първия български кечист Мирослав, под името Alexander Rusev в FCW (Florida Championship Wrestling), което е developing zone-а на WWE, се надявам България да се разчуе и в едно от главните шоута на WWE - SmackDown или RAW. Само времето ще покаже, дали Миро ще отиде в главния ростър след време или не. На първото си промо още обаче, той спомена България, нямаше как да пропусне, тъй като има татуировка на рамото си под формата на държавата ни и даже каза няколко изречения на български към края на интервюто си. Сега след седмица някъде ще бъде излъчен и пуснат по тракерите първият му мач в FCW. Така де, твърде много се заговорих за нещо, което никак не ви е интересно.

Ако имате въпроси, питайте. Всякакви коментари са добре дошли, все пак всеки с мнението си. И се извинявам за досадата с толкова текст...
Carnage, out. Peace
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania

Female
Брой мнения : 2011
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage EmptyНед 04 Мар 2012, 17:17

Оле, човеко. евала за описанието.
Подробно, систематизирано, макар и да ми дойде много информацията :Д
'Ми то не се сещам какво да те питам след подобно нещо...постни си една снимка да те видим.
ИИИИИИИИ Добре дошъл при нас, силно се надявам да ти хареса ^^ hospitality

Advanced
Advanced
БАМ

Male
Брой мнения : 111
Интереси : Здрава музика, skate и разбира се момичета
Рейтинг : 5
Registration date : 27.09.2009

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage EmptyПон 05 Мар 2012, 02:14

Ами като за начало добре дошъл брат, надявам се да ти хареса тук .Прочетох цялото инфо и имаме доста общи неща които харесваме, кофти е факта обаче, че в моя град който е боквално в шипките го няма тва нещо Rockplace питай Руто той знае biggrin и се надявам да стане кат преди схемата ,да се събере пак интерес към този форум и да се регват повечко хора макар ,че и аз не бях активен тук от доста време ама си имах причини. Ами кво да ти кажа ,надявам се да откриеш толкова готини хора тук колкото и аз аре бб от мен Smile
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл

Female
Брой мнения : 1325
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage EmptyПон 05 Мар 2012, 21:20

Ania написа:
Оле, човеко. евала за описанието.
Thumbup

Здрастее! Добре дошъл ^^ Sunshine
Честно казано не съжалявам, че прочетох цялото описание. ;д

1. Кафе обичаш ли?
2. А пушиш ли?
3. Да свириш на нещо можеш ли?
4. А да отговаряш на въпроси обичаш ли?
5. Каква порода куче(та) си имал?
6. Коя зодия си?
7. Крем мече? jawbreaker
Frankie Roll
Administrator
Administrator
Frankie Roll

Male
Брой мнения : 469
Рейтинг : 20
Registration date : 27.12.2009

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage EmptyПон 05 Мар 2012, 22:01

You welcome! Rockplace_On

Carnage 122j1np

Правила на RockPlace!
dilaila1
Great
Great
dilaila1

Female
Брой мнения : 378
Интереси : Музика, Литература
Рейтинг : 7
Registration date : 04.05.2010

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage EmptyПон 05 Мар 2012, 22:34

Добре дошъл и от мен Sunshine

Доста добро и изчерпателно описание. Почти не се сещам какво да те питам, така че ще импровизирам biggrin

1. Имаш ли плакати в стаята си?
2. На море или на планина предпочиташ да ходиш?
3. Слушаш ли Eluveitie?
4. Гледаш ли Supernatural?

За сега са тези. Забавлявай се в сайта и Rock on
Carnage
Newbie
Newbie
Carnage

Male
Брой мнения : 11
Рейтинг : 1
Registration date : 04.03.2012

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage EmptyВто 13 Мар 2012, 00:15

@Ania,
Мерси за топлото посрещане. ^^
Нямам много свободно време за момента, но ще гледам да го посещавам, колкото мога по-често. Smile Ами, нормално е да ти дойде в повече, аз съм се изписал, че глава на някоя книга съм написал. biggrin Ами ето линк към Фейсбуук профила ми - https://www.facebook.com/vpencheff , но иначе ето профилната ми за момента: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431624_3550750972341_1379617116_33507605_1941194930_n.jpg ... Айде още няколко, от мен да мине. xD

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/398695_3325897071134_1379617116_33414573_1716275468_n.jpg (ляво)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309602_2722673430920_1379617116_33150122_1074548487_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/149232_1732106507366_1379617116_31922758_5288695_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/313335_2627792218949_1379617116_33096920_921386613_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320288_2604270550922_1379617116_33075847_330205336_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/431498_3388475195548_1379617116_33436526_1756732400_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/377473_2627755498031_1379617116_33096860_1944559344_n.jpg

Стига толкова. :d

@БАМ,
Мерси и на теб. Smile

@Мо7о_ейнджъл,
Здравей и на теб. =)
Радвам се, че не съжаляваш. biggrin

1. Кафе обичаш ли?
Да, но не пия много често.

2. А пушиш ли?
Не. Smile

3. Да свириш на нещо можеш ли?
Не. Винаги обаче съм искал да мога да свиря на барабани или китара (електрическа).

4. А да отговаряш на въпроси обичаш ли?
Винаги. Колкото повече, толкова по-добре. ^^

5. Каква порода куче(та) си имал?
Само едно съм имал и то беше смеска между немска овчарка и канадски вълк. biggrin Или поне така си спомням, че ми бяха казали.

6. Коя зодия си?
Риби. Тих и кротък по характер, но с много абстрактно мислене. ^^

7. Крем мече? jawbreaker
Торта Гараж. <_<

@Frankie,
Изпуснал си "are" след "You", но не е проблем. Важен е жеста. Smile Благодаря за посрещането и на теб. ^^

@dilaila1,
Мерси и на теб. ^^ И все пак ако се сетиш още нещо, питай. Smile Сега да отговоря на въпросите ти. =)

1. Имаш ли плакати в стаята си?
Да, доста и то. Било то на тема музика, сериали, филми, кеч, игри, комикси. biggrin Даже имам още незалепени, които все се каня да залепя и да запълня празните места по сетената. xD

2. На море или на планина предпочиташ да ходиш?
Морето си е до мен. Предпочитам на планина, въпреки да не съм ходил, тъй като обичам и да се разхождам из гори и т.н.

3. Слушаш ли Eluveitie?
Като цяло не, но съм чувал техни песни. Допадат ми, но за сега нямам намерение да ги преслушам.

4. Гледаш ли Supernatural?
Гледах първи сезон почти до края, но бяха станали много сериали, които следя и в крайна сметка той беше един от тези, които оставих.
Sponsored content

Carnage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Carnage   Carnage Empty

Carnage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: