RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места

    Go down 
    +34
    Йен
    deathrose
    D(emo)n_Hunter
    hav0k
    StormCrow
    Железен
    eMm
    Cheshire Cat
    geoff
    ChrissAngeL
    Пате
    "Рури"
    Bioshock
    stiifi
    Руто
    Вилито
    pi4estiq
    Лили.
    green.orange
    Mycaka
    Kaamos
    Влади
    Ania
    DALEK
    denityyy666
    Илмари
    Мо7о_ейнджъл
    dilaila1
    Bryan
    Yob
    Gunslinger^^
    BaJaNaKa
    dragons_eat_apples!!
    irrealiste
    38 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
    АвторСъобщение
    irrealiste
    Great
    Great
    irrealiste


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 352
    Location : Варна /из прашни улици някакви/
    Интереси : комбинацията между човка, криле, опашка, рога, хриле, нокти, люспи и копита, не помага, ако кандидатстващ в клуб по интереси
    Рейтинг : 6
    Registration date : 27.12.2008

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyПет 21 Май 2010, 19:53

    First topic message reminder :

    След като разреши пушенето почти навсякъде, парламентът забрани на тинейджърите да ходят в дискотеки след 22 часа, дори и с придружител, както им беше позволено досега.

    Без дебати депутатите гласуваха окончателно днес спорните промени в закона за здравето, с които от 2 юни се връща либералният режим за пушене на закрити места.

    До решението за пълна забрана на непълнолетните да посещават нощни заведения след 22 часа, се стигна след като вчера мнозинството се обърка с текстовете и първоначално прие, че децата не могат да влизат в задимени дневни заведения, но да посещават нощните без проблем, стига да са с придружител.

    По-късно обаче здравната комисия поправи гафа и в заключителните разпоредби на закона за здравето бяха направени промени в закона за закрила на детето, който досега позволяваше на непълнолетните да посещават нощни заведения след 22 часа, ако са с придружител.

    Поради изчерпване на законопроектите от седмичната програма депутатите излязоха час по-рано в редовната почивка. В 11 часа ще продължат работата си с парламентарен контрол, в който министрите ще отговарят по ред социално-икономически и финансови въпроси.

    източник: http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/05/21/904369_shte_se_pushi_pochti_navsiakude_zabranen_e_dostuput_na
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyЧет 27 Яну 2011, 21:15

    Цитат :
    И за да се намали броя пушещи непълнолетни.

    Да ама надали има някой непълнолетен пушач, който са му забранили със закон да ходи по кафета и клубове ше спре да пуши. Забраниха продаването на цигари и алкохол на лица под 18г. и пак не са спрели да пушат и да пият... та това ли ще ги спре? Нямат да ходят по кафетата, но пак ще пушат
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyЧет 27 Яну 2011, 21:19

    Нали?
    На пук, ама ще пушат!
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyПет 28 Яну 2011, 13:28

    Мо7о_ейнджъл написа:
    Цитат :
    И за да се намали броя пушещи непълнолетни.

    Да ама надали има някой непълнолетен пушач, който са му забранили със закон да ходи по кафета и клубове ше спре да пуши. Забраниха продаването на цигари и алкохол на лица под 18г. и пак не са спрели да пушат и да пият... та това ли ще ги спре? Нямат да ходят по кафетата, но пак ще пушат

    Няма да спре всички. Но може би ще спре някои.
    И ако спре нарастването на броя им, пак ще е успешно, защото непълнилетните ще порастнат до няколко години. Ако няма нови непълнолетни - значи закона си е свършил работатаSmile
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyПет 28 Яну 2011, 22:48

    Влади написа:


    eMm написа:

    Въпросът не е, че ще ме изгонят от някое кафе, Влади, въпросът е, че аз дори с майка ми и баща ми не мога да отида в заведение, в което се пуши. А те повечето вече са "за пушачи".

    A колко пъти са ти направили проблем когато си с родителите си?
    Някак си си мисля, че не ти е точно това проблема Smile

    Хех, аз не говоря лично за себе си, аз след 2 месеца и половина навършвам пълнолетие. Но какво прави едно 10 годишно дете, когато родителите му решат да го заведат на ресторант..? Или просто на сладкарница? Вече така или иначе повечето са направени ЗА ПУШАЧИ.
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyСъб 29 Яну 2011, 00:49

    eMm написа:
    Влади написа:


    eMm написа:

    Въпросът не е, че ще ме изгонят от някое кафе, Влади, въпросът е, че аз дори с майка ми и баща ми не мога да отида в заведение, в което се пуши. А те повечето вече са "за пушачи".

    A колко пъти са ти направили проблем когато си с родителите си?
    Някак си си мисля, че не ти е точно това проблема Smile

    Хех, аз не говоря лично за себе си, аз след 2 месеца и половина навършвам пълнолетие. Но какво прави едно 10 годишно дете, когато родителите му решат да го заведат на ресторант..? Или просто на сладкарница? Вече така или иначе повечето са направени ЗА ПУШАЧИ.

    Правят се на добри родители загрижени за здравето на детето си и го водят в сладкарница за НЕпушачи, и НЕ пушат край него.
    Върнете се в началото Go down
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyСъб 29 Яну 2011, 00:53

    Аз не съм виждала някой да прави проблем щом си с родителите си.
    Не съм ставала свидетел.
    Може би забранения достъп до заведения, в които се пуши ще намали броя на пушачите сред непълнолетните, но не е гаранция. Повечето се учат да пушат в училище, морската, пейки, компании. Не мисля, че това е начина.
    Подкрепям идеята донякъде. Бих се съобразила с всичко, че да има по-малко тровещи се деца, но не ми се мръзне зимата. Обичам да ходя в приятни заведения, с готина музика и вкусно кафе... Не знам какво е решението на проблема, не съм чак толкова засегната. Просто с едно по-малко е списъка ми с любими неща!:-) Докато има места, в които ме пускат все още, няма проблеми! После ще му мислим.
    Peace
    Върнете се в началото Go down
    Yodevil
    Newbie
    Newbie
    Yodevil


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 8
    Location : Bulgaria,Varna
    Интереси : Music ,frends, Chat ,Rock Place,Art
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.03.2011

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: ЛоЛ   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyВто 15 Мар 2011, 22:15

    А ЛОЛ.... Те тез нормални ли са ве я да си е**** това нормално ли е ве ко тря да стана на 18 ,че да вляза в кафе ли.Това не е нещо нормално.............
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyВто 15 Мар 2011, 22:24

    И кое точно не му е нормалното ??
    Върнете се в началото Go down
    Ellie
    Fan
    Fan



    Female
    Брой мнения : 404
    Интереси : майка ти
    Рейтинг : 1
    Registration date : 14.08.2009

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyЧет 17 Мар 2011, 21:41

    deathrose написа:
    И кое точно не му е нормалното ??

    Да те допуснат в най-обикновено заведение през деня само ако си пълнолетен.
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyЧет 17 Мар 2011, 22:42

    Всъщност не виждам някъде да е казано за дневните заведения, а само за нощните.

    При всички положения това е поредното чудо-за-три-дни, тъй че... политиците да си гледат работата. (че вече 20 години я отлагат)
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyЧет 17 Мар 2011, 22:55

    Железен написа:
    Всъщност не виждам някъде да е казано за дневните заведения, а само за нощните.

    Не ни допускат в зоните за пушачи. А заведенията, които нямат зала за непушачи... само можем да си мечтаем да посетим. ..независимо в коя част на денонощието е. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    bubble_f93
    Newbie
    Newbie
    bubble_f93


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 32
    Location : Svishtov
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.03.2011

    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 EmptyВто 29 Мар 2011, 15:10

    Това че забраниха на непълнолетни да са в заведения за пушачи е хубаво,но това че чак с родител да не те пуснат си е простотия........
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места   Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места - Page 4 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Ще се пуши почти навсякъде, забранен е достъпът на деца и тийнейджъри до такива места
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: