RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Без заглавие

    Go down 
    +2
    D(emo)n_Hunter
    Bryan
    6 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyСъб 11 Май 2013, 17:29

    First topic message reminder :


    С риск да ми се сърдят пак всички за това, което смятам да кажа. Смятам да напиша какво мисля и защо мисля, че форумът умря така гадно за пореден път.
    Първо смятам да захапя любимите ми модератори, без които нямаше да се издигна толкова.
    Искам да ви кажа, пичове и дами, че сте пълни тъпаци за това, което правихте толкова време всички Smile
    Защото нещото, което винаги съм искал да кажа, но никога не съм направил е да ви кажа каква всъщност е работата на модераторите в един форум и тя не е да показват колко правилно могат да пишат и колко мнения могат да поправят Smile
    Работата на един модератор е да следи реда във форума (теми, раздели и т.н.) Теми, които не се използват да се трият или сортират по някакъв начин, а не само да търсите кого да поправите и с това да му сваляте самочувствието по някакъв начин.
    Поне едно 40 процента, ако не и повече от хората, спряха да пишат в този форум, защото се скъсвате да го поправяте и какво ли не. Не се прави така. И сте едни модератори, само когато има кого да поправите. Ами форумът? Него кой ще го оправи? Кога за последно сте заключили форума, за да го изчистите? Има толкова ненужни теми и подобни, които си седят там и хващат прах и хлебари, ама никой не ги пипа. Но в случай, че някой пропусне една запетая или направи грешка, ще се пръснете да го поправяте. За това спряха и хората да пишат, защото им писна. Модератор не е да си даскалка по Български, нито тея хамави grammar nazi ли какво е там. Знайте си малко задълженията. Разбирам да поправите някоя фрапираща грешка, но за някаква си запетайка е направо тъпотия. Поне му пишете едно Съобщение лично и му кажете "пич така и така.. " да си знае грешката..
    Почистете го малко тоя форум.

    А админите? И вие сте тъпаци. Ако искате се обиждайте така е. Имате си цяла секция за модератори и админи, как веднъж не направихте забележка на някой от екипа за тези неща? Нали вие сте главните, които държите форума? Форума трябваше да го лъснем така, че да може да е удобен и за нови потребители, 'щото нещата се променят, ама не и във форума и от там загни всичко. Не знам какво да ви кажа честно. Яд ме е за това, че изтървахме форума и хората в него.
    Преди когато исках да изляза някъде пускам тема и до половин час вече имахме 20 човека. Сега ако пусна тема ще седи 1 месец и няма да ми и отговорят сигурно. Ама няма и да се изтрие или заключи темата, защото модераторите това не го правят.
    Вярно избрахте умни и готини хора за модератори, ама ги пуснахте само да свалят самочувствието на потребителите за минимални грешки И аз да съм нов потребител и 2-3 пъти да ми сложат едно


    ","
    И аз ще се издразня. Все едно съм писал 50 думи и са ми погледнали мнението, само за да го поправят ..

    Разберете се кой какво ще прави и се разделете на секции и топици. " Един ще отговаря за еди кое си, друг за еди какво си" и така. Разпределете си форума и всеки да отговаря за някоя тема или секция, заключете форума за 2-3 дена и го изчистете като хората и да останат неща, които се гледат. В темата идентифицираи се има теми на хора, които ги няма от не знам си колко време и за какво седят там? Има и теми, в които не се е писало от 2 години сигурно. И те защо седят там? 'Щото чакате някой да драсне, че да го поправите, нали? Не става така, хванете и си разпределете форума. Просто не е удобен за нови потребители, ако не знаех за тоя форум и сега го видя щях да си кажа "ебахти помията" и да го затворя. 'Щото ако се хванем форума ще го направим супер як отново и нови хора ще влизат и пак ще има интерес и пак ще си имаме форумни срещи. Просто трябва да променим тая политика на форума, която създава бариера 'дето ни държи само нас си в нея. Хайде да направим нещо, а? Оправите ли форума, ще направим и реклама ще има и хора.

    Ако не ви се занимава - тоя форум отива в канала и книгата е прочетена. Smile

    PP: Старото лого беше по-хубаво.

    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 14:41

    Не мисля, че с "вие направете това, а после аз ще направя онова" ще стане. Не е нужно да се поставят условия.
    Паралелно ще се постараем всички, за да може това място да се доближи максимално до онова, което искаме.
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 14:51

    Не казах за ден... поне седмица Smile Това,че липсват модератори си го обсъждайте в админ секцията аз не съм модератор ..
    Модератор съм,но в друг форум Smile
    Аз съм навит да стана модератор (но само докато се изчисти форума) и после да направя тая реклама която планирам Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 15:00

    Абе, ще те цапардосам, сладур! Edo
    Чети ни мненията, моля те!!!! Опитвам се да ти обясня, че няма как да се случи за ден, седмица или месец. Ако ти трябва форума, за да си запълваш свободното време, да, може за седмица да скалъпим нещо, но ако наистина очакваш да върнем старото ниво - ще чакаш. Градим, градим и пак градим.
    НЕ МОЖЕМ САМИ, как да ти обясня, че макар и никът ми да е в гъзарски цвят форумът не е модераторите и админите, а всички хора, регистрирали се някога тук и постнали дори и едно мнение.
    Щи пляскам кат' се видим на живо, за дето си модератор в друг форум. Това тук не е форум, това е общество, това са преплетени животи, това, лично за мен, е семейство!
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 15:02

    Ania написа:
    един админ и половина

    Въх колко поласкан се почувствах! Sunshine

    Хайде да не се изпокарваме, а?
    Геш, тебе модовете са ти открай време трън в... очите. biggrin
    Кротни се малко. Не виждаш ли, че в момента мненията се коригират без забележки?

    И съм съгласен, че основно трябва да се работи offline (IRL = In Real Life) за връщането на потребителите и съживяването на форума. Но също така, се обявявам за ревизиране на правилата. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 15:06

    Аз не се карам с никого. Геш като го видя ще му скачам на врата и ще си оставя червилото по бузките му, ама ся ми се д*рви тука, защото имам цветен ник! Кат' го напляскам и ще му мине.

    Предлагам събиране на по бира, че да обсъдим проблеми и възможните им решения.
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 15:11

    Ще се опитам да организирам една форумна среща за Пловдив идната събота, но ще го обявя официално утре, като изтрезнея и съм в състояние да планирам. Smile
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 15:11

    Знаеш ли, Аня, сега се сещам за едни твои думи преди 2 години и нещо, които все още помня. Бяхме в труден период, на път да се скараме, а ти ми каза "Можем да го изградим отново, щом един път го направихме, ще го направим отново" И факт, успяхме, не ни беше лесно, отне време. Може и да не се чуваме всеки ден, но се обичаме всеки ден!
    Точно това е причината да вярвам, че и тук ще успеем. Един път го направихме, направихме го от нищото. Сега поне имаме някаква основа. Знаем си хубавите неща, знаем си и грешките. Стига да сме търпеливи и да не се откажем след 1-2 седмици, знам че отново ще успеем да постигнем онова, което искаме.
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 15:42

    Благодаря, че ми начеса самочувствието, мило smack

    Съгласна съм с Рони, която е съгласна с мен и така до безкрай. Нищо няма да е като преди, но пък знаете ли - може да е по-хубаво!
    Нека някои хора спрат да ми дават заповеди и да се захванем със съществената част.
    Ру, хайде да не е другата събота, че ще липсвам...през седмицата не може ли?
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyНед 12 Май 2013, 19:48

    Ania написа:
    Абе, ще те цапардосам, сладур! Edo
    Чети ни мненията, моля те!!!! Опитвам се да ти обясня, че няма как да се случи за ден, седмица или месец. Ако ти трябва форума, за да си запълваш свободното време, да, може за седмица да скалъпим нещо, но ако наистина очакваш да върнем старото ниво - ще чакаш. Градим, градим и пак градим.
    НЕ МОЖЕМ САМИ, как да ти обясня, че макар и никът ми да е в гъзарски цвят форумът не е модераторите и админите, а всички хора, регистрирали се някога тук и постнали дори и едно мнение.
    Щи пляскам кат' се видим на живо, за дето си модератор в друг форум. Това тук не е форум, това е общество, това са преплетени животи, това, лично за мен, е семейство!


    Не ми е на идея да връщам старото,защото няма как да стане Smile А едно почистване на форума става за една седмица Wink
    Модератор в друг форум съм,защото играя една игра и ми се налага ;D Няма да пиша повече (надявам се) Просто е време нещо да се направи... И цвета ти е син а не червен
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyПон 13 Май 2013, 00:04

    Аня, през седмицата няма да е много удачно, защото съм на работа, пък и хората са на училище. Така че, ако не е идната събота, може да е по-следващата. Пък ще видя, може и да го съчетаем с някои от предстоящите концерти на местно ниво. ")
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyПон 13 Май 2013, 10:08

    Съгласна съм с повечето неща, които изписахте. Не мисля да изпадам в излишни словоизлияния за това какво форумът означава за мен, защото знам, че при всеки един от нас нещата са едни и същи ..и затова след всичките тези години продължаваме да сме приятели и да стоим един зад друг.

    Ру, какво ще кажеш за един нов раздел - Предложения от потребителите?
    Всеки може да пуска теми, предложения към модераторите и админите - това включва и молби за местене и премахване на теми.
    Нека има яснота при работата на екипа. Защото екипът не е само цветни имена. Екипът е целият форум.

    Всички искаме, когато влезем тук, да виждаме червенко по разделите и ще сме виновници за това. И ще го направим. Защото това е РокПлейс. Това сме ние.
    Целувам ви всички!
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 EmptyПон 13 Май 2013, 10:57

    Лили. написа:
    Ру, какво ще кажеш за един нов раздел - Предложения от потребителите?

    Има си такъв раздел - "Въпроси, проблеми, предложения". Smile
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Без заглавие  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Без заглавие    Без заглавие  - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Без заглавие
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: