RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си

    Go down 
    +81
    New Age Messiah
    joannasmile
    Jmjdbdttkksss
    Пате
    Clair De Lune
    Mu6o
    Befana
    DALEK
    Yane
    kit-kat
    TripleBrutal
    scum
    Puppet Master
    Morigan Bastet
    nameless
    deathrose
    Roshko
    Mercedes Tomini de Olmos
    Apple
    Mpak
    hav0k
    eMm
    Gunslinger^^
    Franz
    dinoesRAWRxP
    pi.di.
    RJDIO
    Bryan
    Сакс
    Different~girl
    MaDe In HeLL
    Larsette
    Unforgiven
    Jester
    nikoletito
    Йен
    Мо7о_ейнджъл
    very_emotional_girl
    Chaos!
    Илмари
    Бавен_Клошар
    mi7kyy
    Pantherra
    Stanislava
    y0ni!
    Ками
    Vampirella
    Agent Orange
    Social_Suicide
    thundergod
    Fofo0
    r0sk0
    All.Nightmare.Long
    nelcho
    Amrod Cuthalion
    VampireHeart
    denityyy666
    Imperial
    BaJaNaKa
    "Рури"
    x.colourblind
    something_from_hell
    Доцент Бинева
    CrazY
    Ania
    Биби
    antani
    Soulhunter
    dragons_eat_apples!!
    Ане
    Bubble
    Щорко
    Немезида
    Ellie
    Selene
    krissilent55
    Жоро
    Zombiecupcake
    Вилито
    Zero
    Лили.
    85 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
    АвторСъобщение
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 05 Апр 2010, 17:27

    First topic message reminder :

    Името на темата говори сама по себе си.

    Какви неща сте чували за себе си? Как сте отреагирвали?
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Jester
    Advanced
    Advanced
    Jester


    Male
    Брой мнения : 144
    Рейтинг : 1
    Registration date : 08.06.2010

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyВто 08 Юни 2010, 20:06

    Най-голямата простотия, която съм чувал за себе си я чувам на всеки 5-6 месеца от хора, които не познавам добре(основно). И тя включва това, как един индивид от женски пол, чието име няма да назовавам, ходи и разправя как съм правил тройка с нея и бившия ми най-добър приятел (което е повече от нелогично поради ред причини...).
    Много искам да знам как им идват такива неща на акъла на разни хора...

    А, и сега се сещам, че по време на първата ми година в училището в което съм в момента накои вярваха, че аз съм Антихриста (а аз даже не съм атеист). Също така имаше период в живота ми в който голяма част от познатите ми вярваха, че аз съм вампир.

    К'ви логични хора познавам... ^^


    Последната промяна е направена от Jester на Чет 10 Юни 2010, 16:11; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Unforgiven
    Fan
    Fan
    Unforgiven


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 485
    Location : Габрово > Варна
    Интереси : книги, музика, приятели ^^
    Рейтинг : 5
    Registration date : 25.12.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСря 09 Юни 2010, 23:16

    Хм ами : тъпа зубърка... лицемерка ( това ми го каза най-голямата лицемерка, която познавам ;д )... егоистка...необичаща да излиза... biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Larsette
    Newbie
    Newbie
    Larsette


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 83
    Location : Варна
    Рейтинг : 0
    Registration date : 19.06.2010

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 19 Юни 2010, 22:46

    л*йно загубено. (еее!)
    Също и, че наркоманите ми промиват мозъка и говоря като пропаднала.
    Върнете се в началото Go down
    MaDe In HeLL
    Rockplacer
    Rockplacer
    MaDe In HeLL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 379
    Интереси : scubadiving,car races,muscle & hot-rod car, offroad, drift, photography
    Рейтинг : 14
    Registration date : 22.05.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 19 Юни 2010, 23:26

    че съм грозен металист от директорката на дск-то
    Върнете се в началото Go down
    Different~girl
    Great
    Great
    Different~girl


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 252
    Location : Пловдив
    Интереси : музика
    Рейтинг : -2
    Registration date : 06.12.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyНед 20 Юни 2010, 11:41

    Че съм изрод, че съм тъпа, че съм к*рва а да и, че съм наркоманка biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Сакс
    Administrator
    Administrator
    Сакс


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 669
    Location : Пловдив и София;
    Интереси : Математика, физика, поезия, спорт;
    Рейтинг : 38
    Registration date : 01.01.2010

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyНед 20 Юни 2010, 12:16

    В 8-9 клас моите съученици бяха направили списък на класа и срещу всяко име имаше животно, на което прилича даденото момче/момиче.
    Аз бях черна пантера, тъй като бях изцяло в черно и с фланелка на PanterA. Doh
    Върнете се в началото Go down
    Ками
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ками


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 877
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 13.12.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyНед 20 Юни 2010, 13:57

    Е не е толкова абусурдно biggrin

    И аз си водих нещо като дневниче с описание на всеки от класа, кое в него ми харесва и кое не. А и имаше оценка от 1 до 6. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyНед 20 Юни 2010, 16:42

    че прая много секс biggrin
    Върнете се в началото Go down
    dragons_eat_apples!!
    Unique
    Unique
    dragons_eat_apples!!


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 809
    Location : Плевен
    Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
    Рейтинг : -2
    Registration date : 17.01.2010

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyНед 20 Юни 2010, 19:25

    Последната клюка беше, че съм сатанист, защото слушам траш метъл... разбирачи ве Doh
    Върнете се в началото Go down
    RJDIO
    Newbie
    Newbie



    Male
    Брой мнения : 68
    Рейтинг : 0
    Registration date : 19.06.2010

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 21 Юни 2010, 10:08

    че съм си правил .. свирки Laughing Spank
    Върнете се в началото Go down
    pi.di.
    Rockplacer
    Rockplacer
    pi.di.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 230
    Интереси : Булшитване
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.11.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 30 Авг 2010, 01:21

    Че нося перука. Yes
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 30 Авг 2010, 01:24

    Че съм надменaна и студена!! Laughing Laughing Laughing Аз ли ве (рофл) ;д;д;д
    Върнете се в началото Go down
    dinoesRAWRxP
    Newbie
    Newbie
    dinoesRAWRxP


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 59
    Location : Плевен ^^
    Интереси : Оу много са =DD
    Рейтинг : 0
    Registration date : 27.06.2010

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 11 Сеп 2010, 00:02

    Че не съм девтствена >.>
    Върнете се в началото Go down
    Franz
    Advanced
    Advanced
    Franz


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 131
    Location : Bulgaria - Varna
    Интереси : sex drugs and rock&roll xD
    Рейтинг : 10
    Registration date : 07.06.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 11 Сеп 2010, 01:25

    Че съм бил умен Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Gunslinger^^
    Rockplacer
    Rockplacer
    Gunslinger^^


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1450
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 11
    Registration date : 20.04.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 11 Сеп 2010, 03:03

    Ммм...аз съм емо хД
    Наркоманче съм,че дори съм на хероин...и всеки път като ме видят съм надрусана или напушена ^^
    Нося тениски на групи,на които не знам и 2 песни
    Най-забавното,аз съм пропаднала метълка,която е винаги пияна *втф? дори не пия*
    Да,също така според много хора аз се режа хД
    Иии това,което най-много ме дразни е,че съм богаташче, което цял живот е лигавено...
    Още много има,но не се сещам в момента...
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 11 Сеп 2010, 03:14

    Цитат :
    Че съм супер заядлива.
    Че имам голямо самочувствие.

    Същото.

    Също, и че обичам да командвам и да давам акъл.
    Върнете се в началото Go down
    hav0k
    Advanced
    Advanced
    hav0k


    Male
    Age : 37
    Брой мнения : 116
    Location : Пловдив/Плевен
    Рейтинг : 0
    Registration date : 27.09.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 00:25

    1. Че съм имал вид на насилник и съмнителен тип.
    2. Че съм наркоман, пропадняк и циганин (е тва последното ме утрепа).
    3. Че съм хомо, защото съм купил роза на момиче и съм се разхождал с нея по улицата докато й я подаря.
    4. Че съм дървар, защото съм цепел дърва с брадва за едни възрастни дядо и баба (ех ама не се доближиха да ми го кажат от по-близичко biggrin )

    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 00:48

    Че съм се омъжила...това е ново. Съседски клюки. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ellie
    Fan
    Fan



    Female
    Брой мнения : 404
    Интереси : майка ти
    Рейтинг : 1
    Registration date : 14.08.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 01:12

    Последните бяха, че се мисля за перфектна, че мразя всички, че въртя интриги и настройвам хората против други.
    Върнете се в началото Go down
    Franz
    Advanced
    Advanced
    Franz


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 131
    Location : Bulgaria - Varna
    Интереси : sex drugs and rock&roll xD
    Рейтинг : 10
    Registration date : 07.06.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 01:40

    Offtopic
    Не искам да обидя никого ама имам странното чувство, че тук се излива всичко негативно което сте чули да се говори за вас независимо от това дали човекът който ви е "тропал" в момента го е правил заслужено или не ...

    Мен поне в повечето случаи си ме тропат оправдано и когато видя че грешката е в мен осъзнавам, че нещата които звучат толкова неприатно в моите уши хич не са глупости.

    Ще дам и пример със себе си:

    Един хубав един съученик ме изнерви до толкова че да му се развикам в час .. от тогава се говори за мен че съм избухлив. Знам че е било грешка да постъпя така, макар че не всеки ще си мълчи ако му лепнат дъвка на стола, така че да не я види и да седне върху нея. Не ми харесва, но немога и да се сърдя, всепак знам защо говорят така за мен.
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 01:44

    Сега 8 клас,в ново даскало и още никoй не ме познава и се започна с клюките.Преди няколко дни ми казаха нещо странно..
    Казаха ми,че съм казала на някакво момиче което дори не познавам,че се мисля за по-добра от другите художници (нали съм в Националното училище по изкуства с изобразително) и че съм се мислела за най-великата в училището и съм познавала абсолютно всички и че съм забивала момчетата от по-горните класове(които дори не познавам).. О.о
    Върнете се в началото Go down
    Franz
    Advanced
    Advanced
    Franz


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 131
    Location : Bulgaria - Varna
    Интереси : sex drugs and rock&roll xD
    Рейтинг : 10
    Registration date : 07.06.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 01:54

    Fofo0 написа:
    Сега 8 клас,в ново даскало и още никoй не ме познава и се започна с клюките.Преди няколко дни ми казаха нещо странно..
    Казаха ми,че съм казала на някакво момиче което дори не познавам,че се мисля за по-добра от другите художници (нали съм в Националното училище по изкуства с изобразително) и че съм се мислела за най-великата в училището и съм познавала абсолютно всички и че съм забивала момчетата от по-горните класове(които дори не познавам).. О.о

    Не им обръщай внимание ...
    9-ми и 10-ти клас се говореше за мен че съм смахнат само защото бях с дълга коса, но не достатачно дълга че да я връзвам и изглеждах меко казано зле ...
    11-ти клас направих робот за един проект по информатика и като се разчу си промениха леко мнението за мен и съюите които ме отбягваха преди почнаха да ме заговарят по коридорите да ме питат за разни неща свързани с компютри.
    Пък преди месец се разхождахме с прятели и някакви лапета ми викат "ти верно ли си направи ония робот" ... спукахме се от смях :Д

    Та каквото исках да кажа е ... прави това което можеш най-добре и хората ще почнат да те уважават Smile
    Върнете се в началото Go down
    Mpak
    Newbie
    Newbie
    Mpak


    Male
    Age : 37
    Брой мнения : 21
    Location : Варна
    Интереси : Разностранни..
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.06.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyПон 13 Сеп 2010, 10:14

    hav0k това с розата уви и на мен се е случвало но така да се каже на next level.. Ято симпатигъзивъртични девойки и техните full brand-нати Бойфрендове ( на мама сичетата и на тати момиченцата) станаха свидетели на паметния момент в който давам цветето предназначено за приятелката ми на брат си (Не ми е истински брат но незнам как да определя най-добро приятелство над 10 години по добре..) за да мога да помогна на възрастна жена да си качи нещата в рейса.. коментарите варираха от " Колко са сладки и цветенца си разменят педалите" до " Тази бабка която се качва сигурно е в тройка с тях" .. Моя коментар по въпроса беше звучен смях и крайно немногозначителен знак липсващ в езика на жестовете и съдържащ пръста между показалеца и безименния.. We all know dat ;P

    А сега малко и по темата..
    Че съм наркоман ( толкова предсказуемо и клиширано вече) - Колко пъти да им обяснявам че азсъм просто природно любопитен.. В други страни биха ме нарекли озеленител или гъбар но не и тук.. тук съм наркоман biggrin
    Че съм нарцис - Мне теменуг съм ...
    Че съм so aggressive.. - Напълно погрешно мнение.. аз съм пасивен пацифист.. Со кротце,со благо,со малко кютек !
    Че с Няма да кажа кого, на няма да кажа кой фест сме изнасилили щастливо женен с две деца исландски рокер.. - първо на първо беше германец .. второ на второ не беше щастлив в брака си а и децата бяха грозни.. и накрая.. Мне той избяга като разбра какво му мислим Smile
    Че съм ял скакалци.. мне чакай това е вярно..
    Че си отглеждам канализационен плъх/паткан/кукурза - Те ли ще ме учат колко често да си къпя хамстера!
    Като малък в училище се пробваха с " чикиджия" - Деца всеки бичува едноокия делфин от време на време няма нищо срамно.. осъвършенствайте се ..преминете на жени!

    Анд мени мени мор подобни бисери.. слухховете около мен са като лешоядите около мърша.. колкоот по малко остава за коментиране толкова повече хора се навъждат да го обсъждат Smile
    Върнете се в началото Go down
    Apple
    Fan
    Fan



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 476
    Location : Kalofer above everything.
    Интереси : Уоу, френдове, Уоу, френдове, цигари, алкохол, простотия, лиготия и прочие..
    Рейтинг : 3
    Registration date : 09.04.2009

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyНед 19 Сеп 2010, 01:43

    След проишествие с групата и ходене в детска педагогическа стая - полицая вътре мислеше, че съм Дилар...
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 EmptyСъб 09 Окт 2010, 10:56

    Ъъъ, високо самочувствие? (тук се смеят само тези дет' ме познават)
    Коравосърдечна, безчувствена Ледена кралица, която за*бава приятелите си след известно време.
    Ако не знаете случайно - ВИНАГИ командвам и ако не направите това, което кажа, ще ви избода очите и ще изпия мозъка ви.
    О, да, и съм смешна (а не забавна) <3
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си   Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Най-абсурдните неща, които сте чували за себе си
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Лафплейс-
    Идете на: