RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Deathbreeder AKA Пеца

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
DeathBreeder
Newbie
Newbie
DeathBreeder

Male
Брой мнения : 37
Интереси : Guitar ,(growl , scream vocals) History , Astronomy , Sports , Some Arts
Рейтинг : 0
Registration date : 01.03.2013

Deathbreeder AKA Пеца Empty
ПисанеЗаглавие: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyПет 01 Мар 2013, 12:48

Здрасти Smile съвсем случайно попаднах на въпросния сайт . Радвам се че го намерих тъй като в наши дни нема добри сайтове от тоя тип се надявам този да продължи да съществува Smile .Така за мене значи от Варна съм на 20 години съм (скоро 21) Казвам се Петко но имам над 30 прякора (Пеца , Пешо , Фифи ,Пецини , и др рофл :Д )
Следвам в колежа по туризъм във Варна Smile 1 година съм .Свиря на китара (ел , класическа) и се уча на вокали било то чисти или грухтене . Та даже си търсим бас за новия ни проект хехе :Д който ще е съсредоточен в областа на нео и модерния рок и метал . МММ . а да верно любими групи и жанрове : жанрове - нео , мелодет , модерн , post hardcore ,
alternative , - групи като - Heaven Shall Burn , Parkway Drive , As i lay dying , LP (old) , August Burns Red , Korn (old) , Papa Roach , BFMV , Devil Wears Prada , sleeping with sirens i много дурги Smile общо взето това за мене на кратко

Ще ми простите за възможни правописни грешки писах го това описание в малко нетрезво състояние biggrin Capfan Dance beer
Върнете се в началото Go down
Jane666
Newbie
Newbie
Jane666

Female
Брой мнения : 58
Рейтинг : 4
Registration date : 04.02.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyНед 03 Мар 2013, 14:09

Здравей Пеца Smile

1. Любими групи?

2. Как се зариби по тази музика?
DeathBreeder
Newbie
Newbie
DeathBreeder

Male
Интереси : Guitar ,(growl , scream vocals) History , Astronomy , Sports , Some Arts

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyНед 03 Мар 2013, 14:31

Jane666 написа:
Здравей Пеца Smile

1. Любими групи?

2. Как се зариби по тази музика?
Здрасти Smile
Ами любимите ми са
LP (old) , KoRn (old) , Papa Roach , Dead by April , Alesana , BFMV , BVB , Heaven Shall Burn , Aerosmith , Deep Purple , Rainbow , Megadeth , Metallica , As i lay dying , Amaranthe , sum 41 , Adema , някои песни на Crazy town , Limp Bizkit , A7x , Blink 182 ,August Burns Red , WhiteSnake , The Dewil wears prada , parkway drive , Trivium , Caliban, Atreyu , Killswitch Engаge и доста други
иначе тежкия звук и готините текстове ме стимулират да слушам подобна музика и аз се занимавам с музика Smile
Jane666
Newbie
Newbie
Jane666

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyСря 06 Мар 2013, 20:33

Я сложи някоя снимка да те видим Smile
DeathBreeder
Newbie
Newbie
DeathBreeder

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyСря 06 Мар 2013, 20:37

Deathbreeder AKA Пеца 81545767
само не се плаши Smile
Jane666
Newbie
Newbie
Jane666

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyСъб 09 Мар 2013, 13:17

Не се уплаших Smile Няма и от какво Smile
DeathBreeder
Newbie
Newbie
DeathBreeder

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyСъб 09 Мар 2013, 14:32

Smile радвам се Smile
Азор Ахай
Advanced
Advanced
Азор Ахай

Female
Брой мнения : 109
Интереси : Art, music, history, mythology
Рейтинг : 6
Registration date : 12.12.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyПон 11 Мар 2013, 23:20

Здравей Smile ,

имаш ли си друго хоби освен музиката?
А какво пи преди да си напишеш описанието? Wink
DeathBreeder
Newbie
Newbie
DeathBreeder

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyВто 12 Мар 2013, 00:32

ами друго хоби .. хммм можеби да ходя на изгледи из планини , по спокойни местенца обожавам природата Smile обичам да чета фентъзита хммм голям любител на астрономията една камара енциклопедии и научни издания съм чел / изгледал
редовно си спортувам (бягане , баскет , футбол , по рядко сноуборд )
гледам си анимета редовно Smile
цъкам си редовно игрички на компа Smile било то Тера , Дота , Лол , Хон и така Smile

а какво съм пил ами винце ама ще те излъжа ако ме питаш колко Smile
Азор Ахай
Advanced
Advanced
Азор Ахай

Female
Брой мнения : 109
Интереси : Art, music, history, mythology
Рейтинг : 6
Registration date : 12.12.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyЧет 14 Мар 2013, 23:10

Хаха, знам го аз виното.. последно като пихме с колежките трябваше да четем касовата бележка, за да разберем колко сме изпили biggrin
А я кажи за фентъзито по-подробно, автори, книги, персонажи, мотиви.. Какво те привлича у този стил?
(освен тълпите хора с мечове и ризници, имам предвид biggrin )
DeathBreeder
Newbie
Newbie
DeathBreeder

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца EmptyЧет 14 Мар 2013, 23:33

J.R.R. Tolkien , . Robert E. Howard , Michael Moorcock , J.K. Rowling И други
Книги - Heir of Novron , The Wind Through the Keyhole , Harry Potter , Bordertown
ми какво да ме превлича ..мм буквално влизам във филма,харесва ми страшно интересни, креативни и ми са интересни като цяло това хД
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Deathbreeder AKA Пеца   Deathbreeder AKA Пеца Empty

Deathbreeder AKA Пеца
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: