RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пуф

Go down 
+35
Phantom 1912
Кент
Bryan
deathrose
Биби
Unforgiven
Fofo0
Железен
dilaila1
eMm
nikoletito
Frankie Roll
motorrbreath
Ане
Apple
Selene
Adept
Доцент Бинева
Лили.
Влади
qkitaki
Руто
CrazY
vengeance
Немезида
In_Flames91
Мия
D(emo)n_Hunter
Ania
Ади_Психаря
nameless
Пате
Puppet Master
RockPlace
fonix
39 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
АвторСъобщение
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyНед 09 Ное 2008, 13:44

First topic message reminder :

Така след много умуване, дали да рискувам да се покажа Wink реших все пак да се представя.

Казвам се Павлин, на 23 съм ( мдааа и аз сам от дъртите, дето си мислите, че ще ви наливът акъл Wink )
Имах не леките 4 години в ТУ-Варна в една и съща група с така обичания от вас Онибака.

Слушам предимно Рок ... и то стар Smile
AC/DC, Scorpions, Helloween, Bon Jovi ...

Харесвам и HammerFall ( почти съм сигурен, че се водят малко повече метъл от рок затова ги пиша отделно Wink )

Та не съм много грамотен Музикално, смисъл жанрове и клюки около изпълнители Smile

Слушам каквото ми се хареса Wink

Еми ... ако имате други вапроси към мен ... питайте.

ЕДИТ 03.01.2009:
Благодарение на Рокплей, се по ограмотих музикално и езиково biggrin
Та реших да отделя малко време да си допълня представянето Smile

Почна сериозно да ме радва Heavy и Power Metal.
Ето и няколко от групите, които слушам с огромно удоволствие в момента:

Iron Maiden, Judas Priest, Rage, Sabaton ( Бях и на двата концерта, просто невероятни ... чакаме следващият Smile), Hammerfall, EdGuy, Stratovarius и Savatage разбира се Wink ... както няколко други взависимост от настроението ми Smile

Адски се радвам, че попаднах в РокПлейс, защото се запознах с много свестни хора и много от тях мога да нарека свои приятели. Rockplace_On


Последната промяна е направена от fonix на Нед 23 Май 2010, 23:14; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyНед 02 Авг 2009, 12:12

Айде честито на новият ни Модератор. Да ни пазиш от спамене, да ни чистиш простотиите и да действаш безпристрастно. Rock on Rockplace_On
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyНед 02 Авг 2009, 12:14

Честито.Подходящ си за почетната длъжност!

Rock on
Върнете се в началото Go down
qkitaki
Epic
Epic
qkitaki


Male
Age : 30
Брой мнения : 687
Location : Варна
Интереси : Музика,китари
Рейтинг : 10
Registration date : 03.11.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyНед 02 Авг 2009, 12:17

ооо пуфеее
1.На колко години почна да пушиш
2.Дразня ли те biggrin
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyНед 02 Авг 2009, 19:20

Модератор :О

Браво бе !!

ай честито Sunshine

инженер стана, ся модератор тука... чудя се какво ли следва :Р
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСря 07 Окт 2009, 19:57

Топиш ми металното сърце с тоз поглед, братче Too Much Sugar

Пуф - Page 10 015289176
Върнете се в началото Go down
Влади
Rockplacer
Rockplacer
Влади


Male
Age : 38
Брой мнения : 641
Location : София/Варна
Рейтинг : 9
Registration date : 02.12.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyНед 06 Дек 2009, 13:10

ПУФЕ, коя е най-яката книга която си прочел за последните 2 години Smile

Колко често ти се случва да ти обещават и да не си изпълняват обещанията?
А колко лесно им прощаваш?


А колко често те черпят за компенсация Smile
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПон 28 Дек 2009, 12:09

Ами..ко да кажа за Пуфето. Не се познаваме много добре, но ми направи впечатление, че е изключително позитивен човек. Не знам - седях и гледах като трясната като си видяхме първия път. Само нещо идва при мен и ме стиска. :д
С удоволствие общувам с него и с удоволствие ще проължа да го правя :д

Пуфето е пич. (<--точка!)

smack
Върнете се в началото Go down
Доцент Бинева
Rockplacer
Rockplacer
Доцент Бинева


Female
Age : 29
Брой мнения : 1071
Location : Асеновград
Интереси :
Рейтинг : 0
Registration date : 26.07.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПон 28 Дек 2009, 12:53

Ооо Мечо е наход , амми какво да кажа , познавам Пуфф от малко време , но за това време го обикнах тоолкова много smack Защото той е един толкова лъчезарен , общителен , закачлив и позитивен човек . Всеки който го познава би казал същото . Пуфф може на моменти да е сериозен , но иначе си е такава добра душичка , може да му се каже всичко и той винаги ще се опита да помогне . Той е един от малкото хората които познавам и на които може да се има пълно доверие . Пуффе - сладко мое мече , обичам те smack smack Hlom
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПон 28 Дек 2009, 13:49

Пуфьооооооооо biggrin

Какво да кажем за Пуфчо ...

Той е пич ! Супер готиния пичага , не го познавам много , но с него може да се завърже лаф по всички теми. Лафовете му са трепач ! Няма какво друго да се каже за Пуфйенцето ... освен , че е ПУФ biggrin


Respect
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyВто 29 Дек 2009, 23:28

Пуфчо... Hlom
еми не знам какво да кажа. Мога да му благодаря, че не ме бъзика и не ми натяква...повечето биха го направили. И понеже той е миличък и няма да се сети какви ги дрънкам - изпълненията, които правя от време на време последните 2-3 месеца.

Винаги е на обратното мнение на мен. biggrin Но пък на мен ми е забавно....още по-забавно ми е като винаги е на обратното мнение на Митко (което няма нищо общо с моето) и двамата почнат да спорят. Само им задаваш въпрос, виждат, че са на различно мнение и почват....Анито (Selena) ще потвърди. tongue_smile

Пуф има меко и удобно легло...мерси за подслона, ако не е много нахално смятам по някое време пак да ви дойда на гости.

Пуф е първият рокплейсър, с който се запознах...знаете защо и наистина много се радвам. Попаднах на хубава компания, точно когато имах нужда.

И като имам нужда от помощ стои 2-3 часа да измисли решение на проблема ми, въпреки че има много по-важна работа (обещавам повече да не те занимавам).


Като съм в София съвсем няма да може да се отървете от мен. Твърде много си ви харесах.

smack
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСря 30 Дек 2009, 00:14

Пуфето сигурно е най-добродушния човек който познавам (а аз познавам много хора).
Много може да се научи от тази уникална личност.
Той е човек на който може да се разчита винаги (от личен опит го знам).
Пуфето е равен с всички и има развито чувство за приятелство.
Той знае 2 и 200. Земен е. Умен, преуспяващ, кадърен, забавен, позетивен, усмихнат... Тотален Пич.
С него, както и с Ден прекарахме една хубава Каварна. Най-добрата Каварна.

Обичам го тоя човек!!!

Пуфе радвам се, че сме Приятели Smile
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСря 30 Дек 2009, 11:44

Пуфе! smack
Любов, знам че изпуснах датите за да пиша за теб, но това не ми пречи.

Другите се изказаха доста правилно, така че аз само ще добавя малко лично отношение.

Ти си една невероятна личност. Може да си нямаш на идея колко си ми повлиял.. а може и да знаеш.
Не се бяхме виждали.. 7 месеца? Преди да се засечем на този толкова прекрасен първи април (не е ли ирония датата? В първия момент си помислих, че съдбата ми прави първоаприлска шега О.о) и малко преди да ме запознаеш с този невероятен форум.
Да знаеш.. мн се зарадвах когато те видях... и още не мога да проумея как ме позна тогава О.о

Та... какво да кажа за теб... От теб съм научила много.. адски много. Сигурно си първия човек, когото Наистина съм се захванала да Слушам (т.е. да ми влиза в мозъчето и да се обработва) и не ми преподава в училище. И дори и да не ми личи че обмислям всичко - правя го. Ако спреш и да се опитваш да ме поучаваш неща, които не се пипат - перфектен ще си.
Ти си, може би, първият, на когото казах какво искам да правя в бъдеще, наистина знаеше за какво става въпрос и даже ме подкрепи (за програмирането говоря). Обикновено хората или не разбират нищо и решават че съм луда, или знаят за какво иде реч, обаче все още ме мислят за луда или не говореща сериозно. За това много ти Благодаря. Вярно е че обичам да правя на пук на всички, обаче малко подкрепа никога не вреди.
Ти си човекът, който успя да ме изкара от МГ-света и да ме накара да видя нещата от друг ъгъл. Да, аз все още съм си МГ до мозъка на костите си, но поне осъзнавам къде са ми заблудите и се опитвам да ги поправя.

И защото ако продължа още много съвсем ще започна да се оплитам...
Това което се опитвам да ти кажа е че за мен значиш много. Винаги ще си те обичкам, уважавам безкрайно и да знаеш че за мен наистина значиш много. Знам, че когато нещо ми тежи винаги мога да ти споделя. И винаги мога да получа искрено мнение за каквото и да е.
Hlom smack

Немезида написа:
Винаги е на обратното мнение на мен.
И на мен... и накрая често се скарваме, защото има неща, в които колкото и да се опитва не може да ме убеди че греша. А има и неща, за които няма право да твърди че греша..
Немезида написа:
biggrin Но пък на мен ми е забавно....още по-забавно ми е като винаги е на обратното мнение на Митко (което няма нищо общо с моето) и двамата почнат да спорят. Само им задаваш въпрос, виждат, че са на различно мнение и почват....Анито (Selena) ще потвърди. tongue_smile
Потвърждавам. А да се опиташ да се включиш в спора е мисията невъзможна...





PostScriptum: Леле.. имам чувството че съм го писала това с часове... толкова не мога да му събера описанието в думи biggrin
Върнете се в началото Go down
Apple
Fan
Fan



Male
Age : 29
Брой мнения : 476
Location : Kalofer above everything.
Интереси : Уоу, френдове, Уоу, френдове, цигари, алкохол, простотия, лиготия и прочие..
Рейтинг : 3
Registration date : 09.04.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСря 30 Дек 2009, 13:57

Написахте му описанието . biggrin
Та:
От колко годишен почна да ти допада по тежкия вид музика ?
Брат, сестра?
Гръндж?
Линк към някоя по буина песен, кояте те кара да станеш и да казваш (Пуф :Д) ако е кофти ще изтрия последното изречение ?
та това е Smile приятно описание имаш, какво повече Smile
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСря 30 Дек 2009, 15:36

Леле тоя пост ще е дълъг Smile ама така ми се пада, като не си наглеждам темата biggrin

Тя толкова време стоя заровена, че даже бях забравил, че съществува Laughing

Сега по ред на ноемерата Smile

Executor написа:
ПУФЕ, коя е най-яката книга която си прочел за последните 2 години Smile

Най яката книга, която съм чел наскоро хм. Може би препрочитането на 'Дългата Разходка' - Стивън Кинг
Като цяло нещата на Кинг се категоризират като много яки Smile в моя свят biggrin

Executor написа:

Колко често ти се случва да ти обещават и да не си изпълняват обещанията?
А колко лесно им прощаваш?
А колко често те черпят за компенсация Smile

Еми за жалост се случва не толкова рядко, колкото ми се иска Smile В общият случей хората около мен, са достатъчно свестни и сериозни за да не ми обещават на посоки неща, които не могат да изпълнят. Има изключения, но с достатъчно разговори и упорство и тях ще променим biggrin Или поне да спрат да ми обещават Smile

За черпенето, да кажа честно не помня някой да ме е черпил скоро за не изпълненое обещание Dunno , но може и да съм забравил, паметта ми никога не е била много силна Smile


Лили. написа:
Ами..ко да кажа за Пуфето. Не се познаваме много добре, но ми направи впечатление, че е изключително позитивен човек. Не знам - седях и гледах като трясната като си видяхме първия път. Само нещо идва при мен и ме стиска. :д
С удоволствие общувам с него и с удоволствие ще проължа да го правя :д

Пуфето е пич. (<--точка!)

smack

Лили. Bounce Heart

Благодаря за милите думи Smile Ти също си един много лъчезарен и позитивен човек Smile
Извинявам се ако съм те стреснал със 'стискането' Smile, но отдавна исках да се запозная с теб Ashamed

Доцент Бинева написа:
Ооо Мечо е наход , амми какво да кажа , познавам Пуфф от малко време , но за това време го обикнах тоолкова много smack Защото той е един толкова лъчезарен , общителен , закачлив и позитивен човек . Всеки който го познава би казал същото . Пуфф може на моменти да е сериозен , но иначе си е такава добра душичка , може да му се каже всичко и той винаги ще се опита да помогне . Той е един от малкото хората които познавам и на които може да се има пълно доверие . Пуффе - сладко мое мече , обичам те smack smack Hlom

Heart мечо и аз много си те обичкам (Абсолютно приятелски Wink )
Благодаря ти за доверието. ( То е нещо много ценно)


SoulDestroyer написа:
Лафовете му са трепач ! Няма какво друго да се каже за Пуфйенцето ... освен , че е ПУФ biggrin
Respect
Това за лафовете е малко ново за мен Smile Но се радвам, че ти харесват Laughing


Немезида написа:
Пуфчо... Hlom
еми не знам какво да кажа. Мога да му благодаря, че не ме бъзика и не ми натяква...повечето биха го направили. И понеже той е миличък и няма да се сети какви ги дрънкам - изпълненията, които правя от време на време последните 2-3 месеца.

Пуфчо има проблеми с паметта Smile И затова натякването не му е силната страна Smile Пък и никога не съм го харесвал, твърде много мразя натякванията на майка ми към мен за да го правя на другите Smile

Немезида написа:

Винаги е на обратното мнение на мен. biggrin Но пък на мен ми е забавно....още по-забавно ми е като винаги е на обратното мнение на Митко (което няма нищо общо с моето) и двамата почнат да спорят. Само им задаваш въпрос, виждат, че са на различно мнение и почват....Анито (Selena) ще потвърди. tongue_smile
В спорът се разжда истината са казали древните гърци и са абсолютно прави Smile
Има една причина да споря винаги с теб и това е крайността в изкаванията ти Smile Ето както сега 'винаги на обратното мнение ...', това не е вярно не е винаги Smile Знаеш, че сме имали неща по-които сме абсолютно единодушни ...

А с митко това си ни е вече навик, нещо като ритуал/начин на живот Smile (подсказка: ние и принципно да сме на едно мнение пак можем да спорим biggrin )

Немезида написа:

И като имам нужда от помощ стои 2-3 часа да измисли решение на проблема ми, въпреки че има много по-важна работа (обещавам повече да не те занимавам).
Пуфф с удоволствие ще ти помага, както и на всичките си приятели и добри познати ( сиреч хора които си струват) стига да може.
Недей да обещаваш нещо, което и двамата знаем че няма да изпълниш, а и аз обичам да помагам на хората, не ми отнемай радостта в живота Smile

Немезида написа:

Като съм в София съвсем няма да може да се отървете от мен. Твърде много си ви харесах.
С нетърпение те чакам Smile пак да позлваш мекото легло biggrin ( оО мръсници, без задни мисли ей). smack


CrazY написа:
...
Пуфето е равен с всички и има развито чувство за приятелство.
Мерси братле, този ред нямаш представа, колко много значи за мен. Човек се стреми да бъде най-доброто от себе си и да гради живота си според своите ценности и разбирания, но дали успява и дали изглежда в очите на другите така, както той сам се вижда и както би искал да го виждат си остава труден въпрос.
Този ред дава отговор на този въпрос за мен.

CrazY написа:

С него, както и с Ден прекарахме една хубава Каварна. Най-добрата Каварна.
Еми как няма да е хубава Каварната, хубави хора, хубава музика Smile И Ден Ден разбира се Smile tongue_smile
Ще видим как ще е следващата ... Smile


Selena написа:
Пуфе! smack
Любов, знам че изпуснах датите за да пиша за теб, но това не ми пречи.

Другите се изказаха доста правилно, така че аз само ще добавя малко лично отношение.

Ти си една невероятна личност. Може да си нямаш на идея колко си ми повлиял.. а може и да знаеш.
Не се бяхме виждали.. 7 месеца? Преди да се засечем на този толкова прекрасен първи април (не е ли ирония датата? В първия момент си помислих, че съдбата ми прави първоаприлска шега О.о) и малко преди да ме запознаеш с този невероятен форум.
Да знаеш.. мн се зарадвах когато те видях... и още не мога да проумея как ме позна тогава О.о

оО Обичаме лично отношение Smile За повлияването един човек никога не може да знае, точно колко влияе на околните, може само да подозира. ( Добре де това не се отнася за Ваню, той всичко си казва biggrin, няма нужда да се чуди човек)

Този 1ви Април и аз няма да го забравя скоро Smile Срещнах те в един доста тежък за мен момент ( бях изпаднал в някаква емоционална дупка) и ти адски много ми помогна, за което аз трябва да ти благодаря.
А как те познах ли ? Еми перфектен физиономист съм. Помня хора, дори които съм се разминал с тях на улицата, как бих могъл да забравя теб.

Selena написа:

Винаги ще си те обичкам, уважавам безкрайно и да знаеш че за мен наистина значиш много. Знам, че когато нещо ми тежи винаги мога да ти споделя. И винаги мога да получа искрено мнение за каквото и да е.
Запомни добре какво казваш, ще те гоня до гроб за тази любов :*
Разбира се, че ако нещо ти тежи винаги ще намериш опора/утеха в мое лице ( или поне ще се опитваме, понякога не успяваме Cry )

А за искреното мнение, Аз смятам, че човек винаги трябва да е максимално искрен с хората които обича. ( семейство, приятели, любими, гаджета ... с кучето си Dance ) , има твърде много лицемерие в заобикалаюият ни свят.

Selena написа:

Немезида написа:
[i]Винаги е на обратното мнение на мен.
И на мен... и накрая често се скарваме, защото има неща, в които колкото и да се опитва не може да ме убеди че греша. А има и неща, за които няма право да твърди че греша..
оО Така ли ? И от кога има неща за които нямам право да твърдя, че грешиш Dunno Такъв характер съм, че не мога да седя и да гледам, как някой прави абсолютни грешки ... винаги се опитвам да го предпазя ...

Selena написа:

PostScriptum: Леле.. имам чувството че съм го писала това с часове... толкова не мога да му събера описанието в думи biggrin

Ем че как, аз да не се събирам в няколко думи я Smile Cool


[quote="Kreatoraa"]Написахте му описанието . biggrin
Та:
От колко годишен почна да ти допада по тежкия вид музика ?
/quote]

Принципно слушам Рок от малък, неща като Scorpions, RainBow 'класики' в Хард Рокът Smile
Но сериозно преминах на Вълна Метъл в последната 1 година, покрай този чудесен форум и хората в него Smile И съм много доволен, чувствам се по-жив от всякога.

Kreatoraa написа:

Брат, сестра?
Братя и сетри нямам ( поне не кръвни biggrin) Света не би понесъл още един индивид, като мен biggrin (или доста подобен).


Kreatoraa написа:

Гръндж?


Нямъм особено мнение, по този стил. Дори не съм сигурен, какво точно е той, нито групи или песни Smile ( нищо лично, просто трудно помня такива неща )
Напълно възможно е да съм слушъл/слушам и да ми харесва, но да нямам идея, че е гръндж Smile

BTW не е ли Грънч ? Dunno

Kreatoraa написа:

Линк към някоя по буина песен, кояте те кара да станеш и да казваш (Пуф :Д) ако е кофти ще изтрия последното изречение ?
та това е Smile приятно описание имаш, какво повече Smile
Хм накара ме да се замисля Smile ...
Примерно това Smile https://www.youtube.com/watch?v=Y8hJddMR8ZU
Като цяло последната година станах фен, на Power Metal-a, много ме зарежда.

Няма проблем с изречението Wink


Еми това е май свърших ... ( ах пак това ваше мръсно подсъзнание Laughing )
Дано не уморя някой от четене biggrin, че тоя пост стана рекорден biggrin
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСря 30 Дек 2009, 18:58

Разбира се, че пак ще те занимавам, но не и с "мисии невъзможни".
smack smack smack smack smack
Върнете се в началото Go down
Доцент Бинева
Rockplacer
Rockplacer
Доцент Бинева


Female
Age : 29
Брой мнения : 1071
Location : Асеновград
Интереси :
Рейтинг : 0
Registration date : 26.07.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПет 01 Яну 2010, 20:46

fonix написа:
Heart мечо и аз много си те обичкам (Абсолютно приятелски Wink )

И аз приятелски ,че кой е казал нещо дручко иии Сладкишш smack липсваш ми Hlom Heart
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПет 01 Яну 2010, 21:59

Пуфее ^^

Кафе пиеш ли?
Какво?
Със или без сметана?
Топъл шоколад?
Бял или черен?
Защо?
Чорапи обичаш ли?
Кои са ти любимите?
Върнете се в началото Go down
Ане
Rockplacer
Rockplacer
Ане


Female
Age : 29
Брой мнения : 460
Location : The shores of Anduin
Интереси : бръм...
Рейтинг : 0
Registration date : 13.05.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПет 01 Яну 2010, 22:39

Цитат :
Мечът на Истината - Тери Гуудкайнд

Прочетох го на първата страница и приятно се изненадах. Вярно, че най-много обичам Толкин може би, но веднага след него се нарежда Гудкайнд. Обожавам поредицата "Мечът на истината". Сега чета "Храмът на ветровете" първата част. (:
Коя ти е любимата книга от поредицата?
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСъб 02 Яну 2010, 13:45

Лили. написа:
Пуфее ^^

Кафе пиеш ли?
Какво?
Със или без сметана?
Топъл шоколад?
Бял или черен?
Защо?
Чорапи обичаш ли?
Кои са ти любимите?

Ако има нещо към, което съм пристрастен най-силно след хората, които обичам, това е кафето. Smile

Пия Всякакво. Най-вече НЕС (прави се най-бързо и лесно Ashamed)

Не бих отказал сметана, но не ми е нужна, аз пия и без захар без проблеми. Даже понякога предпочитам чисто черно кафе. Всичко зависи от настроението ми Smile

Топлият шоколад е много вкусен ... но го избягвам, защото не се чувствам задоволен. Както и натуралните сокове, мога да изпия твърде много 'Пари' чрез тях. Просто мога да изпия толкова шоколада и сокове, че да се разоря biggrin

Един истински шоколад е само черен (няма бяло какао, а истинският шоколад е от какао)!!!

Ем, че как особено цветни Smile Clap

Твоите biggrin

Ане написа:

Коя ти е любимата книга от поредицата?

Вярата на прокуденият, може да се категоризира като любима.
Адски много ме грабна, социалните мотиви, както и идеята, че красотата прави хората по-добри.

За самата поредица, има много социални препратки, стига да се интересуваш де Smile самото изграждане на света е доста по-реално (въпреки магията), за разлика от нещата на Толкин.
Аз лично не мога да разбера, какво толкова му харесват всички ?! Dunno

Ще се радвам да разбера ти какво намираш в него ?

Доцент Бинева написа:

И аз приятелски ,че кой е казал нещо дручко иии Сладкишш липсваш ми

(hug) мечо, скоро пак ще се видим, няма да се отървете толкова лесно от мен biggrin
Върнете се в началото Go down
Доцент Бинева
Rockplacer
Rockplacer
Доцент Бинева


Female
Age : 29
Брой мнения : 1071
Location : Асеновград
Интереси :
Рейтинг : 0
Registration date : 26.07.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСъб 02 Яну 2010, 21:47

Че мечо кой би желал да се отърве от тебе hug и да не е спамване

Кой ти е любимия цвят ?
Спомняш ли си как разбра ,че си модератор а ? biggrin
Музиката е майка на ?
Ако трябваше да си песен би бил ?
Групата на върха за теб е ?
Любими песнички ?
Концерти на който си присъствал ?
Чао от мен и гушш

Поздравче с песента Wink

Върнете се в началото Go down
Ане
Rockplacer
Rockplacer
Ане


Female
Age : 29
Брой мнения : 460
Location : The shores of Anduin
Интереси : бръм...
Рейтинг : 0
Registration date : 13.05.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСъб 02 Яну 2010, 22:55

Цитат :
за разлика от нещата на Толкин.
Аз лично не мога да разбера, какво толкова му харесват всички ?!

Ще се радвам да разбера ти какво намираш в него ?

Просто е невероятен писател, така описва нещата! Грабна ме веднага, още с първата глава от книгата.
Доближава се донякъде до идеята ми за фентъзи свят.
Инак просто няма как да обясня чувствата, които предизвиква у мен книгата (и филмите никак не са лоши, харесват ми).

ПП. Слаб аргумент, ама това е. Каквото ми харесва, ми харесва. biggrin
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyСъб 02 Яну 2010, 23:11

Доцент Бинева написа:
Че мечо кой би желал да се отърве от тебе hug и да не е спамване

Кой ти е любимия цвят ? Transperant
Спомняш ли си как разбра ,че си модератор а ? biggrin Франки ми каза biggrin
Музиката е майка на ? на Хубавите мигове
Ако трябваше да си песен би бил ? Deep Purple - Soldier Of Fortune
Групата на върха за теб е ? Не смятам, че музиката като изкуство може да бъде обхванато от една група. Следователно няма как само 1 да е на върхът дори за 1 човек, не ограничавам себе си в изпитването на удоволствие.
Любими песнички ? Много са, мързи ме да ги изреждам виж тази тема (https://rockplace.bulgarianforum.net/forum-f4/topic-t4092.htm) там съм написал някои biggrin
Концерти на който си присъствал ? Пак в същата тема съм ги изредил Smile
Чао от мен и гушш

Поздравче с песента Wink

Гуш и на теб, мерси за поздравчето.

Ане написа:

Доближава се донякъде до идеята ми за фентъзи свят.

Добре мога да приема този аргумент Wink
Какво друго си чела на Толкин ?
Какви други автори си чела ?
Върнете се в началото Go down
Ане
Rockplacer
Rockplacer
Ане


Female
Age : 29
Брой мнения : 460
Location : The shores of Anduin
Интереси : бръм...
Рейтинг : 0
Registration date : 13.05.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПон 04 Яну 2010, 18:13

Хобит и Недовършени предания.
Фентъзи ли?-Тери Гудкайнд и Толкин само съм чела. А, и Салваторе (ако тъй се пишеше) малко. Започнах негова книга, но се отказах.
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПон 04 Яну 2010, 20:57

Благодаря за отговора Wink пренасяме дискусията в твоята темa tongue_smile тя е по ... хм красива Wink
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 EmptyПон 04 Яну 2010, 21:14

С повече или по-малко захар е кафето?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пуф - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пуф   Пуф - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пуф
Върнете се в началото 
Страница 10 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: