RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Marilyn Manson

Go down 
+59
Unforgiven
Вилито
Armageddon ^^ <33
moorningafternight
AnnaTeo
denityyy666
Mr.Crowley
Agent Orange
Apple
KillYaAll
pr0blem*
VampireHeart
evil_cinderella
Сакс
Freedom
Soulhunter
Nienor
oddcore vampyre
Missy
ФЛУ.
Ralie
Follow_The_Reaper
helldoncho
Katie_Rock
Илмари
Phantom 1912
Chaos!
Пешо
I Cum Blood !
DALEK
irrealiste
Kairi
remy
Zupaman
Mo.
Мо7о_ейнджъл
"Рури"
Fre3domfighter
Pubstomper
Железен
nutshell
shawn
qkitaki
Parasitic
(s)Ain't
Кънчо
outrage
pamcho
Xpuc ^_^
Мия
In_Flames91
Bryan
scum
RockPlace
nameless
Kaamos
Руто
CrazY
[=Tihm@tA=]
63 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
[=Tihm@tA=]
Newbie
Newbie
[=Tihm@tA=]


Male
Age : 29
Брой мнения : 19
Рейтинг : 7
Registration date : 11.04.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 14 Апр 2009, 19:40

First topic message reminder :

Marilyn Manson - Page 3 Marilyn_manson








Marilyn Manson роден с името Брайън Уорнър на 5 януари, 1969, е американски музикант и лидер на групата „Мерилин Менсън“. Известен е с предизвикателните си, гневни и богохулни, текстове, държание и визия. Заради тях често е бил обект на ожесточени спорове и дискусии, особено в края на 1990 година. Псевдонимът му идва от Мерилин Монро и Чарлс Менсън. Менсън казва, че е избрал този псевдоним, за да събере две противоположности в едно — една от най обичаните актриси и един от най-мразените серийни убийци на 60-те; „доброто“ и „злото“, образуващи цяло. Основната формула, по която се образуват имената на членовете на групата, е „първото име на известна поп личност



Marilyn Manson - Page 3 20111_2



Marilyn Manson - Page 3 0703_marilyn_manson_live_c





Дискография на Мерилин Менсън

Portrait of an American Family (1994)
Smells Like Children (1995)
Antichrist Superstar (1996)
Remix & Repent (1997)
Mechanical Animals (1998)
The Last Tour On Earth (1999)
Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death) (2000)
The Golden Age of Grotesque (2003)
Lest We Forget (2004)
Eat Me, Drink Me (2007)
The High End of Low (2009)


Marilyn Manson - Page 3 CopyofMarilynManson3
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Fre3domfighter
Advanced
Advanced
Fre3domfighter


Male
Age : 31
Брой мнения : 133
Location : In The Shadow
Интереси : Music, Going out, have fun
Рейтинг : -6
Registration date : 22.10.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 21 Юли 2009, 23:27

Хмм Ру честно да ти кажа Мила те затапва, а сякаш това за глем метъла съм го чел и другаде, и дори няколко пъти(шаблон)
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 21 Юли 2009, 23:29

Руто написа:
Разбира се, че съм задръстен метълист - обичам жените да са жени, а мъжете да са мъже!


Поклон Laughing Наздраве за тая реплика beer Ще си я сложа на скайп tongue_smile
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 21 Юли 2009, 23:30

@freedomfighter
Обади се сеирджийски и ти кой ме затапвал. Нищо чудно да си го чел този "шаблон", както казваш - че нали си е моя темата бре, още отпреди половин година, ама явно не помниш какво си чел тук....
Върнете се в началото Go down
shawn
Newbie
Newbie
shawn


Female
Age : 30
Брой мнения : 94
Location : in the shadow of valley of death
Рейтинг : 12
Registration date : 18.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 21 Юли 2009, 23:36

В остротата е чарът. Wink

We're all stars now in the dope show
They love you when you're on all the covers
When you're not then they love another

They love you when you're on all the covers
When you're not then they love another
The drugs they say
Are made in California
We love your face
We'd really like to sell you

The cops and queers
Make good-looking models
I hate today
Who will I wake up with tomorrow?
There's lots of pretty, pretty ones
Who want to get you high
But all the pretty, pretty ones
Will leave you low
And blow your mind


Така се гаври той с Америка и с цялата й псевдо "култура", че думи нямам! Боже, тая дискусия дето направихме ми напомни колко много го обичам само biggrin То аз съм баш като АЦДЦгеша само че в Мила вариант, ахахах.
Ако е на въпрос, мисля че Браян е един твърде добър и наранен идеалист, срещнал се с всичката горчилка и грозотия на живота. Той животът си е несправедлив. Грешката на Менсън е единствено че възпява само негативното, което е видял, и което не липсва на света, откакто той съществува.

И едно "F**K" на лицемерието с тоя текст, и спирам да занимавам biggrin На който му се бистри Менсън да си тегли дискографията и ако има спънки да google-ва за значения и да се рови за живота му. Единствено така ще схване всичко - трябва много информация. Сигурно затова го обичам толкова, защото прекалено дълго време му отделих. ^_-

I am so all American I'll sell you suicide
I am totalitarian I've got abortions in my eyes
I hate the hater I'd rape the raper
I am not the animal who will not be himself
fuck it
Hey victim should I black your eyes again?
Hey victim
you were the one who put the stick in my hand

let's jut kill everyone and let your god sort them out
fuck it
Everybody's someone else's nigger/I know you are so am I
I wasn't born with enough middle fingers/
I don't need to choose a side
I better, better, better, better not say this
better, better, better, better not tell
Върнете се в началото Go down
Fre3domfighter
Advanced
Advanced
Fre3domfighter


Male
Age : 31
Брой мнения : 133
Location : In The Shadow
Интереси : Music, Going out, have fun
Рейтинг : -6
Registration date : 22.10.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 21 Юли 2009, 23:38

Еми да може и да не си спомням, но щом не съм значи не ме е заинтригувало. А тя те затапва понеже е много по-наясно с това за което става дума в тази тема, а от общите неща, които казваш си личи, че не си чак толкова навътре, тоест спориш без да имаш на какво да се "опреш" и става малко смешно се едно да споря с тебе за това, с което си се занимавал най-дълго, което ти харесва и тн...
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 21 Юли 2009, 23:56

@freedomfighter
Прав си само за едно - противореча на собственото си убеждение, че за вкусовете не трябва да се спори. Но я се погледни - от одеве само суфлираш без да изразиш конкретно мнение по темата и ме обвиняваш мен в същото... Някак не вървиш тука, не усещаш ли? tongue_smile

@Шон
Нямам нищо против, че чернобилчето те кефи, както и нямам нищо против че мене не ме кефи. Текстовете може и да са хубави, провокативни, бунтарски, но когато ми ги некадърно пищи някъв си там сексуално неориентиран, някак си губят сериозността... Ако ще се бунтуваш срещу порядките, прави го с тежките вериги и стоманения меч, а не с начервени устни и напудрени скули, застанал на колене с трибуквена дума в устата - тогава просто си мълчиш и гледаш с обожание господаря си...
Върнете се в началото Go down
shawn
Newbie
Newbie
shawn


Female
Age : 30
Брой мнения : 94
Location : in the shadow of valley of death
Рейтинг : 12
Registration date : 18.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 00:18

Хей, много лошо си развали маниерът на спорене, жалко!

Струва ми се, че поради липса на сериозни аргументи прибягваш до обидни думи и намесваш чисто личните си усещания за изпълнителя. Няма лошо да не го харесваш, на мен не ми е проблем това. Проблем ми е липсата на информация, цялата тая пристрастност. Не ми харесва че не си компетентен, и си защитаваш тезите с обидни квалификации.
Както казах, ужасно е да говориш небивалици, само защото на теб лично Менсън ти е противен. Ок, нека ти е противен, но да не отричаме неговата популярност още откакто се е пръкнал на сцена /с пик 96та/, нека не отричаме че е направил много за музиката, че е вдъхновявал много изпълнители и т.н.

Нали знаеш, когато се спори, е добре опониращите да са обективни и да се разграничават максимум от личните си усещания. Ти не го харесвай, ОК, но не го изкарвай отрепка еднодневка, дето още малко за нищо не става, известен е само щото се гримира или някакви такива небивалици. biggrin
Все едно аз да не мога да ти приведа един свестен аргумент защо не харесвам Judas Priest, само да ти крещя "Judas Priest са тъпи!" и да сипя обиди наред. (Давам само пример де, нямам лоши помисли към Judas.) И като ме питаш "Е, добре де, защо да са тъпи?", аз да ти говоря неща от рода на "Ми прилича ми на примат вокала", "Имат много тъпо име" и т.н. Най-малкото това от моя страна би било жалко, предвид факта, че са направили за музиката, специално за хеви метъла, значимостта им... Просто ще е смешно да ги изкарвам мишки, нали...

Аз няма да те убеждавам че ММ е гений - това си е мое лично усещане, което мога само да констатирам, но не и да те убедя в него! Но това че е известен, значим и фигура в музиката си е факт, който не само аз го казвам - и на твой ред е смешно да се опитваш да оборваш това, само защото имаш някаква омраза и/или т.н.

Цитат :
...пищи сексуално неориентиран... (1)
Ако ще се бунтуваш срещу порядките, прави го с тежките вериги и стоманения меч (2) ...застанал на колене с трибуквена дума в устата ... (3)
(1)Хетеро. Дори не е бисексуален.
(2)Прави го както и с каквото си искаш. Ти спориш за вкусовете си в момента о.O Не забелязвам аз да го правя. /нали, аз искам да се бунтуват с червило в ръка, ти искаш да ти се бунтуват метъли с вериги но това НЕ Е предмет на спора ни/ Просто се опитвам да ви набия в главите да не спорите когато не сте компетентни, и да не говорите 'колкото така да има', без да сте запознати малко с музикалната история! Да, ОК, не се интересувате от алтернативна сцена, ама не е мой проблем, че сте спецове само в хевито. Това не ви дава право и основание да тровите без да сте запознати с някои елементарни факти.
(3)Свободно съчинение.


Чао, беше приятно, въпреки всичко.
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 00:33

Че каква компетентност ми е нужна, за да изразя мение за един педал, който всячески се опитва да се набута в метъла - ние метълите не го искаме сред нас, дразни ни, отвращава ни и ни посрамва. Сложете си го в индъстриъла - там не ми пречи!

End of discussion, discussion is a lost cause here!

Едит: Всъщност аз ще го преместя, поне тук, където му е мястото: в друга музика - бърка ми в тва, да ми стои в секция метъл!
Върнете се в началото Go down
Fre3domfighter
Advanced
Advanced
Fre3domfighter


Male
Age : 31
Брой мнения : 133
Location : In The Shadow
Интереси : Music, Going out, have fun
Рейтинг : -6
Registration date : 22.10.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 10:56

@Руто
Суфлирам понеже и аз не знам много за Менсън(може би, защото не го слушам освен 2-3 песни) Пък и не го направих с цел да изкажа мнение за него. Все едно да изкажа мнение за нещо, за което си нямам дори най-малка представа за него! Пък просто исках да подсетя тук присъстващите, че не е мястото кадето да се спори. Това е тема за да се изкажи мнение за Marilyn Manson, а не да спорите. Тоест казваш пр."Не ми харесва, защото..." или "Харесва ми, защото...", а не да се захипете за мнението на някой друг, понеже не мисли като вас... Ру ти си на 33 би трябвало да се осетиш, а Мила, какво ти пука чуждото мнение бе Ashamed Rolleyes (Не го правя с цел да обидя някого)
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 11:40

Вярно, че доста се разпалих снощи, но в крайна сметка си казах защо не го харесвам: заради имиджа. От музикална гледна точка няма смисъл да коментирам при положение, че самият жанр Индъстриъл / Индъстриъл Метъл (как можа да се пръкне таквоз животно не мога да разбера) не ми допада, ама никак. В смисъл, дори и да не беше Менсън, мнението ми пак щеше да е негативно. Просто Менсън ми се набива като трън в петата и затова върху него си излях негативното мнение.

Във връзка с горното ми мнение, не визирам сексуалната му ориентация, а това как изглежда. Не ми пука ако ще да си ляга и с марсианци, но се дразня когато ми се афишира и натиква в лицето каквато и да е сексуалност - със същия резултат ще е ако някой ми се бие по гърдите, че е ултра хетеро, като някои тъпи изказвания на Дейвид Ковърдейл и Джоуи Де Майо, например.

Не мисля, че съм се отклонил от правилата на спора - спорих срещу мнението на опонента, а не срещу нейната личност; за разлика от нея, която каза, че нямам въображение, понеже съм метълист. Да си консервативен не значи, че ти липсва въображение. Казах си моите против, дори те да са били срещу личността на обекта на спора и не виждам нищо нередно в това, въпреки че всъщност моите против са относно, пак повтарям, имиджа му.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 12:24

Mила написа:
и няма човек, който да не знае за Мерилин Менсън.

Аа с какво го знаят повечето?
че е гнусен изрод които ебе мъже на сцената които си мята окото по публиката които си чупи крака на концерт които искал за извади окото на жена си за да я ръга там с това че си е махнал долните така наречени плуващи ребра за да може да си прави свирки сам
мм да невероятен християнин пълен плужек ако питаш мене Smile



Мила написа:
Менсън си прилича на мъж, въпреки грима.
Прилича на изсъхнал увяхнал изрод

фредом файтър написа:
Еми да може и да не си спомням, но щом не съм значи не ме е заинтригувало. А тя те затапва понеже е много по-наясно с това за което става дума в тази тема, а от общите неща, които казваш си личи, че не си чак толкова навътре, тоест спориш без да имаш на какво да се "опреш" и става малко смешно се едно да споря с тебе за това, с което си се занимавал най-дълго, което ти харесва и тн...
ти пък къде се фкара в разговора е ?
=============
Какво му е хубавото на Менсън излиза на сцената в отвратителен вид ужасен с надървена пишка гол с някви садо мазо кожи по него,пее (и на никои не му прави впечетление защото публиката е надрусана и не знае какво става около него така де) ужасно не му стига въздуха, щото диша и от гъза, дето дупката му е по-голяма от устата му,задника ми в добър ден звучи по добре от неговият глас
вика,нищо не му се разбира текстовете му са пълен ужас прави сякакви глупости на сцената както споменах в поста ми по-нагоре клиповете му са трагедия,християнин тоя е психично болен!
Не помня коя година но заради неговият албум дето е с 2 оръжия някакви деца се вдъхновили зели оръжия избили голяма част от училището си и се самоубили супеер няма що.Менсън е шоу мен и за нищо не става според мен
Върнете се в началото Go down
Fre3domfighter
Advanced
Advanced
Fre3domfighter


Male
Age : 31
Брой мнения : 133
Location : In The Shadow
Интереси : Music, Going out, have fun
Рейтинг : -6
Registration date : 22.10.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 12:59

Хмм браян това е форум всеки може да изказва мнение! Не си ти човека, който да ми прави някакви "забележки". А то в почти всички групи има нещо лошо или нещо, което да не се хареса Wink

Хмм, а ако може да ми отговорите каде е това място кадето да се изказваш срещу аргумнтите на др хора, които се изказват срещу твоите!! или е много труден въпрос Wink
Върнете се в началото Go down
shawn
Newbie
Newbie
shawn


Female
Age : 30
Брой мнения : 94
Location : in the shadow of valley of death
Рейтинг : 12
Registration date : 18.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyСря 22 Юли 2009, 21:36

Темата ще е по-добре в Рок, но както и да е. Все някой ще я види и тук. Rolleyes


Руто, не съм казвала че нямаш въображение, а че не разбираш от ексцентричност. xD
Все тая. Бъди консервативен. Това че си такъв, не беше и няма да се превърне в предмет на спора ни, все пак уважавам предпочитанията ти и вкусовете ти, а мисля, че и ти моите. Дотук добре.


Само да допълня, но не бих искала да продължаваме спора - ДА, наистина не ти е нужна компетенция да мислиш каквото и да е за Менсън, но е нужна компетенция ако ще коментираш защо е известен - нещо, което ти направи! Изказа твърдение, което е невярно - че ММ е известен заради грима си. Това е погрешно, прочул се е преди да стане съвсем "женствен", но пък е нормално да не го знаеш, след като не го слушаш.
Както и да е, така или иначе те поправих в един от постовете ми по-назад - няма смисъл да се повтарям за n-ти път.
Край.


Всичко добро. Това нашето си е дебат само за ценители!



ЕДИТ: Браян, един от цитатите /1вия!/ ИЗОБЩО не е мой! Поправи се! И ако обичаш ме цитирай като "shawn" - не е нужно всички да се объркват!

Още нещо към теб - само една сентенция: "Обидите не помагат" biggrin
Наистина ...не, не помагат. Когато имаш мнение е добре да го защитаваш с ФАКТИ, а тия глупости за мъже на сцената, вадения на очи и т.н. са абсолютни СЛУХОВЕ, трябва да сте бавноразвиващи сте, за да не сте го осъзнали още.
Всъщност албума с двете оръжия е СЛЕД инцидента с момчетата, които са изпонастреляли класа си. Тогава ММ е несправедливо обвинен че той ги е провокирал да направят това престъпление, а всъщност какво е виновен той за болната психика на тия деца? Точно тогава той се затваря и пише албума "с двете оръжия", адски отвратен от случилото се, и от факта, че него обвиняват за неща, за които не е виновен той самия.
Хайде стига, хиляди хора са се самоубивали заради Еминем примерно, ама и не само заради него. Дори рапърът споделя в автобиографичната си книга, че не е правилно да се обвинява една известна личност заради болните мозъци на трети хора. Всеки сам си носи отговорността и колкото и да не ви харесва, музиката трудно може да е оправдание.
Между другото, само за факта - момчетата, сторили престъплението не са слушали Менсън, по-скоро са били фенове на KMFDM. Източниците ми са достоверни.
И последно - това за "християнина" беше употребено в най-преносния смисъл, за кой път да го повтарям? Не можете ли да четете? Просто е запознат с тази религия, доста повече от вас - и затова казах, че е 200 пъти по-голям християнин от вас, горките фрапирани дечица.

И така, много те моля да си спестиш всякакъв отговор, от горния ти разбрах достатъчно.
НЕ, не се опитвам да ти променя мнението, просто няма да те оставя да говориш глупости за очи, ребра, садо мазо и т.н. Това са слухове, нека ни е ясно.

*И да ми отговориш, аз спирам дотук. Говорим на различни езици, че и за различни неща.
Ако искате ме мислете за затапена, аз се отказвам от тоя булшит. Написаното от мен дотук мисля че стига!
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyЧет 23 Юли 2009, 13:07

Mila написа:
Още нещо към теб - само една сентенция: "Обидите не помагат"

това не са обиди а факти.. Smile И ъъъъъ не не са слухове Smile

Мила написа:
и затова казах, че е 200 пъти по-голям християнин от вас, горките фрапирани дечица.

ии пак не оцели
---------------------------

няма значение начина по които защити Менсън нищо че за мен е боклук супер много ми хареса знаеш бая работи и факти и да ... наздраве Smile beer
Върнете се в началото Go down
Fre3domfighter
Advanced
Advanced
Fre3domfighter


Male
Age : 31
Брой мнения : 133
Location : In The Shadow
Интереси : Music, Going out, have fun
Рейтинг : -6
Registration date : 22.10.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyЧет 23 Юли 2009, 13:18

Еми хуби Геш щом не е оцелила кажи как стоят нещата... Тук май само може да отричате без да се защитите (РОФЛ)
Върнете се в началото Go down
"Рури"
Legendary
Legendary
Marilyn Manson - Page 3 493-61


Female
Age : 28
Брой мнения : 1051
Location : Варна
Рейтинг : -1
Registration date : 22.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyЧет 23 Юли 2009, 14:06

хмм..не го харесвам особено..даже може да се каже че го мразя има само 1 песен която г/д става Crazyzu опитвали са се да ме зарибят по него ама не им се получи Dance Wink всеки с мнението си : )
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 28
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyПет 31 Юли 2009, 12:08

Оф тоя като го видя и ми се драйфа... не ми харесва нито външния му вид, нито песните му.. Disgust
Върнете се в началото Go down
Mo.
Advanced
Advanced
Mo.


Female
Age : 30
Брой мнения : 105
Location : Varna
Интереси : музика, кецове, япония, манга, храна, лилаво
Рейтинг : 3
Registration date : 25.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyПон 17 Авг 2009, 22:01

е никога няма да забравя как в пети клас ме беше страх да си пусна менсън за 1 път на компа ;DD все пак има уважение останало ми към него въпреки че вече не го слушам и напълно подкрепям мнението на геша и руто..но я ми кажете има ли по добра песен за хелуин да речем, от тази на менсън..а най-спокойната му песен която слушам и до днес The KKK took my baby away за мен ще си остане най-великата негова ^^
Върнете се в началото Go down
shawn
Newbie
Newbie
shawn


Female
Age : 30
Брой мнения : 94
Location : in the shadow of valley of death
Рейтинг : 12
Registration date : 18.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 18 Авг 2009, 13:43

Тя е кавър. Освен това е зловеща. Знаеш какво е ККК, нали?
Върнете се в началото Go down
Zupaman
Great
Great
Zupaman


Female
Age : 29
Брой мнения : 340
Location : Варна. ^^
Интереси : Пеене, храна и бира ;д
Рейтинг : 15
Registration date : 16.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 18 Авг 2009, 22:29

Абе радват ме някои негови неща. Признавам го пича. ;р
Върнете се в началото Go down
remy
Epic
Epic
remy


Male
Age : 31
Брой мнения : 725
Location : over the rainbow.
Рейтинг : 15
Registration date : 04.10.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyВто 18 Авг 2009, 23:19

shawn написа:
Тя е кавър. Освен това е зловеща. Знаеш какво е ККК, нали?

какво е? ;д
Върнете се в началото Go down
shawn
Newbie
Newbie
shawn


Female
Age : 30
Брой мнения : 94
Location : in the shadow of valley of death
Рейтинг : 12
Registration date : 18.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyЧет 20 Авг 2009, 22:34

Ти сериозно ли?

Ку клус клан. (Ku klux klan)

Цитат :
Ку Клукс Клан (съкратено - ККК) е име на известен брой минали и днешни братски организации в Съединените Щати, защитници на превъзходството на бялата раса, хомофобията, и антисемитизма, а в миналия век и на антикатолицизма. Има скандална слава заради жестоките нападения над опонентите си, сред които афро-американци, хомосексуалисти, имигранти, жени, търсещи равенство между половете, и техните поддръжници.
За повече инфо - Google. Това е в общи линии.

Marilyn Manson - Page 3 Kkk

Marilyn Manson - Page 3 Kkk

Това са шибани расисти.


Но да се върнем към Менсън... The KKK took my baby away е едно страхотно заглавие за песен, нали? biggrin Особено ако имаме предвид фактите за ККК...




Просто смятах за нужно да спомена.
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyПет 21 Авг 2009, 10:27

Offtopic Да допълня за ККК с лично мнение:

Обличат се в бяло - цветът на чистотата, за да прикрият собствената си поквара и порочност. Съдници на другите, скрити зад маски. Пораждат страх, а заслужават презрение. Как добре им приляга библейското сравнение: "Гробници - отвън белосани и варосани, а вътре мърша..."!
Върнете се в началото Go down
Kairi
Newbie
Newbie
Kairi


Female
Age : 30
Брой мнения : 18
Рейтинг : 0
Registration date : 30.07.2009

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyПет 21 Авг 2009, 11:23

Побиват ме тръпки само като го видя. Има песни, които стават за слушане, обаче само като си го представя ми се преобръщат червата... No
Върнете се в началото Go down
irrealiste
Great
Great
irrealiste


Female
Age : 30
Брой мнения : 352
Location : Варна /из прашни улици някакви/
Интереси : комбинацията между човка, криле, опашка, рога, хриле, нокти, люспи и копита, не помага, ако кандидатстващ в клуб по интереси
Рейтинг : 6
Registration date : 27.12.2008

Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 EmptyПет 21 Авг 2009, 11:46

Marilyn Manson - Page 3 Wallpaper_41-2


иначе го харесвам, ексцентрик е.
не ми е любимец или идол, но пък успява да ме провокира достатъчно често.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Marilyn Manson - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Marilyn Manson
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ :: Друга Музика-
Идете на: