RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

 

 Ania Massacre

Go down 
+101
Frankie Roll
Халинор
Мимиш.
Йен
StormCrow
Roshko
Werewolf
Unforgiven
Phantom 1912
Хаджи
MaDe In HeLL
skyforger
krissilent55
Кент
dilaila1
Purblindd
Social_Suicide
Лили.
Ralie
tania_92lp
LoaDinG
Fallen Angel
Different~girl
dragons_eat_apples!!
Fofo0
Zombiecupcake
Борко
~different
Imperial
antani
sad_but_true_
BaJaNaKa
Annieh
stunnka
Agent Orange
alien*
EmmyCannibal
All.Nightmare.Long
luna_lovegood
irrealiste
<.LeX. >
RockPlace
Железен
Ане
VampireHeart
fn.0.rd
Katie_Rock
Биби
Adept
Вилито
Shit_For_Brainss
sunshine
nikoletito
Линн
Жоро
Arach
Доцент Бинева
Unlimit3d
(s)Ain't
Бавен_Клошар
"Рури"
Selene
Halinor
Bubble
CrazY
debora
Chaos!
Мо7о_ейнджъл
Bryan
Gunslinger^^
eMm
Илмари
balduran
vurkolak4y
Немезида
Rally_Shadows
remy
Руто
In_Flames91
Opheliac
vengeance
Kaamos
Tincheto_
Mad_Thrasher
nameless
Мия
Ros3n4o
Марто!
Кънчо
Ragga.one
fonix
D(emo)n_Hunter
krissa
Ади_Психаря
littleMICROBE
Puppet Master
Пате
Вильо.
Aske
Deathroll
Ania
105 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Next
АвторСъобщение
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyВто 22 Юли 2008, 00:40

First topic message reminder :

Дообрееем.. и на мене ми стана скучно !

Името ми няма значение вие ще ми казвате АНЯ! На 15 години съм, Рак, странна, разлигавена,бисексуална, пушачка, ако ми дадете алкохол просто забравете за него, обичам шоколаад, много шоколадд, шоколад с ягоди, чист , бял шоколад ... Heart
Имам доста познати , но мноооого малко приятели, сменям темите за разговор много бързо, тъйч е понякога е малко объркващо да се пише с мене...
Мразя Хомофоби - те са тъпи и ограничени, като половината население на земята ^.^
Обичааам.. Кока кола и ненавиждам Пепси!!!!
Мразя училището, но това е заради класа ми пълен с олигофрени, идиоти и ... блондинки xD
Обичам да крещя след самолети .. "Самолет самолет самолет" , обичам и да се ебавам с хората - имам странния талант да намирам всякакви недостатъци ,да се фащам за тях и да ги показвам по-такъв начин,че както са били незначителни преди 5 мин сега са най-големия проблем на дадения човек xD Толкова е забавно ... обичам и да повтарям "WTF..?!?!"
Много говоря - ако ме оставите да говоря след 30 мин ще съжалявате , а след един час ще си търсите пистолет, а на тертия час просто ще се хвърлите под някоя кола....
Имам много странен хумор , който разбира се почти никой не разбира
Обичам тестове.. много тестове,, вскякви тестове (освен ония в даскало)


Пф... мързи ме да пиша.. ако искате да знаете още нещо...

Edit:
Е, т'ва описание ще чукне две годинки скоро, не може то така.
Не съм се променила много (само дет' спрях да крещя "Самолет, Самолет").
Все още се казвам Аня, но вече не съм на 15 biggrin
Може да кажем, че съм пораснала малко, но мъничко, ето толкова *показва с пръсти*.
Усъвършенствах ебаването с хора, вече е почти перфектно.
Мога с гордост да кажа, че имам най-прекрасните приятели на света, мога да накарам хората да ми завиждат.
А сега ...
Какво намразих за тези две години? 'Ми г/д същото си остана. Все още мразя ограничените хора, които не ме харесват заради кубинките, все още не харесвам момичетата, които си мислят, че са много красиви, като ходят с тонове грим, все още не харесвам мисленето на младежите и все още се питам "Защо всичко е така".
Друга разлика в мен е че обичам живота. Да, открих, че той всъщност е прекрасен! Всеки един момент си заслужава, дори и лошите!
Вече си обичам класа, това е поради щото се преместих в ново даскало! Не мислех, че мога да ставам в 5 сутринта с желание! biggrin
Не знам какво още мога да кажа за себе си, всичко го има в милионите страници на темата ми.

Love and thorns <3


Последната промяна е направена от Ania на Съб 29 Май 2010, 13:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyВто 24 Ное 2009, 23:28

Гошко отговори... biggrin


Цитат :
Хей Wink

Какво имаш в джоба си ?
Как си ?
КенгуРУ или коала ?
Защо спим нощем , а не ден ?
Ден или нощ ?
Пистолет или Граната ?
Дъвка - Хубабуба или Фреш ?

Нямам джоб biggrin
Заспалаааааааааааа...
КенгуРУ много ясно
Не знам, аз спя по всяко време xd
Нощ
Пистолет <3
Ъъъ... порсто Дъвка
Върнете се в началото Go down
VampireHeart
Legendary
Legendary
VampireHeart


Female
Age : 27
Брой мнения : 1202
Location : Пловдив
Интереси : RockPlace
Рейтинг : 0
Registration date : 24.10.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 10:34

Хейййй : )

Какво има в тъмното?
Желирани или шоколадови бонбонки?
Доволна ли си от живота си?
Последния филм, който си гледалa е?
Зелено или жълто?
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 11:09

Аняя ^ ^ Как върви с кравата хахааха
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 18:14

Какво има в тъмното? - Усамотението, от което имам нужда вечер.
Желирани или шоколадови бонбонки? - Желирани
Доволна ли си от живота си? - Твърдо НЕ
Последния филм, който си гледалa е? - Девет
Зелено или жълто? - Зелено



Аняя ^ ^ Как върви с кравата хахааха - Все едно и същи, Геш.
Нямам късмет, не мога да убедя мама да си вземем
Cry
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 18:19

Ania написа:
Аняя ^ ^ Как върви с кравата хахааха - Все едно и същи, Геш.
Нямам късмет, не мога да убедя мама да си вземем
Cry

СТРАХОТНО !!! Домашна крава ... как ще и чистиш ла*ната незнам !! Ама ще е яко да имаш кравичКа у вас :Д Too Much Sugar
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:12

SoulDestroyer написа:

СТРАХОТНО !!! Домашна крава ... как ще и чистиш ла*ната незнам !! Ама ще е яко да имаш кравичКа у вас :Д Too Much Sugar

То не е проссто зарад' кравата, а идва от една случка лятото. Повечето от форума знаят за к'во става на въпрос Wink
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:13

Човек има право хахаха остави млякото,какви мизерии ще ти прави това свещенно миризливо животно
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:16

Ае..тя ще е специална крава, дет' може да ходи до тоалетната или изобщо няма естествени нужди! biggrin
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:31

И докато седне и кенефа ти е на сол
Върнете се в началото Go down
Биби
Rockplacer
Rockplacer
Биби


Female
Age : 32
Брой мнения : 578
Location : Варна
Интереси : рисуване и спорт
Рейтинг : 5
Registration date : 08.11.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyСря 02 Дек 2009, 17:41

Здравей моя мила, сладка, любима, best friend, луда, готина Аняяяя!!!!!!!!! Heart Heart smack To Happy To Stop


Как я караш?
Що не си много активна в скайп, брие?
Харесваш ли бонбонките на Уинтърфреш, дето ги пуснаха като бяхме още в основното?
Къде ще караш Нова Година?
Събота ще бъдеш ли някъде на центъра, да се присъединя?(мнее, хич не съм нахална! biggrin:D:D )
Навита ли си лятото да си наберем царевица от нивите по пътя за Девня? Като истински....българи?
А искаш ли зимната да ходим на басейн? Щото аз съм много надъхана! Smile

Айде и едно дет не е въпрос--->Пожелавам ти за Нова Година да ти вземат крава! biggrin


Много ми е мъчно за теб, човек! Ще се гръмна, много искам да те видя, че са ми потънали гемиите и имам нужда да се разведря с една разходка.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyСря 02 Дек 2009, 18:03

ти пич или гъзар си
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyСря 02 Дек 2009, 18:31

Как я караш? - И някой кара кооолееелоооо :Д
Що не си много активна в скайп, брие? - Защото нямам крава :Д
Харесваш ли бонбонките на Уинтърфреш, дето ги пуснаха като бяхме още в основното? - Дададададададададададада
Къде ще караш Нова Година? - Не знам (Ако някой има предложения да казва!)
Събота ще бъдеш ли някъде на центъра, да се присъединя?(мнее, хич не съм нахална!) - че как...среща без Аня, не е среща :Д
Навита ли си лятото да си наберем царевица от нивите по пътя за Девня? Като истински....българи? - Да!
А искаш ли зимната да ходим на басейн? Щото аз съм много надъхана! - Може...ама ме е срам да сложа бански :Д

Айде и едно дет не е въпрос--->Пожелавам ти за Нова Година да ти вземат крава! Cry Мерси !!!!!!





ти пич или гъзар си - повече...аз съм Аня!

Hlom
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyСря 02 Дек 2009, 18:35

не не ти си пич-гъзар biggrin
Heart
Върнете се в началото Go down
Биби
Rockplacer
Rockplacer
Биби


Female
Age : 32
Брой мнения : 578
Location : Варна
Интереси : рисуване и спорт
Рейтинг : 5
Registration date : 08.11.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyСря 02 Дек 2009, 18:38

А искаш ли зимната да ходим на басейн? Щото аз съм много надъхана! - Може...ама ме е срам да сложа бански :Д


Я стига!!! Ако някой трябва да го е срам съм аз! Айде, дори да ни е срам, ще ни е срам ДВЕТЕ, демек, кво ти пука, кат си в добра компания??? Smile
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 02:04

Аня..Аня..една прекрасна личност според мен.
Характера и е прекрасен,има хубава коса и пише невероятно Smile
Ибщо взето за мен Аня е прекрасна ^^
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 02:11

Трябва да кажа най-много, нали?! Еми написах 15 реда и без да искам ги изтрих.
Аня е моята сестричка, която ми е най-скъпото на света. Убивам за нея.
Аня не плаче, когато трябва. Прави се на силна, което е лошо според мен. Понякога е по-срамежлива и затворена от мен.
Аня има най-красивата усмивка.
Аня има най-неповторимото и прекрасно чувство за хумор, винаги знае как да ме разсмее.
Аня е най-доброто ми другарче. Знае всичко за мен. Даже според нея повече отколкото й е нужно.
Аня е насреща винаги - за споделяне, за смях, за утешаване, за нареждане на тъпи индивиди.
Аня ще се омъжи за индиански вожд с крава.
Аня знае какво иска и как да го постигне и не оставя никой да влияе на решенията й.
Аня има златно сърчице.
Аня е...Аня, неповторима, прекрасна, сладка, забавна, удивителна, уникална, усмихната, ведра, малко поспалива последно време.

Айде стига от мен...тя другото си го знае.

P.S. Ани, обичам те.

Heart Heart Heart Heart Heart Heart
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer
Puppet Master


Female
Age : 29
Брой мнения : 2354
Location : Пловдив
Интереси : ego trips
Рейтинг : 134
Registration date : 15.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 02:46

(Прерових около осем стихосбирки, за да те опиша, дори и малко, в стих.
Припомних си символиката на цветята, числата, цветовете, думите.
Търсих те измежду божествата...)

Май с право казваш, че си богиня - единствена и неповторима.
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Rockplacer
Rockplacer
Gunslinger^^


Female
Age : 28
Брой мнения : 1450
Location : Пловдив
Рейтинг : 11
Registration date : 20.04.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 08:12

Аня...Аня е един от хората,които ме промениха преди няколко години и ми помогнаха в трудни моменти.Както казаха и другите не може човек да я опише с думи,просто е един от най-невероятните хора,които някога съм познавала. Каквото и да кажа за нея никога няма да е достатъчно.
Обичам те <3
Hlom Heart
Върнете се в началото Go down
Ане
Rockplacer
Rockplacer
Ане


Female
Age : 29
Брой мнения : 460
Location : The shores of Anduin
Интереси : бръм...
Рейтинг : 0
Registration date : 13.05.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 10:24

Помня как й се нахвърлих когато я видях в Параграф. Не можете да си представите какво щастие изпитах , когато я видях. Стоеше усмихната срещу мен и аз... откачих от радост. (: Цял ден исках да я гушкам иии май малко я уплаших. biggrin
Знам я от известно време, не я познавам много добре, но ми се струва прекрасен човек... <33 Ако не друго, поне със сигурност знам, че пише Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Н-О!
Аня... Heart
Върнете се в началото Go down
Shit_For_Brainss
Fan
Fan
Shit_For_Brainss


Male
Age : 29
Брой мнения : 401
Location : България,Асеновград
Интереси : Какво ли не
Рейтинг : 0
Registration date : 14.09.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 10:27

Аня = Cool мацка!
Няма как да те опиша, ти си толкова уникална, че няма такива думи, които да те опишат Hlom
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 11:25

С Аня се запознахме преди 3 години съвсем случайно в зазз. Мм, по-точно сестра ми се запозна първа с нея и ми препоръча да си пишем. Тогава е общ чат се бяхме набутали аз, сестра ми, Аня, Джики и Вая....много ми липсва това време. Още от самото начало аз заобичах това момиче и никога не съм спирала да я обичам.
Аня е един от хората, които ме научи какво е да имаш ПРИЯТЕЛ.
Аня е човек, който за всичкото това време винаги ме е подкрепяла.
Аня е умна!
Аня е забавна!
Аня е секси!
Аня ме обича, аз я обичам повече!
Аня е силен характер, колкото и да го отрича!
Аня знае какво иска и може да го постигне!
Аня не е лигла!
Аня се целува чудесно!
Обичам те адски много, душичке!
Сега в спомените ми изплува онзи първи път, когато се видяхме. Как прекарах с теб един от най-прекрасните си дни в живота. Как слязох от влака и ти ми се нахвърли. Как когато влакът тъкмо щеше да тръгне и ти се качи, за да ме гушнеш за последно.
Обичам те, обичам те, обичам те много, Аня!
Върнете се в началото Go down
Биби
Rockplacer
Rockplacer
Биби


Female
Age : 32
Брой мнения : 578
Location : Варна
Интереси : рисуване и спорт
Рейтинг : 5
Registration date : 08.11.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 19:17

Анито е най-якия човек, който познавам!!! Познавам я оооооще от преди 6 години горе-долу ПЪК!!! biggrin
Беше на един лагер в БАНСКО, в най-якия хотел за 14 лв на вечер, който можете да намерите!!! Хотел " Олимп", още му пазя визитната картичка, в протмонето си и всеки път когато го отворя и я видя, си спомням векликите моменти пракарани с това ВЛИКОЛЕПНО И СТРАХОТНО момиче!!!
Когато я видях за първи път беше във влака, почти към София. Първото нещо, което си помислих беше "Омг! Значи все пак се намери красиво момиче на тоя лагер! Smile ". Мда, тя беше най-хубавото момиче на този лагер- винаги усмихната, ведра, говореща и правеща смехории. 9оле, говоря като влюбен идиот, само че в случая си беше точно така, пък и Анито ми е НАЙ- добрата приятлка, и не бих дала за нищо на света спомените, които имаме заедно!!! ^^
Такааа, на този лагер се смяхме като идиоти. Бягахме по нощници до една бензиностанция да си купуваме кола, чипс и плазтмасови чашки. biggrin
Спомянм си че бях свила една цигара от хартия и памук и замалко едно момиче да я изпуши!! biggrin
Играхме на една велика игра: Кажи азбуката на оригня(от където дойде и култовото ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ). Ходихме в София ленд,където заседнахме на "Лудата река", щото имаше буря.
Помня, че първия смс, който получих от нея беше към 11ч., два дни след лагера, който гласеше "Лека, мека и розовка"- никога няма да го забравя, запаметила съм го и дори често го повтарям.
В седми клас, когато претърпявах един шок и бях отслабнала с 17 кила тя беше винаги до мен. Никога няма да го забравя, защото тогава на глас бях казала какво мисля за ВСИЧКО и се скарах с много хора.(това е дълга и лична история)
Тогава се запознах с едно момиче от нейния клас, казва се Зори и е велика. За съжаление сега двете вече не поддържат връзка.
Изкарахме цялото лято трите. Тогава беше стачката и седяхме по цял ден в парка, говорихме си глупости и слушахме МКР. biggrin Бяхме изписали цяяяла една маса на едно сепаре с надписи от рода на "Аз бях тук" и "I will rape Gee" biggrin:D Тогава на входната врата на нашия вход бях написала "Disturbed, Nightwish, MCR RULE!!!" и още стоят. Smile
Идвала е хиляди пъти в училище, само да ме види. ^^
А колко пъти сме ходили в онова завряно кафе до Офис 1, където е обръщача на 83. Smile
Когато излязахме за 1 път на центъра заедно отидохме именно там. Рисувахме по едно тефтерче(още си пазя рисунките й) и писахме някакви глупости. Тя говореше супер много и се смееше постоянно. Аз бях някакво тихо момиче, дето почти не казваше дума. До тогава не бях псувала, като се събрахме почнах. biggrin (всъщност, псувнята която ползвам е ФЪК, ако може да се нарече така)
А на рожденния й ден миналата годинааааа!!!Мале, направо се разбихме. Съседа ми й подари багер, заради песента "багера багера багера дойде!!!!..." :d

Колко пъти съм й споделяла тойни, и никога не ги е издавала, не ме е укорявала. Именно тя ме запозна с най-яките хора, които познавам! Аз съм единственият човек, който я помни преди да си сложи шини. И така беше сладка, мен ме кефеха долните й зъбки, но щом щяха да й създават проблеми, трябваше да се оправят. Smile
Спомям си и когато не знаехме още къде се намира "На тъмно" и отидохме на другия край на центъра да го търсим.
Спомням си и как отидохме на тяхното село близо до Трявна. Баща й ни закара, после дойде и майка й, която беше на работа преди това. И двамата са страхотни хора. Когато татко й видя рисунките ми, ми даде няколко съвета за това как да рисувам по-добре. Още ги помня, и никога няма да ги забравя- ползвам триковете веки пъут, когато рисувам.
Тогава си рисувахме с грим по лицата и се снимахме, също така ходихме до една река да ловим рачета. Smile Беше няй-възхитителното преживяване в живота ми.


Спомням си още тооолкова много подробности, от почти всеки ден когато сме били заедно някъде. Но ако трябва да ги пиша, няма да ми стигне един ден. Тя е страхотен човек, пише го и в дневника ми от 2005 година, когато отидохме до седемте Рилски езера и намерихме стадо диви коне. :Д

Няма какво повече да кажа, ако тя иска, мога и още да пиша, но едва ли на вас ви се слуша...
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyЧет 03 Дек 2009, 22:43

Изнасилвач на пъпчета с цицомания... tongue_smile

По-нататъчен коментар е излишен.
Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Rockplacer
Rockplacer
Бавен_Клошар


Male
Age : 27
Брой мнения : 979
Location : Виена/Варна
Интереси : Хора и музика
Рейтинг : 12
Registration date : 28.08.2009

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyПет 04 Дек 2009, 09:18

Аня! (да същата)
Това е едно прекрасно божество. Чудесно, изящно божество.
Тя беше човека който пръв забелязах на форумната среща (първата ми)
Тя беше "дъ оллейс хапи год" (будю будю будю будю)
Винаги усмихната щастлива (поне докато е с нас)
Когато ми беше гадно - тя ме успокояваше
Когато ми беше яко - ми ставаше още по-яко biggrin
Ииии между циц-ето й е кръстено на мен Exclamation
luckydance
Върнете се в началото Go down
RockPlace
Administrator
Administrator
RockPlace


Male
Брой мнения : 1570
Рейтинг : 87
Registration date : 12.07.2008

Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 EmptyПет 04 Дек 2009, 09:45

Една от най-готините момичета, които познавам Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ania Massacre - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ania Massacre   Ania Massacre - Page 21 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ania Massacre
Върнете се в началото 
Страница 21 от 36Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Next
 Similar topics
-
» SEVAS TRA (just Ania)
» The Birthday Massacre by Opheliac & (s)Ain't

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: