RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Lady Luck

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
joannasmile
Newbie
Newbie
joannasmile


Female
Брой мнения : 12
Location : Varna
Рейтинг : 1
Registration date : 01.08.2012

Lady Luck Empty
ПисанеЗаглавие: Lady Luck   Lady Luck EmptyНед 23 Дек 2012, 15:39

(Хич не ме бива в заглавията xD)
Хеей Smile Peace
Амии какво да ви кажа, бях се регистрирала 2009 година, лятото. За съжаление не можах да дойда на нито една от срещите (фейл) и на всичкото отгоре си забравих паролата и имейла, с който се регистрирах, йей! xD
Хаха, още преди да кажа името си, доказвам, че съм изключително завеяна. xD
Всъщност името ми е доста очевидно какво е - Йоанна. На 16 съм (боже, наистина ли съм само на толкова?!), от Варна.
Слушам адски разнообразна музика, но рока и производните му са ми най на сърце.
Чудя се какво е най-типичното нещо за мен и осъзнавам, че май са музиката и шоколада. Ирония на съдбата е, че за първото нямам особено голям талант, а към второто съм алергична. biggrin
Пиша... разкази, истории, започвала съм книги, но нямам нерви. Като се замисля май песни и стихотворения никога не съм пробвала, ама не вярвам да ми се получат. biggrin
Обичам да снимам, но го правя като хоби, нито парадирам с това, нито се смятам за много добра с фотоапарата.
Уча се да свиря на китара!! Guitar xD Добре де, правя жалки опити, защото се уча от youtube и Ultimate Guitar, но поне докарвам някои песни на акорди biggrin
Занимавам се с хиляди работи - доброволчество, проекти, вестник и още, и още, и още. Щях да правя нещо като фест, но на "колегите" не им се занимава и се провалиха нещата...
За всяко нещо си имам мнение и твърде често е противоположно на това на хората около мен. biggrin
В началото, когато съм с компания, с която не съм свикнала (особено ако те са много свикнали помежду си), съм мълчалива и ми е трудничко да се приспособя. Tака че не знам доколко ще успея да се приспособя и тук, но дано да стане и се надявам да бъда част от възраждането на RockPlace! ^^ menace biggrin
Пък веднъж отпусна ли се.... еми евентуално ще се уверите сами xD

O, и имам склонност да говоря много и да пиша още повече. biggrin


Последната промяна е направена от joannasmile на Пон 24 Дек 2012, 15:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MimsBlue
Newbie
Newbie
MimsBlue


Female
Age : 28
Брой мнения : 27
Интереси : музика
Рейтинг : 0
Registration date : 17.12.2012

Lady Luck Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Luck   Lady Luck EmptyНед 23 Дек 2012, 20:59

Привет! Smile Няма да ти казвам добре дошла, а вместо това- добре завърнала се. ;д
Всъщност четейки описанието ти, открих доста неща, които важат и за мен самата. Bounce
1. Ъм, като първо бих искала да попитам ти как се характеризираш с шоколада, при условие, че си алергична към него?
2. От всичките неща, с които се занимаваш, все пак кое ти е най-най-любимото?
3. Кой ти е любимият цвят?
4. А любимият сезон?
5. Коя зодия си?
6. Най- висшата ти цел в живота?
7. Какви езици знаеш?
8. Къде си ходила по света?
9. И какво ще пожелаеш на читателите за финал? biggrin
Алоха! Capfan

Върнете се в началото Go down
Азор Ахай
Advanced
Advanced
Азор Ахай


Female
Age : 32
Брой мнения : 109
Location : Varna
Интереси : Art, music, history, mythology
Рейтинг : 6
Registration date : 12.12.2012

Lady Luck Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Luck   Lady Luck EmptyПон 24 Дек 2012, 00:12

Здравей Smile с моята регистрация се случи нещо подобно biggrin

Разбрах, че си алергична към шоколад, но все пак - някакъв любим вид/марка/вкус/комбинация?
Какво е да си на шестнайсет в момента, как го усещаш ти?
Как би се охарактеризирала - спокойна, плаваща по течението, или упорита, борец срещу света?

Върнете се в началото Go down
joannasmile
Newbie
Newbie
joannasmile


Female
Брой мнения : 12
Location : Varna
Рейтинг : 1
Registration date : 01.08.2012

Lady Luck Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Luck   Lady Luck EmptyПон 24 Дек 2012, 14:58

MimsBlue написа:
Привет! Smile Няма да ти казвам добре дошла, а вместо това- добре завърнала се. ;д
Всъщност четейки описанието ти, открих доста неща, които важат и за мен самата. Bounce
1. Ъм, като първо бих искала да попитам ти как се характеризираш с шоколада, при условие, че си алергична към него?
2. От всичките неща, с които се занимаваш, все пак кое ти е най-най-любимото?
3. Кой ти е любимият цвят?
4. А любимият сезон?
5. Коя зодия си?
6. Най- висшата ти цел в живота?
7. Какви езици знаеш?
8. Къде си ходила по света?
9. И какво ще пожелаеш на читателите за финал? biggrin
Алоха! Capfan


Здравеей, амии добре заварили ли се казва в такъв случай? biggrin

1. Не, не, алергията ми е не нещо сериозно, мога да го ям в малки количества, но аз го ям в големи. biggrin Относно въпроса ти, не мога да намеря някакви големи философски думи, с които да опиша висшата ми връзка с него. xD Аз като цяло имам много интересни взаимоотношения с храната - претенциозна съм относно нея, но пък за сметка на това, ако нещо ми харесва, го ям в големи количества. Шоколадът винаги мога да го ям. ;d
2. Музиката. Определено. След това идва писането. Но то е по-скоро - приятно ми е да пиша, да излагам мислите си на лист хартия и после да видя резултатът... но не ми се занимава, нямам нерви да стоя на едно място и да правя едно нещо.
3. Черно и червено, не мога да избера между тях ;д
4. Есента
5. Телец Smile
6. Хмм, ами винаги съм живеела с мисълта, че ще променя света. Предполагам, че с всеки е така, но искам да направя нещо голямо, най-малкото да мога да кажа всичко, което мисля за света, гласът ми да бъде чут и да доведе до промяна. А малко по-малко амбициозно е да направя рок фест. biggrin
7. Английски. За съжаление направих много грешен избор в края на осми клас и избрах руски за втори език. Не ме влече, а аз имам ужасния навик, когато нещо не ми харесва, да отказвам да се занимавам с него. Ще се опитам да докретам някак до края на гимназията и после ще започна да уча немски.
8. Тъжно, но факт - никога не съм излизала извън България.
9. Мили читатели, ако сте прочели всичките ми простотии, сте абсолютно луди или абсолютни мазохисти. И в двата случая това е страхотно. biggrin Пожелавам ви всичките клиширани пожелания, за които се сетите, включващи здраве, любов и незабравими моменти, независимо дали в трезво или нетрезво състояние. tongue_smile


Азор Ахай написа:
Здравей Smile с моята регистрация се случи нещо подобно biggrin

Разбрах, че си алергична към шоколад, но все пак - някакъв любим вид/марка/вкус/комбинация?
Какво е да си на шестнайсет в момента, как го усещаш ти?
Как би се охарактеризирала - спокойна, плаваща по течението, или упорита, борец срещу света?

Здраввей, сестро по съдба! biggrin Dance

Аз вече горе писах, алергията ми не е нещо невероятно. Иначе аз за шоколади нямам много претенции - в смисъл такъв, че прекалено евтините са боклуци, неоспоримо, но пък не държа на прекалено скъпи. Разтапям се на Линдор, но ми стига и Milka Noisette, примерно. :d Той и Милка със сметана сякаш са ми любимите.

Ами.. объркано е. Чувствам се едновременно пораснала и малка. Странно ми е как бързо минаха годините, догодина завършвам, за Бога!! Но пък едновременно с това се чувствам адски притисната от всички ограничения за непълнолетни, най-вече от факта, че не ни взимат насериозно. Вече казах, имам нуждата да ме чуят, защото се чувствам достатъчно пораснала, за да имам собствено мнение. Но аз съм просто една 16-годишна тийнейджърка с голяма уста и мнение за всичко, кой ще ме чуе? biggrin

Абсолютно упорита, борец срещу света. Това ми се характеризира от зодията даже, за хората, които вярват в тези неща. biggrin Мога да съм много вбесяваща в това отношение. Прекалено съм искрена в упоритостта си, а хората не обичат искрените хора, каквото и да се говори. ;дд

Мерси за вниманието! ^^ Come here, lets hug
(Боже, колко написах... :x)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lady Luck Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lady Luck   Lady Luck Empty

Върнете се в началото Go down
 
Lady Luck
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: