RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Връзките от разстояние

Go down 
+42
Стако
eMm
alien*
Вилито
CrazY
nameless
Кент
RJDIO
Phantom 1912
Ellie
Bryan
Black_w0rld
fonix
nelcho
"Рури"
Puppet Master
MeTaLmAsTeR
Доцент Бинева
Мия
kermenal
KillYaAll
Илмари
pi.di.
Clown.
Йен
demona15
Scienza
Bioshock
sad_but_true_
Cheshire Cat
Devils.Reject
Влади
Gunslinger^^
Enough
Kaamos
Ане
IllusionForYou
sunshine
Жоро
littleMICROBE
Лили.
Немезида
46 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 14 Дек 2009, 14:43

First topic message reminder :

Направо се учудих, че търсачката не ми изкара такава тема.

Последно време сякаш всеки си има връзка от разстояние..даже и аз съм в този клуб.
На какво мнение сте вие? Варна-Пловдив-София...няма значение кои са градовете. Може ли рзстоянието да попречи? Можете ли да имате достатъчно доверие на другия, че за 1-2-3 месеца, в които няма да се видите, няма да кривне от "правия" път? Връзката не е ли И това, когато имаш нужда от него/нея да бъде до теб? Когато имаш нужда от помощ, подкрепа или рамо да поплачеш...

Има ли разлика между това да сте имали връзка няколко месеца и другия да е заминал или да сте запознали чрез интернет?

Някога ми казаха: "Очи, които не се виждат се забравят."... Dunno

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyЧет 06 Май 2010, 03:50

Четенето на тази тема, ме убеди че половината от тук писалите, нямат ясна представа, какво е връзка (Commitment - Обвързване Анг.), какво е Любов, трепет, увлечение и какви са разликите между тях.

Връзката предразполага сигурност. Сигурност, че този човек мисли за теб, както и ти за него. Сигурност, че ако имаш нужда от него той ще направи всичко възможно за да е до теб.
А сигурността се гради върху доверие.

Това, което повечето хора (не само тинейджъри) много често бъркат с връзка и/или любов са трепетът/увлечението. Които са мимолетни състояния. Не по-малко силни и не по-малко важни, просто нещата трябва да се разграничават.

Да започнем от там, личният ми опит:
5 годишна връзка, 4 години от нея 300 километра разстояние ... Много усилия, много лишения, но не съжалявам, ако трябва да избирам дали да променя нещата, не бих защото ме е страх, че може да не са толкова хубави.
Не много чести срещи, но изпълнени с заряд.

А и да сме честни, в днешното претрупано забързано ежедневие, колко време ви остава реално ? Колко често можете да се виждате с любимият ?
Да не говорим, че говорите за чувства( силна, слаба любов), а в същият момент визирате чисто физически неща ( да я целуна, да я видя, да я прегърна, да я ...), като желания които ви пречат. Ако обичаш, то обичаш въпреки всичко, ако обичаш нямаш нужда от друго Smile ( или поне така казват biggrin).

Когато си поставен в ситуацията да 'подържаш' една връзка от разстояние от обстоятелства независещи от теб, това е едно. Тогава се доказва Любов и желание да си с другият въпреки всичко, тогава доказваш, че няма да го оставиш при първата трудност изпречила се на пътя ви ( Но да с ясната идея, че пак ще сте заедно след месец, два или 2-3 години зависи от обстоятелствата. Ако няма шанс да се видите повече, по-добре да се разделите).

Когато говорим за започване на връзка от разстояние тогава говорим за нещо съвсем различно. Главният проблем при тези отношения са:
* Неяснота на условията на играта Smile
* Неяснота за трудностите през които може или ще минат
* Какво печелиш и какво губиш

Поне за мен почвайки отношения с човек от друг град, трябва да си наясно, че той е от друг град и вижданията ви ще са ограничени. Тук ако си пълнолетен помага (ако все пак успяваш и да си го позволиш разбира се, от към време и пари).

И двамата трябва да са наясно, че другият има личен живот, че неможе да стои на едно място докато дойде денят в който могът да се видят. Това води след себе си няколко неща или страдаш и чакаш 'любимият' или заживяваш един вид двойствен живот един, когато 'любимият' е край теб и друг като го няма.

Хареса ми какво написа Сирма(Yen) малко по-назад в темата:
Цитат :
В крайна сметка ако обичаш някой трябва да му оставиш всичката свобода на света. И във всеки един миг трябва да си готов да го пуснеш да си отиде от теб.
Точка!

Ако следваме тази толкова проста максима Smile не остава място нито за ревност, нито за притеснения или страхове.


Според мен проблема при отношеният на повечето хора, е ненужното усложняване на нещата. Защото според мен на 15 ми звучите твърде сериозни, какво означава 5 връзки не са се получили ? Та то може да минат 200 в рамките на живота ви без да се получи Smile
Говотите все едно утре трябва да е свадбата а вдругиден първото дете.

Човек се учи докато е жив и най-вече от личният си опит, този опит вие трупате сега Smile

А да ви питам и нещо друго, повечето мнения бяха имах кофти връзка от разстояние, не смятам да се повтори, а това означава ли, че никога не сте има кофти връзка която не е от разстояние ? Защото тогава защо изобщо не се откажете от връзките ?

Такива изказвания са детински и глупави, всяка ситуация трябва да бъде преценена сама за себе си, възоснова на предишен опит и текущи факти. Не да захвърляте на боклука възможности само защото предният път не е станало Smile

Тук искам да подчертая не ви подтиквам да се юрнете в такива връзки а просто да обмислите отношението си към света.

Аз съм ЗА всякакви връзки, обвързвания, приятелства, отношения, любов, трепети, увлечения ... и каквото друго се сетите, което може по някакъв начин да донесе положителни емоции на 2ма души Smile или повече знае ли човек biggrin
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyЧет 06 Май 2010, 08:27

Пуф....явно нощно време ти идва музата да пишеш романи. Ама го изчетох....и естествено - не съм съгласна с теб. biggrin Отчасти де...твоята връзка от разстояние аз не я приемам за връзка, така както аз ги виждам нещата. Няма да се впускам в подробности, мисля че знаеш за кое точно става въпрос.



Връзка от разстояние...опарете се, опитайте, радвайте се....нищо не ви пречи сега.
Но аз за себе си все още съм против. Вярно, че изкарахме 3 месеца София - Варна с 3 виждания (2 в Пловдив) като третото започна началото на февруари и от тогава не съм се прибирала. 3 месеца разделени, но от 3 месеца живеем заедно. Струваше си. Знаехме защо сме разделени. Имахме план, имхме цел. Вярно че сеге нещата малко се проточват с гостуването при инжинерите, но скоро и ще сме само двамата.


Но...аз на 16 имах "гадже" от много на майната си спрямо Варна. Връзката изтрая 4 месеца (а нямахме GSM и компютри, ходихме в зали да си пишем веднъж седмично) докато накрая ми се случи нещо тежко в живота, почина мой приятел и осъзнах, че имам нужда от някой, който да е до мен в тежки моменти....не да си пишем писъмца и го отрязах в мирката. biggrin Не че следващата връзка беше цвете за мирисане....момчето ме отряза в друг тежък момент - когато баба ми почина, няколко дни след погребението, казвайки ми, че ми изневерил.....как да не мразя мъжкото ви съсловие после.

Отплеснах се...радвайте си се и се "обичайте" на 16, но не задълбочавайте. Рано ви е. : )
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyЧет 06 Май 2010, 12:26

Немезида написа:
Отчасти де...твоята връзка от разстояние аз не я приемам за връзка, така както аз ги виждам нещата. Няма да се впускам в подробности, мисля че знаеш за кое точно става въпрос.

Хм не съм сигурен, че знам за какво точно става дума в случея. Моята връзка беше точно толкова връзка, колкото при вас с Митко за 3 месеца, просто нямаше как ние да се съберем по-рано ( Тя не беше завършила, аз също) планът беше да се съберем в София когато и двама завършим текущото си образование ... Както повечето пъти се случва не всичко протече по план. Но както и да е да не се отплесвам.

Не успях съвсем да разбера с какво не си съгласна ? Това което си дала като пример съм съгласен с теб, както казах трябва да си наясно какво печелиш и какво губиш, какви са ограниченията. За да можеш да си щастлив в такива отношения.

Ще попитам нещо лично, ако недай си боже за тези три месеца се беше случило нещо и Той не беше до теб ( не е могъл да дойде ) щеше ли да се откажеш от него, защото виждаш ли не е бил до теб. А от къде си сигурна, че това няма да се повтори, потрети ?

You never know Smile

Незнам да ли си разбрала правилно личната ми позиция по въпроса, та ще я поясна:
За мен да го наричам връзка е пресилено ( особено почнало с разстояние без каквито и да е изгледи за премахване на този фактор в обозримото бъдеще) и не ме кефи. Най-малкото съм такъв тип характер, че искам Всичко и го искам Веднага Smile особено що се отнася до жени biggrin, но това не ми пречи в някои случеи да искам или дори да опитвам, както казах никой не знае дали ще се получи или не Smile
Въпроса е, че съм наясно с ограниченията и жертвите. Не се залъгвам, че света ще се смили над 2ма човека Smile само защото уж са влюбени biggrin

А твоите връзки са просто уникални Smile Ти си пример как всичко може да се обърка възможно най-много biggrin
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПет 07 Май 2010, 00:00

fonix написа:
Ще попитам нещо лично, ако недай си боже за тези три месеца се беше случило нещо и Той не беше до теб ( не е могъл да дойде ) щеше ли да се откажеш от него, защото виждаш ли не е бил до теб. А от къде си сигурна, че това няма да се повтори, потрети ?

You never know Smile
Някак си успяваше да е до мен...когато замина аз изобщо не бях наред, изобщо не бях на себе си, нямах желание за нищо. Някак си успява да ме изкара от тази проспаст всеки път като тръгна да пропадам, защото колкото и весела да ти изглеждам все още се чувствам както онази декемврийска нощ в Пловдив. Успяваше да е до мен, въпреки че не беше. Пък и знаех, че щом той е тук и аз ще дойда и това ще ми помогне. Наистина е много сложно.
fonix написа:
А твоите връзки са просто уникални Smile Ти си пример как всичко може да се обърка възможно най-много biggrin
Знам....и пак не знаете всички подробности, които просто правят картинката...съвсем уникална. biggrin
Върнете се в началото Go down
Black_w0rld
Great
Great
Black_w0rld


Female
Age : 28
Брой мнения : 211
Location : Пловдив
Интереси : Музика , Рисуване , Приятели ..
Рейтинг : 0
Registration date : 21.06.2010

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 21 Юни 2010, 19:55

тия връзки не ги одобрявам..
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 21 Юни 2010, 20:10

Нещо което ми беше абсурдно - пробвах,и прекратих защото виждах просто на къде отива.
Не е за всеки... просто изисква време,възможности и нерви.
Не съжелявах за нито един момент и продължавам да не съжелявам.
Още по гадно е като не можеш да направиш нищо щото е на майната си и ти липсва,но не смятам да пробвам повече,просто е гадно.. Нямаш ли парите и времето просто няма смисъл да се захващаш,разтоянието те убива.Поправете ме ако греша
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 21 Юни 2010, 20:34

Преди не одобрявах. Сега още повече. Мисля, че това е за хора, които наистина се обичат и които са готови на всичко един за друг.
Не е за нас младите.

Не води до нищо друго освен до болка и понякога липсата на любимия може да те изкара извън релси.
Когато има възможност - всичко е наред, но когато няма - вдигаш гордо глава и продължаваш напред без да ти пука. (:

Пробвах и не успях. Пълен провал. Боли. Но на "разстоянието" и стотиците километри не им пука особено как се чувстваш...
Върнете се в началото Go down
Ellie
Fan
Fan



Female
Брой мнения : 404
Интереси : майка ти
Рейтинг : 1
Registration date : 14.08.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 21 Юни 2010, 20:55

Йен написа:
Не е за нас младите.

Не води до нищо друго освен до болка и понякога липсата на любимия може да те изкара извън релси.

Именно.
Върнете се в началото Go down
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912


Male
Age : 32
Брой мнения : 1409
Location : Бирената фабрика
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 04:10

Е,Гло и Кент старци ли ги изкарахте?!! biggrin
Върнете се в началото Go down
RJDIO
Newbie
Newbie



Male
Брой мнения : 68
Рейтинг : 0
Registration date : 19.06.2010

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 11:18

хах Бати тъпата тема Dunno Връзки по интернет и кво е тва.То тва е невазможно ти си от Пловдив тя от Варна, и кво праим...Пишете си хахаххаха No Няма как да стане
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 13:03

Phantom 1912 написа:
Е,Гло и Кент старци ли ги изкарахте?!! biggrin
Пеше, много добре знаеш как са Ненката и Гло. Те са като онези принц и принцеса от приказките, сеш' се... Супер епични са. Нямам идея как успяват - ама, виж, справят се! Както казва Ваньо - "шапка свалям, коса им показвам." (:

П.П.: При тва Ненката има 18! ;д


RJDIO написа:
хах Бати тъпата тема Dunno Връзки по интернет и кво е тва.То тва е невазможно ти си от Пловдив тя от Варна, и кво праим...Пишете си хахаххаха No Няма как да стане
Много си далече от истината, дуде. Не си прав!

П.П.: И не само си пишете - винаги може да си говорите по телефона!! Laughing РОФЛ! ;д


Аве, никой не може да каже кое е правилно. Едни се справят, други не. Е*ала съм го. ;дд
Върнете се в началото Go down
Кент
Rockplacer
Rockplacer
Кент


Male
Age : 33
Брой мнения : 974
Location : Пловдив
Рейтинг : 27
Registration date : 12.01.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 13:26

RJDIO написа:
хах Бати тъпата тема Dunno Връзки по интернет и кво е тва.То тва е невазможно ти си от Пловдив тя от Варна, и кво праим...Пишете си хахаххаха No Няма как да стане


RJDIO, Ти прост ли си? Ти някога писал ли си из форуми? Мненията ти из форума са пълен боклук. Ай помисли малко.

Phantom 1912 написа:
Е,Гло и Кент старци ли ги изкарахте?!! biggrin

Хахаха, да вие кви ни изкарахте бе biggrin

За връзките от разстояние - който си го може, си го може Wink
Нали мило :*
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 13:29

RJDIO написа:
хах Бати тъпата тема Dunno Връзки по интернет и кво е тва.То тва е невазможно ти си от Пловдив тя от Варна, и кво праим...Пишете си хахаххаха No Няма как да стане
В случая ти си тъпичкия Wink
Това че ти не можеш,и очевидно не можеш да мислиш - не значи че не е възможно.
Ненка не прекрачвай добрия тон.
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 14:40

Укротете страстите малко biggrin
Тука мненията са супер противоположни и няма как някой, който защитава своите разбирания да убеди отсрещния в правотата им, имайки в предвид, че автоматично биват отречени от отсрещния.
До консенсус така или иначе едва ли ще стигнем някога.
Аз обаче съм на мнението, че е тъпичко да отричате изцяло и този тип връзки само защото не сте опитвали нещо такова или подобно начинание не е завършило с успеха, който сте очаквали.
Всичко си е до хората и обичта помежду им.
Възрастта също има роля до някъде, да.
Ако поне единият от вас, с вашия човек си има пълнолетито, има ги взаймните чувства, има го желанието от всичко това, са малко повече усилия да излезе нещо пълноценно, има я и амбицията да се виждате кокото се може по-често едва ли ще има ситуация, с която да не можете да се справите. И преодолявайки неблагоприятните фактори (като разстоянието) няма какво друго да попречи да запазите истинското помежду ви.
Лично аз успявам вече 3 месеца, въпреки всичко.
И да, щастлива съм въпреки трудностите Smile
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПон 28 Юни 2010, 23:50

Геш написа:
Ненка не прекрачвай добрия тон.
Споко Геш, Ненчо не е виновен. Иначе + за поста му.

По темата мога да кажа само, че когато вече не сте зависими от пари и родители, тогава се хвърляйте на такива мащабни връзки.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyВто 29 Юни 2010, 00:20

Един ден Ваньо каза: "Любовта е отговорност" и браян добави от другият край "която не всеки може да поеме" ^ ^ .
Върнете се в началото Go down
Йен
Rockplacer
Rockplacer
Йен


Female
Age : 30
Брой мнения : 1260
Location : Пловдив
Интереси : Adventures~
Рейтинг : 20
Registration date : 28.09.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyВто 29 Юни 2010, 14:14

Когато Ваньо казва, че любовта е отговорност, той има предвид, че трябва да се къпе всеки ден! Никой да не смее да го отрича!!! biggrin

Любовта не е отговорност, а е чисто и просто Любов.

Защо Ненката и Гло имат страхотна връзка ли?
- Защото нямат нужда от нищо друго.

К'во ти пука, че си на стотици киломтри от гаджето си, след като го носиш в сърцето си?!
Връзката не е само консумация.

Всеки с мнението и с опита си.
Айдее..
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyВто 29 Юни 2010, 16:38

Йен написа:
Когато Ваньо казва, че любовта е отговорност, той има предвид, че трябва да се къпе всеки ден! Никой да не смее да го отрича!!!


Точно така Сирме. Точно това имам предвид Laughing
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyСъб 31 Юли 2010, 08:33

Няма невъзможни неща...
Когато има любов, страст както каза Сирмето дори и стотици километри да ги делят те се носят в сърцата си... (:
Върнете се в началото Go down
alien*
Newbie
Newbie
alien*


Female
Age : 29
Брой мнения : 31
Location : Асеновград
Интереси : анимета, сънища, символизъм, тълкувания
Рейтинг : 0
Registration date : 06.01.2010

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyСъб 31 Юли 2010, 11:50

Мм, аз съм от Асеновград и имах връзка с един пич от Чирпан около година.. и не се разделихме, защото нямаше чувства. Подобна връзка си е доста трудна, обааааче, както повечето имали такава сигурно са забелязали, си има и плюсове:

* По-сложничко си е да си омръзнете, особено ако се виждате.. веднъж на две седмици. Струва си и заради така нареченото "наваксване" ! jawbreaker
* По-лесно е да се изненадате един другиго, а поне за мен изненадата си е вид промяна, промяната-разнообразие. Cool
* Няма друг начин да усетиш до мозъка на костите си жаждата по любимия, която ти изгризва бавно вътрешностите...
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyПет 15 Окт 2010, 21:52

Ох, да, да, да. Всички говорят за връзките от разстояние и голяма част от нещата, които са изписани тук са пълни глупости.
Ако не изпиташ подобно нещо, не може да имаш мнение по въпроса..само с наблюдения не става.

Да, и аз имам връзка от разстояние вече 3 месеца. И това са най-хубавите три месеца в живота ми. Има го доверието, има я любовта, има я привързаността. Знаете ли кое е различното в тази връзка? Няма я ревността.
При разстоянието всеки един има достатъчна свобода да прави, каквото си поиска, нали? Но когато имаш съвест не го правиш.
Всичко е до уважението, както към себе си, така и към този до теб.
Един стар познат бе казал: "Ревността я няма към правилния човек.". Сами преценете дали това е така, или не.

Да, неприятно е, когато се разделите за неопределен период от време, неприятно е, когато изпитваш силно желание просто да се сгушиш в твоя човек, но и това се преживява..просто знаеш, че там е този, когото обичаш, когото те обича и всичко е окей.

Самата среща е бленувана и се стараеш да запълниш всяка секунда от нея. И всеки път става все по-хубаво и по-хубаво
..карай, че раздялата е по-тежка и непълното възстановяването е по-бавно..просто една част от теб я няма..

А и самата мисъл за човека ти оправя деня.
Има кой да те прави щастлив и да осмисля онова сиво ежедневие.
Независимо какво е ставало през деня, колко гадно е било, има един човек, който ти казва: "Няма страшно, всичко ще се оправи, няма да си тъжна!" и то просто минава.

Всичко си зависи от хората, да. Вие сте свидетели колко провалили се връзки има и колко хора още са заедно.

Аз се радвам, че открих правилния човек. И не съжалявам и няма да съжалявам за всичко, което се е случило, случва се и ще се случва.

Мога още много да изпиша по тази тема, но мисля, че вие сами трябва да си направите изводите. Наблюдения, преживявания.
Върнете се в началото Go down
eMm
Administrator
Administrator



Female
Age : 31
Брой мнения : 2138
Location : Варна
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyСъб 16 Окт 2010, 20:35

Цитат :
К'во ти пука, че си на стотици киломтри от гаджето си, след като го носиш в сърцето си?!
Връзката не е само консумация.

!!!

Разстоянието има значение само и единствено ако ти решиш така.
Когато има любов нищо не може да попречи.



Цитат :
Да, и аз имам връзка от разстояние вече 3 месеца. И това са най-хубавите три месеца в живота ми. Има го доверието, има я любовта, има я привързаността. Знаете ли кое е различното в тази връзка? Няма я ревността.
При разстоянието всеки един има достатъчна свобода да прави, каквото си поиска, нали? Но когато имаш съвест не го правиш.
Всичко е до уважението, както към себе си, така и към този до теб.
Един стар познат бе казал: "Ревността я няма към правилния човек.". Сами преценете дали това е така, или не.

Да, неприятно е, когато се разделите за неопределен период от време, неприятно е, когато изпитваш силно желание просто да се сгушиш в твоя човек, но и това се преживява..просто знаеш, че там е този, когото обичаш, когото те обича и всичко е окей.

Самата среща е бленувана и се стараеш да запълниш всяка секунда от нея. И всеки път става все по-хубаво и по-хубаво
..карай, че раздялата е по-тежка и непълното възстановяването е по-бавно..просто една част от теб я няма..

А и самата мисъл за човека ти оправя деня.
Има кой да те прави щастлив и да осмисля онова сиво ежедневие.
Независимо какво е ставало през деня, колко гадно е било, има един човек, който ти казва: "Няма страшно, всичко ще се оправи, няма да си тъжна!" и то просто минава.

Всичко си зависи от хората, да. Вие сте свидетели колко провалили се връзки има и колко хора още са заедно.

Аз се радвам, че открих правилния човек. И не съжалявам и няма да съжалявам за всичко, което се е случило, случва се и ще се случва.

Направо ми взе думите от устата. (Както обичаш да правиш напоследък..)
С разликата, че моята връзка вече е почти 5 месеца.

Това, че е далеч, не ми пречи да му вярвам.
Това, че само заради мен идва до Варна ми показва какво означавам за него.
А това, че се виждаме рядко може само да ме накара да го искам още повече.

Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyСъб 16 Окт 2010, 20:45

Мдам, ти знаеш за какво става въпрос. Докато не го изпиташ може да го караш на догадки.

И аз съм бил наблюдател и знам каква е разликата. Най-добрият ми приятел има връзка от разстояние вече година и половина (т.е. от м. юли 2009г.) и много сме си говорили за това. Колко му липсва момичето му, как боли, когато се разделят, но не го разбираш без да го усетиш. Единственото, което разбирах бе болката в очите му. А вече ии цялостното му състояние.

Ужасно е как целия ти свят се срива, когато стоиш безсилен и някакъв влак/рейс просто минава покрай теб и вътре е човекът, с който допреди 15-20 минути си бил супер радостен.
Върнете се в началото Go down
eMm
Administrator
Administrator



Female
Age : 31
Брой мнения : 2138
Location : Варна
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyСъб 16 Окт 2010, 20:47

Да, гадно е, но пък това те кара да очакваш с нетърпение влакът/автобусът, който след време ще ти донесе щастие, като докара приятеля/приятелката ти при теб.
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 EmptyСъб 16 Окт 2010, 20:59

Мхм..на идване си супер щастлив, на връщане ти идва да го заблъскаш. biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Връзките от разстояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Връзките от разстояние   Връзките от разстояние - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Връзките от разстояние
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: