RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Двойствено лице

Go down 
+15
Борко
Биби
Ане
Morticia
Different~girl
sad_but_true_
Вилито
Fr0st NoVa
Немезида
Ади_Психаря
Petar Motörhead
nameless
littleMICROBE
Мия
Ania
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 01:02

Въведение в живота не едно момиче




Аз съм Емили – 16-годишно обикновенно момиче, живея във Варна, България. Знам, името ми няма нищо общо с българските имена, но това е било решение на родителите ми. Ако можех щях да го сменя, но поне имам възможността да се представям на хората като „Плевел“. Уча в ПГИ „Д-р Иван Богоров“, спокойно, нормално е да не знаеш къде се намира. Забутано е в „Младост“, между хиляди блокове и ти трябва карта за да го намериш.
Като едно добро момиче ще се опитам да се опиша (макар че трябва да оставя това на теб). Не много висока – 1.70, сравнително слаба -58 килограма, черна коса и зеленикави очи. Характер – непредсказуем. Обичам да изненадвам хората, най-вече в гръб. Татко почина, когато бях на 6, беше говедо, единствения човек, заслужил смъртта си. Любовта му към високите скорости го уби, както и още 7 човека. Копелето пребиваше всеки ден мен и майка ми. Грубо, но се радвам, че умря. Сега живеем на една мизерна заплата на майка ми, която основно отива за алкохол. А аз си препечелвам някой друг лев от кражби и проституция. Сега, недей да ме виниш, имам трудности с парите, а това е единствената възможност за бунтарка без образование. Приятели нямам много, да не кажа хич. Има само едно момиче, с което се разбирам. В училище всички ме мразят, не знам защо не могат да ме понасят, но не държа да съм приятелка с тях. Директорката също не ме харесва. Ако не бяха високите ми оценки и спечелините конкурси, щях да съм изгонена поради наличието на лошо поведение и често срещан побой.
Никога не съм искала животът ми да бъде легло от рози – те имат тръни. Винаги съм предпочитала момините сълзи – нежни, красиви, носещи в себе си капчиците тъга – описват ме до някъде. Предполагам към описанието си трябва да включа любими и омразни неща? Да видим...обичам музиката – да, знам банално, но какво да правя. Падам си по тежката музика. Все пак не е музика ако няма китари, барабани и груби вокалисти. Обичам да рисувам и пиша. Олеква ми, когато описвам болката си около героите ми. След няколко вида антидепресанти, осъзнах, че едиснтвеното нещо, което ме успокоява е спортът, но не кой да е, а плуването. Аз най-обикновенно момиче се сливам с водата. Вода, която избива хиляди хора годишно, вода, която е милиарди пъти по-силна от мен, но все пак ме приветства.
Мразя хората. Не мога да ги понасям. Единственото чувство, което усещам, когато ги видя е погнуса. Еднственото желание, което блика в мен, когато ги видя е да убия някоя от тези жалки твари. Защо говоря за тях така, сякаш не съм човек? Ами, може да съм пропуснала една дреболийка от живота си в скромното ми описание.


Следва продължение....


Последната промяна е направена от Ania на Сря 23 Мар 2011, 21:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мия
Unique
Unique
Мия


Female
Age : 114
Брой мнения : 819
Рейтинг : 45
Registration date : 14.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 10:28

невероятно... Crazyzu
Върнете се в началото Go down
littleMICROBE
Rockplacer
Rockplacer
littleMICROBE


Female
Брой мнения : 1417
Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
Интереси : Magical things
Рейтинг : 47
Registration date : 03.08.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 10:43

Blink Браво, Аня!
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 12:19

Определено си е интригуващо, очакваме продължението Thumbup
Върнете се в началото Go down
Petar Motörhead
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Petar Motörhead


Male
Age : 30
Брой мнения : 258
Location : Somewhere in time
Интереси : Музика, психология, пиене
Рейтинг : 5
Registration date : 15.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 20:37

Crazyzu кууууууул Blink
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 22:55

Началото




Беше скучна вечер. Началото на пролетта,все още студено. Бях с дебелото си яке и чаках пред входа поредния клиент, докато майка ми се напиваше отново. Една напълно скучна нощ. Сигурно ще кажа „скучна” още много пъти. Бях потънала в мислите си, тези обичайните – какво щеше да е ако татко не беше задник, какво щеше да е ако единствената любов на мама не беше алкохола, какво щеше да е ако се интересувах от лакове, гримове и момчета, а не от работата ми, заради която всички ме съдят, побойща и груби думи. Направи ми впечатление луната. За първи път от 16 години тя изглеждаше толкова ...толкова ярка. Усетих как нещо прибягва иззад гърба ми, но когато се обърнах там нямаше нищо. Вятърът пак си играеше с мен.
Черен мерцедес – тези най-много ги мразех. Както очаквах шофьорът му не беше кой знае какво. Мутра, около 30 годишен, мускулите му заемаха и двете седалки, но бяха само релефни, от вътре едва ли имаше някой. В тъмната кола, през черните очила си личеше, че този човек не е от най-умните, а и речникът му не беше от най-пъстрите.

- Миличко, ти ли си ми забавлението днеска?
- Ами...да.
- Не си ли мноо малка, е?
- На 19 съм.
- Аааа..ми добре тогаа.


Очаквах да ме заведе в мутренското си апартаментче, но той излезе извън града и спря . В началото на магистралата, в средата на нищото той просто спря и с неговия груб глас ми каза или по-точно заповяда да се преместя на задната седалка. Като покорна работничка се преместих и зачаках.
Започна се. Целувките, обарванията – както винаги ме беше гнус, но не можех да кажа нищо. След около пет минути стана нещо, нещо странно. Той ме удари. Просто ми зашлеви един шамар. Реших, че просто се е възбудил адски много и е било моментно, но след третия го отблъснах.


- Какво има миличка? Не ти ли харесва да те удрят?
- Махни се от мен...
- Ти, малка мръснице! Знам, че не си на 19.
- Какво искаш, по дяволите?
- Курва! Харесва ти да те удрят, признай си. Харесва ти да ти причиняват болка.
- Копеле, махни се от мен!
- Млъкни! – последва още един удар. По-силен от останалите
- Спри. Боли ме! Махам се от тук.


С много болки и усилие се измъкнах от колата. Очаквах да се качи на предната седалка и да отпраши към града, но той излезе и продължи да ме бие.


- Какво искаш от мен, говедо такова? Просто си тръгвай!
- Платил съм за теб, мога да си правя каквото искам.
- Платил си за секс, идиот такъв, не за да ме пребиеш...
- Ти си курва, мога да правя с теб каквото си пожелая.

Няма да крия, треперех от страх. Не знаех къде се намирам. Мислех си, колко много искам да се прибера вкъщи и да си мисля, че този идиот не съществува.
Докато се криех зад колата чух тежките му стъпки. Не чувах нищо, не усещах нищо...само той как шепнеше „Ще те убия, кучко”. Нещо в мен потрепери .Не знаех какво ще се случи.
Усетих вятъра да бяга зад мен отново.
Сякаш се събудих. Вече не чувах тежките стъпки на онова копеле. Седях зад колата около 5 минути, треперейки и събирайки сили да изляза. Първото нещо, което видях беше мрака. Студения мрак, който ме обгръщаше и стискаше силно. На третата крачка, видях това, което не очаквах. Той, копелето, което ме беше пребил, лежеше мъртъв пред колата. Животинските ми инстинкти ми казваха да пищя, но вместо това се приближих до него и го разгледах. Беше се излегнал в кръвтта си, кожата му беше разкъсана, а едното му око липсваше. Устата му беше леко притворена, а последните му капки кръв се стичаха по нея. В едната си ръка държеше пистолет, а в другата....тя просто липсваше също. Кое ли животно би му причинило това? Погледнах се – бях цялата олята в кръв, дрехите ми бяха разкъсани, станали на парцали, а по пръстите си имах рани. Какво се беше случило? Бях като в сън и не обръщах внимание на това.
След още два огледа на трупа лежащ до мен, реших, че е време да се прибирам. Вървях си и си мислех, че луната е наистина ярка тази нощ. Беше ли възможно да не ме интересува, че един от клиентите ми беше мъртъв? Или да бъдем точни – убит. Вероятността някой да съобщи в полицията беше около 99%, просто оставих един процент вероятност на това, тези които го открият също да бъдат изподрани от животни.
Докато си вървях по улицата, един черен джип спря до мен. Реших, че ще е поредния кретен, който иска да ме пребие, но сгреших. Прозореца се отвори и там седеше момче. Момче на около 20 години, косата му беше черна и дълга до раменете, очите му също бяха черни, усещах как щях да се изгубя в тях, как щях да потъна в това катранено блато. По широката му челюст се спускаше гъста, но добре оформена брада. Чертите му бяха груби, на пръв поглед би те уплашил, но се чувствах толкова сигурна до него. Гледахме се половин минута в очите, той не казваше нищо и аз не казвах. Давеща се в очите му, едвам забелязах леката усмивка, която той ми подари.
Уверена в себе си,се качих на предната седалка, просто исках да съм по-близо до него. Направи обратен завой и потеглихме. Минахме през джипа или по-точно през мястото, където седеше джипа. Сякаш се беше изпарил.

- Аз съм Плевел – казах уплашено
- Знам.
- От къде?
- Ще ти обясня после. Чака ни дълъг път. По-добре поспи.


Сякаш бях в колата на мама, карай, че тя нямаше кола. Чувтсвах се сигурна.Не усетих кога времето мина и бях заспала.



Следва продължение....


Последната промяна е направена от Ania на Съб 08 Авг 2009, 00:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 07 Авг 2009, 23:06

Тададам..става любопитно.Очаквам още.
Върнете се в началото Go down
Petar Motörhead
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Petar Motörhead


Male
Age : 30
Брой мнения : 258
Location : Somewhere in time
Интереси : Музика, психология, пиене
Рейтинг : 5
Registration date : 15.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyСъб 08 Авг 2009, 00:55

още,още,още,още Bounce
Върнете се в началото Go down
littleMICROBE
Rockplacer
Rockplacer
littleMICROBE


Female
Брой мнения : 1417
Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
Интереси : Magical things
Рейтинг : 47
Registration date : 03.08.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyСъб 08 Авг 2009, 11:58

dedo6unka написа:
още,още,още,още Bounce
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyСъб 08 Авг 2009, 14:39

Абе Аня....няма ме известно време в нас и ти идва музата пак. Давай нататък. Не ни дръж в напрежение Clap Bounce
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyСря 26 Авг 2009, 21:28

Съжалявам за дабълпоста, но....



ОЩЕ!!! ОЩЕ!!! ОЩЕ!!! Bounce Bounce Bounce
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 01:55

Шахмат




Шахматна дъска, кон, пешка, офицер, топ, цар, ЦАРИЦА! Дървета, мъгла, заобиколена съм, къде се намирам. Чувам само гарвани, само гарвани, следят ме и това детенце, кое е? Къде съм? Ааааааааааа...


- Събуди се!

Всичко беше сън, а даже и кошмар. Намирах се ...къде се намирах? Бяла скучна стая, два на два метра, едно легло и аз върху него. Това със сигурност не беше моята стая!

- Къде съм?
- В твоя нов дом.
- Ти пък коя си?
- Не ми говори така, момиченце! С времето ще научиш коя съм аз. Сега ставай, трябва да те разведа наоколо.


Тя ме плашеше. Беше висока, може би заради токовете, елегантно облечена и със стегнат кок. Очилата й придаваха още по-сериозен вид, а не знам защо държеше показалка – дълга и остра показалка.

- Стига си ме гледала така! Ставай и идвай с мен, нямам цял ден на разположение.- разкрещя ми се тя- Ох, тези новите ги мразя. Нямат чувство за дисциплина и уважение!
- Да, Госпожо!


Не знам с кое се съгласих, но след по-малко от минута бях готова, ако може така да се каже. Имаше някакви дрехи оставени на леглото и реших, че са мои, обувките седяха точно в ъгъла на стаята. Започнах да търся четка, за да си среша косата, но тя пак ми се развика, за това останах рошава. Излязохме от стаята и ...бял коридор? Може би щях да бъда очудена, ако не беше и бялата стая. Всичко беше бяло, дори вратите. Имаше нещо зловещо в пода, но не можех да се сетя какво.

- Извинете, Госпожо, може ли да ви попитам нещо?
- Стига да е кратко, точно и ясно – да.
- Къде се намирам?
- Моля?! Как така? Той не ти е обяснил?
- Кой? Не, никой нищо не ми е обяснявал...
- КАКВО?!?! Това момче иска да си изгуби работата. Как така не ти е обяснил? Защо по дяво...извинявай за недоразумението. Ти се намираш в МНООЧПНККФ ...
- МНО-къде?
- Посмей да ме прекъснеш още един път и отиваш при Цербера! МНООЧПНККФ е съкратено от Място за Настаняване, Опазване и Обучение на Чудесата на Природата На Кратко Казано Феномени, да, знам, че името е глупаво, но когато АЗ стана президент ще бъде съвсем различно. Тук ние предпазваме такива като теб
- Ъъъ...
- Ти не знаеш какво си, нали?
- С ваше позволение, не, Госпожо.
- Глупаво момче и това не ти е казал. Добре, ще се опитам да ти го обясня по лесния начин. Ти си различна. Ти можеш неща, за които децата само си мечтаят.
- Какво мога?
- Не знаем все още, но и това ще се случи до седмица-две. В МНООЧПНККФ работят най-големите специалисти от цял свят. Сега ще видиш стаите ни за изследвания, обучения и експерименти. Ние те следим от както беше малка, от преди даже да те дадат за осиновяване...
- Моля?!?!
- И това не знаеш – през сълзи видях как си маха очилата и започва да си търка очите – Добре, нека започна от начало – Какво знаеш за себе си, момиче?
- Аз, аз, аз..аз съм обикновенно момиче, което всички отхвърлят, пуша, пия и си продавам тялото, а в момента искам да видя само Ели!
- Кой?
- Ели, най-добрата ми приятелка. Къде е?
- А, Елисавета?
- Да, тя тук ли е? Ние сме заедно навсякъде!
- Всъщност, да, тук е. Тя имаше малки тайни от теб, но ние така й наредихме. Отиди в стаята си, аз сега ще я извикам.


Вървях по коридора, дългия бял коридор и се чудех къде съм попаднала. Навсякъде имаше врати,а на тях бяха сложени табели – „Невидимост – как да използваме това по предназначение”, „Летене – как да не се блъснем в самолет”, „Силата – как да я контролираме” , Сменете си формата, когато пожелаете” – моля?! Къде съм? Какво е това? Сила, летене, невидимост? Те ме мислят за луда, да, в психиатрия съм, няма друго логично обяснение на всичко. На пода имаше плочки, черно-бели. Редуваха се твърде бързо – черно-бяло-черно-бяло-черно-бяло – бяха като шахматна дъска.Шахматната дъска от съня ми! Някой ме следеше. Това беше или параноя или шество чувство, не бях свикнала да ги различавам, но мисля, че беше шесто чувство. Някой седеше зад мен, усещах дъха му във врата си. Съвсем бавно се обърнах и... о, Господи!


Следва продължение....
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 03:40

Нещо старо, нещо ново



- Добре ли си?

Отворих очи и там седеше...тя! Беше синя, но не мъртвешки синя, а просто синя! Косата и стигаше до кръста и беше черна, можех да потъна в нея, очите й бяха червени, но, о, Господи, какво беше тя?

- Какво си ти?
- Аз съм Ели.
- Не, Ели не е такава! Ели е нормална!!!
- Плевел, успокой се.
- От къде ми знаеш прякора?
- Пак – аз съм Ели!
- НЕ СИ ЕЛИ! Спри да се представяш за нея. Ти си синя! Тя не е , тя е обикновенна.
– отдръпнах се от нея и се облегнах на стената- махни се от мен или ще започна да крещя!
- Добре, добре, успокой се! Сега ще ти покажа


Тя затвори очи. Не минаха и секунди, когато кожата й започна да избледнява, косата й се накъдри, стана червена, а щом отвори очи – те бяха зелени. Да, това беше Ели, тя беше! Веднага я прегърнах и започнах да плача

- Ели, какво са ти направили?
- Нищо, аз съм си такава.
- Каква такава?
- Синя?
– двете избухнахме в истеричен смях – да кажем, че мога да контролирам водата и всичко свързващо се с нея. Синята кожа е като бонус към дарбата ми.
- Защо не ми каза?
- Ами, Тя, каза да не ти казвам, защото скоро си щяла да дойдеш.
- А коя е Тя?
- Какво става тук момичета?


Точно до мен седеше високият й ток. Пак не й разбрах името, но показалката ми напомняше да не я питам.

- Госпожо – поклони се Ели – Плевел, малко се уплаши от истинската ми същност, но ще свикне.
- Хах, тя ако се плаши от теб, какво ли ще е като види останалите?


Останали? Да, тук имаше и други, но това не ме притесни толкова, колкото това, че Госпожата се засмя. Не мислех, че е способна на това действие.

- Елисавета, явно младата дама се чувства добре в компанията ти. Разведи я наоколо!
- Добре, Госпожо
– псоледва още един поклон.
- Къде да ме развеждаааш...Господи, къде изчезна тя? – Онази изискана дама беше изчезнала, сякаш никога не бе съществувала. Как, кога ...
- Госпожата ли? Тя умее всичко, най-вероятно или се е телепортирала или е станала невидима и сега ни подслушва.
- Не те ли е страх да говориш така за нея, след като може да е тук?
- А, не. Щом не я виждам, мога да говоря каквото си поискам – това е едно от правилата.
- Правила?
- Да, знам, че мразиш тази дума. Спокойно, после ще говорим за тях. Сега стани и да ти покажа основните неща.
- Добре...


Изправих се бавно и се огледах за пореден път. Ели ме хвана за ръката и ме поведе из коридора. Стигнахме до една врата с надпис „Невидимост – как да използваме това по предназначение”. Ели леко притвори врата и, да, знам ,че го казвам за пореден път, но, о, Господи! Вътре беше пълно с деца на моята възраст, че и по-малки, но те...те постоянно се появяваха и изчезваха.

- Ъъъ, те, те, те...Ели, те изчезват!
- Хахаха, забавна си.


Тя затвори врата и продължихме напред. Отвори друга врата, но не успях да видя надписа. В стаята нямаше никой.

- И тук ли са невидими?
- Не. Погледни нагоре.

Нагоре имаше хора. Да, летящи хора, явно това беше стаята за „летене”.
Минахме през целия коридор, над 100 стаи, всяка с различно предназначение. Само една пропуснахме...

- Какво има там?
- Не знам.
- Как така?
- Там се отива за наказания. Казват, че вътре е триглавия Цербер.
- Хахаха, да бе, Цербер.
- Плевел, ти видя летящи хора.
- Та, какво за Цербер?
- Вътре е той и наказанието ти е да оцелееш 24 часа вътре без оръжие.
- Това е невъзможно!
- За хората, но за някои от нас е лесно. Лично аз имам план ако вляза вътре, да се превърна в пара.
- И това ли можеш?
- Всичко свързано с вода.
- Искам да разбера аз какво мога!
- Ами, тогава да те заведа до лабораторията? По принцип ти правят проучване, когато сама поискаш, никога насилствено.
- Искам!


И както вървяхме през коридора го видях. Момчето от колата, беше още по-красив.

- Ти! – провикнах се аз към него
- Аз?
- Госпожата щеше да ме изяде с думи, защото ти не ми беше обяснил....
- Аа, това ли? Е, сега вече знаеш нещата нали?
- Да, но това е било твоя задача!
- Кой каза?
- Госпожата!
- Та ти дори не й знаеш името, защо говориш за нея? А и
–наведе се към мен и сложи показалец на устните ми – тя е тук.
- Моля? Къде? Не, сега ще ме изгони, нямам къде да отида. Ели, защо...
- Оф, Борисе, само я стряскаш! Пелвел, какво ти казах за правилата?
- Ако не я виждам, значи не е тук?
- Точно така! Борисе, веднага се махай от тука и спри да я закачаш.
- Добре, добре, просто новаците са забавни. Спокойно, Ели, и ти беше забавна преди години.


Той се запъти към другия край на коридора с танцувална стъпка. Как можеше да е толкова щастлив?

- Кой е този идиот? – попитах Ели
- Това е Борис. Той отговаря за новите и това не му се отдава добре.
- А има ли...
- Способности? Разбира се. Може да си сменя формата, да бъде невидим, да ти чува мислите ако поиска. Може почти всичко.
- Как така?
- Повечето се насочват към определена възможност, която усъвършенстват , но не и той. Той искаше да може всичко и сега го може, но не особено добре.
- Аз дали ще успея?
- Какво?
- Да бъда перфектна във всичко!
- Казват, че е невъзможно, но само защото не те познават. Ако си стегнеш малко прекрасното дупе и поработиш, ще бъдеш най-добрата тук.
- Така да бъде! Сега ме води в онази лаборатория, да почват да правят екперименти с мен, да ме режат и дълбаят....
- Плевел, няма да ти правят такива неща.
– започна да се смее Ели
- Ами?
- Просто ще ти вземат малко кръв.
- Офффф.....
- Напреднала технология, Плевел, напреднала технология


Ели ме прегърна през рамо и ме поведе към така известната за мен лаборатория. През целия път до там обаче, не спрях да мисля за Борис. Защо е искал да може всичко? Защо така се държи с новите? Защо ме гледаше по този начин? Защо, защо, защо.....






Следва продължение....
Върнете се в началото Go down
Fr0st NoVa
Fan
Fan
Fr0st NoVa


Female
Age : 30
Брой мнения : 593
Location : Пловдив
Интереси : музика, фантастика(литература)
Рейтинг : 1
Registration date : 21.11.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 09:55

Олеее невероятно интересно ее! Heart Heart С нетърпение чакам продължението^^
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 10:19

ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕеееее Аняяяяяяя пускай ощеее ^^^^^^^^
Върнете се в началото Go down
sad_but_true_
Great
Great
sad_but_true_


Female
Age : 28
Брой мнения : 231
Location : Асеновград
Интереси : Всякакви..
Рейтинг : 0
Registration date : 08.12.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 10:38

Страхотно,невероятно,превъзходно ...просто нямам думи направо уникално чакам придължението с най-голямо нетърпениеSmile
Върнете се в началото Go down
Different~girl
Great
Great
Different~girl


Female
Age : 29
Брой мнения : 252
Location : Пловдив
Интереси : музика
Рейтинг : -2
Registration date : 06.12.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 11:15

Прекрасно, униклно Clap Heart To Happy To Stop
Върнете се в началото Go down
Morticia
Advanced
Advanced
Morticia


Female
Age : 27
Брой мнения : 194
Интереси : разнообразни
Рейтинг : 0
Registration date : 06.11.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 19:29

ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕЕ lol!
Върнете се в началото Go down
Ане
Rockplacer
Rockplacer
Ане


Female
Age : 29
Брой мнения : 460
Location : The shores of Anduin
Интереси : бръм...
Рейтинг : 0
Registration date : 13.05.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyВто 22 Дек 2009, 20:16

ОЩЕ!
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyЧет 24 Дек 2009, 00:35

Suicidal Обещавам докато сме в Гърция да я изнудвам нон-стоп за продължение.
Върнете се в началото Go down
Morticia
Advanced
Advanced
Morticia


Female
Age : 27
Брой мнения : 194
Интереси : разнообразни
Рейтинг : 0
Registration date : 06.11.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyЧет 24 Дек 2009, 01:08

Изнудвай!! Ние сме с теб!
Върнете се в началото Go down
Биби
Rockplacer
Rockplacer
Биби


Female
Age : 32
Брой мнения : 578
Location : Варна
Интереси : рисуване и спорт
Рейтинг : 5
Registration date : 08.11.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПон 19 Апр 2010, 23:54

ИСКАМ ОЩЕ, АНИ!!!! <3
Върнете се в началото Go down
Борко
Fan
Fan
Борко


Male
Age : 28
Брой мнения : 403
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 12.04.2010

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyСря 21 Апр 2010, 15:12

Еха..страхотно е,но как избра името Борис biggrin
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 23 Апр 2010, 07:21

Честно ли?
Нямам си ник'ва идея.
Върнете се в началото Go down
stunnka
Epic
Epic
stunnka


Male
Age : 30
Брой мнения : 716
Location : Варна
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице EmptyПет 23 Апр 2010, 14:54

Мор, мор, мор !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двойствено лице Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двойствено лице   Двойствено лице Empty

Върнете се в началото Go down
 
Двойствено лице
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
Идете на: