RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Погледни зад себе си!

    Go down 
    +5
    Азор Ахай
    Йен
    Ania
    dilaila1
    Кънчо
    9 posters
    АвторСъобщение
    Кънчо
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кънчо


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 530
    Location : Тук-таме
    Интереси : Музика
    Рейтинг : 23
    Registration date : 16.09.2008

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyПон 28 Май 2012, 02:00

    В момента си разглеждам старите мнения. Съветвам ви и вие да го направите.

    Прави ми впечатление, че съм имал по-добро чувство за хумор и съм проявявал сравнително екстровертно поведение.
    Сега съм интроверт, който разбира малко повече от философия, не е толкова предубеден в правотата си и търси истини извън комфорт зоната си. Искаше ми се да съм си запазил хумора...
    Преди съм бил против хедонизма, но сякаш просто не съм го разбирал. Сега съм леко аскетичен хедонист, който същевременно е алтруист. Преди бях сякаш точно противоположността на това, но не съм сигурен - не помня.
    Не съм показвал и любовта си толкова, колкото сега.

    Има неща, на които даже се дразня наистина много, обаче важното е, че има и неща, на които се заливам от смях.
    Върнете се в началото Go down
    dilaila1
    Great
    Great
    dilaila1


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 378
    Location : Plovdiv
    Интереси : Музика, Литература
    Рейтинг : 7
    Registration date : 04.05.2010

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyПон 28 Май 2012, 06:42

    И аз скоро четох старите си мнения и намирам малка разлика с мисленето ми преди и сега. Като минават годините и нещата , които си писал започват да ти се струват странни biggrin . Няма нищо лошо, естествено. При мен промяната е в това, че слушам много повече рок и като цяло стилове, за които преди това не бих си и помислила да слушам Sunshine Rockplace_On
    Също така и съм станала още по-позитивен човек, което най-много ми харесва. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyНед 10 Юни 2012, 00:22

    Чета си аз старите мнения и БАМ!
    Кофти правопис, странно мнение по дадени въпроси, което в момента е коренно различно.
    Чета и се смея общо взето.
    Е, това са мненията на дете. Това малко ми липсва. Преди не си проверявах мненията - дали правилно съм написала нещо, дали няма някъде двусмислица. Това, да не ме интересува малко ми липсва, честно казано. Сега съм доста по-сериозна, повече ме вълнува дали коментарът ми е достатъчно ясен, красноречив и т.н.
    Аре, някой да ми върне онова дете - харесва ми повече от сериозния човек сега
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyСря 12 Дек 2012, 15:43

    Едно такова... като че ли сега имам повече неща да кажа, но не ги казвам. Пък преди съм била цар на неспирното бръщолевене - само глупости, бате.
    Като се замисля, сега пак си говоря простотии нон-стоп. Ник'ва промяна. ;D
    Струва ми се, че правописът ми се е подобрил, но така е... като не желая някой да ми поправя мненията и после да се майтапи с мен. ;D
    В момента грам не ми дреме какво пиша, защо го пиша или кой как ще реагира. Аз нали се кефя. biggrin
    Туй-то.
    Върнете се в началото Go down
    Азор Ахай
    Advanced
    Advanced
    Азор Ахай


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 109
    Location : Varna
    Интереси : Art, music, history, mythology
    Рейтинг : 6
    Registration date : 12.12.2012

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyСря 12 Дек 2012, 22:32

    Спомням си някои от старите си постове (в предишния мъртъв акаунт) и познавам човека, който бях. Твърде много си вярвах със самоувереността на човек, който си представя, че просто ще си върви по пътя напред, докато други около мен падат. Трудно си държах емоциите под контрол, и това си личеше в постовете ми. Помня как се връзвах на какви ли не простотии и се хвърлях в какви ли не настроения, гръмки изказвания etc. biggrin Сега ми е по-скоро забавно, като се сетя.. Не изгарям от желание да си ги чета отново - ако все още са наоколо, надявам се, че не XD - макар и да са един извървян път.

    Ъъъ, да, и сега се надявам да съм помъдряла поне донякъде и да тормозя хората с емоционални изблици по-малко Smile

    Върнете се в началото Go down
    stunnka
    Epic
    Epic
    stunnka


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 716
    Location : Варна
    Рейтинг : 1
    Registration date : 22.09.2009

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyСъб 22 Дек 2012, 20:48

    Мдааам, и аз наскоро си четох стари мения и просто ме е срам Doh Doh Бих се ударил заради отношението и начина по който говоря("пиша") biggrin Доста, доста неща са се променили от тогава.

    едит : somebody hit me biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyВто 28 Яну 2014, 04:32

    И аз си четох моите.
    Лигаво, инфантилно държание. Твърде много емотиконки. Да не говоря за правопис.
    Но все пак ако ги нямаше старите мнения, нямаше да можем да видим какви сме били и колко сме се променили. Дори нямаше да можем да си се посмеем на the old sh*t. Хаха.
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyВто 28 Яну 2014, 17:58

    Доста често съм го правила в късните часове и честно казано съм била много тъпо парче, сериозно.
    Лигла!
    Неграмотна!
    От една гледна точка може би съм се стараела да се харесам на повече хора. Сега не се интересувам кой ще ме хареса.
    Изказвала съм се изключително плоско и неаргументирано.
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! EmptyВто 28 Яну 2014, 22:49

    Едва ли имам кой знае каква промяна от миналото :Д. И преди бях тъп, и сега съм си. Сега като че ли избягвам да пиша по повечето теми, за да не кажа нещо изключително тъпо или не дотам обмислено.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Погледни зад себе си! Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Погледни зад себе си!   Погледни зад себе си! Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Погледни зад себе си!
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Лафплейс-
    Идете на: