RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Руто

    Go down 
    +104
    Purblindd
    Frankie Roll
    Ralie
    sad_but_true_
    Thor
    luna_lovegood
    Любс !?
    Katie_Rock
    Мо7о_ейнджъл
    Fofo0
    Thoughtless
    EmmyCannibal
    Petar Motörhead
    deathrose
    Доцент Бинева
    VampireHeart
    Panda_
    tania_92lp
    Agent Orange
    PooH
    Enough
    Ане
    Gunslinger^^
    Fr0st NoVa
    midnight walker
    TheTrooper
    motorrbreath
    confined
    Different~girl
    fn.0.rd
    Fallen Angel
    Йен
    Kaamos
    Downingtn
    Жоро
    ~different
    Adept
    Nienor
    4eh1l
    nikoletito
    H3r3tiC
    Линн
    .Sshizophrenia.
    Storm
    Стеф
    Бавен_Клошар
    stunnka
    Pubstomper
    Shit_For_Brainss
    Clark
    Rashugun
    irrealiste
    Zupaman
    Almos7_GoD
    Selene
    [KTFB]
    "Рури"
    Icarus
    Лили.
    I Cum Blood !
    Zack
    fiction-worthy wind
    Apple
    antani
    CrazyGoD
    Кент
    Железен
    eMm
    Вилито
    urge.to.smoke
    Kecko_pld
    Phantom 1912
    Fre3domfighter
    balduran
    nameless
    Щорко
    krissa
    fReAkY`
    Ania
    D(emo)n_Hunter
    remy
    RockPlace
    dark_soul
    bellz
    CrazY
    Bryan
    Марто!
    Алфонсин
    Немезида
    littleMICROBE
    vurkolak4y
    fonix
    Илмари
    Opheliac
    Влади
    Пате
    In_Flames91
    wolf-eyes
    Мия
    Вильо.
    Ади_Психаря
    Puppet Master
    temples of death
    Руто
    108 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 02 Яну 2009, 00:06

    First topic message reminder :

    Много обичам да се описвам, но проблемът ми е че все не знам от къде да започна, понеже съм една голяма О, дето не можеш да й хванеш нито началото, нито края. Всъщност нулата изобщо не е никакво число, а даже напротив –тя е най-малкото и най-голямото число едновременно....сама по себе си е нищо, но я сложете десет нули след единицата и ще видите за какво иде реч Wink
    Казвам се Руен, но не съм кръстен нито на реката, нито на върха, които носят същото име. Руен е славянският месец септември, така че пак съм на далавера –докато някои хора имат имен ден, аз имам имен месец! Ха кажете сега как да не се чувствам специален devil
    Според майка ми съм бил ужасно дете...и аз имам такива спомени! В момента съм на 32 години, но понеже ми липсват първите 2 х 7, реално съм на 18, освен ако пак не съм объркал сметките –хич ме няма с цифрите, но затова пък думите си ме обичкат lol!
    Мечтател съм, но не и фантазьор (е, ако изключим секса де). Обикновено съм неразбран, но пък доста хора ме обичат, както и аз,струва ми се, обичам повече хора, отколкото мене ме обичат, тъй че няма от какво да се оплаквам.
    Страхувам се от лошите хора, от собствената си посредственост и от... Бога!
    Не съм съвършен и не очаквам от никого да бъде съвършен, но си има граници на търпимост все пак.
    Някои мои приятели ме обвиняват в прекалена скромност, а други –че съм прекалено добър с другите и твърде лош със себе си...то май е едно и също...
    Спирам до тук, щото като всяка нула нямам начало и край и мога да продължа да си се описвам до Второто пришествие... Много обичам въпросите, особено онези,трудните... и да знаете –никога не лъжа без основателна причина devil


    Последната промяна е направена от Руто на Чет 08 Апр 2010, 15:01; мнението е било променяно общо 5 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 08:03

    Първото впечатление винаги се изгражда на база външност. Каквото и да си говорим за вътрешно усещане, за непонятна симпатия или антипатия - всичко тръгва от очите. В този смисъл първото впечатление определя отношенията в последствие: ако някой ми хареса на прима виста, аз се държа силно приятелски и по този начин окуражавам добрите и приятелски качества в съответния човек и ако той/тя наистина ги притежава, а не съм се заблудил, заслепен от външността, това е страхотна основа за едно истинско приятелство.

    От друга страна, първичната антипатия може да се окаже пречка да се сприятеля с някого, който притежава ценности, които ценя, но които не виждам, понеже той/тя ми е нелицеприятен.

    Има и други положения, особено в киберпространството, когато не виждаш самия човек, а го виждаш по това какви мисли изразява. И тук обаче можем да говорим за външност, понеже впечатлението ни се оформя от аватара, правописа, тона на писане, темите от които съответния човек се вълнува, мненията които изразява...

    Човек лесно може да се заблуди както във физическия свят, така и в киберпространството, понеже всички носим у себе си една почти несъзнавана представа за идеал (Идеал-Аз / Супер Его), който търси съответния на себе си в другите и на по-късен етап от опознаването може да преживее разочарование, понеже съвършени хора няма и именно от този момент на осъзнаване и приемане на недостатъците на човека отсреща започва истинското приятелство.

    ------------------------------------------------------------------

    Радвам се, че снимката ви е харесала - и мен много ме кефи. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 19:20

    Имал ли си такава случка, в която първото впечатление е било лошо, а после се е преобърнало всичко?
    А мнението ти за "любовта от пръв поглед" какво е?
    Върнете се в началото Go down
    balduran
    Great
    Great
    balduran


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 265
    Location : София
    Рейтинг : 14
    Registration date : 03.03.2009

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 20:14

    Salve, amice!
    Te vales spero. Wink


    Какви книги предпочиташ/ любима книга?
    В Каварна ще ходиш ли тази година?
    Любима група?
    Кой е най-добрият концерт, на който си бил досега?

    Цитат :
    (Има едно китайско проклятие: „Дано да ти се случи да живееш в интересни времена).
    Пратчет? (vel ego erro:) )
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 21:17

    Insatiable написа:
    Имал ли си такава случка, в която първото впечатление е било лошо, а после се е преобърнало всичко?
    Само веднъж ми се е случвало да имам лошо първо впечатление, а след това всичко да се преобърне и сега с този човек сме приятели в истинския смисъл на думата. От моето село е и се казва Димитър, с една година по-малък от мен.

    Преди да се срещнем само бях чувал за него, че е побойник, че е опасен и все такива "хубави" неща. Една вечер дойде в къщи с едни други мои приятели, понеже беше зимно време и искаха да изпушат някой друг джойнт на топло (да, не съм раснал в саксия, не съм с най-примерното минало) тъкмо и да почерпят. Не ми направи хубаво впечатление, дори напротив - от думите му го определих като селски тарикат, който се опитва да изглежда като голям играч (а аз по принцип се впечатлявам от скромни хора, които не се бият в гърдите, но когато се наложи, действат).

    Той обаче се държа много приятелски през цялата вечер, както и всеки път когато се срещнехме след това. Аз се държах учтиво. За тези, които не знаят, учтивостта може да бъде начин да държиш хората на разстояние.

    За лятото обаче на село дойде племенникът му - тогава 14 годишно хлапе от Асеновград (където аз бях, и още съм легенда, колкото и нескромно да звучи) - и малкият направо не можеше да си намери място от радост, че се е запознал с мене. На мен също ми стана симпатичен на мига и затова нямах нищо против, че се лепна за мен като сянка; дори ми беше приятно. Той през деня обикновено помагаше на вуйчо си в земеделската работа, а вечер обикаляхме кръчмите или запивахме вкъщи, а в съботите ходехме на селската чалгатека - аз да си гледам сеира, а Тенчо (така се казваше хлапето) да бройка селските пръчки.

    Започнах да допускам и Митко по-близо до себе си, особено след като се запознах с майка му и баща му, всъщност цялата му рода, понеже като съседи често си гостувахме. Виждах го как се е захванал сам с работата си и с какво усърдие я върши, виждах го как вече без преструвки и надувки се държеше с близките си хора и постепенно ми се издигаше в очите.

    Минаха четири години. С Тенчо бяхме неразделни - аз бях човекът, пред когото споделяше мечтите и страховете си. Аз бях човекът, на чието рамо плачеше в тежки моменти. Аз бях човекът, на когото вярваше, че ще си сложи главата на дръвника вместо него.

    С вуйчо му, Митко, вече се уважавахме и бяхме много добри приятели, но това което събори всякакви прегради, това което ми помогна да го видя напълно и кристално ясно като човек, като личност, беше смъртта на Тенчо. Петдневното издирване, намирането му удавен в един водоем, погребението, мъката, празнотата, спомените, догадките "как", "защо", взаимната подкрепа да се продължи напред...

    На първата ми среща видях едно фалшиво поведение, което подсилено от собствените ми предразсъдъци, породи антипатия. Но животът, приятелството, смъртта... сякаш очите ни се отвориха и на двамата и се видяхме един-друг, от какво наистина сме направени и колко сме ценни като хора, и сега този човек, Митко, е един от най-близките ми приятели и един от хората, на които имам пълното доверие, че когато е нужно, ще е до мен.

    Insatiable написа:
    А мнението ти за "любовта от пръв поглед" какво е?
    Мисля, че е пресилено да се говори за любов от пръв поглед. Нормално е и се случва да ни спре дъха след като видим някого, но според мен влюбването, душевното терзание без другия, радостта от всяко виждане, тръпката от всяко докосване, да усещаш специфичния му/й аромат от разстояние (който го е изпитвал това, знае за какво говоря), невероятната мелодичност на гласа му/й, от която ти се разтупква сърцето, заобикалящите миризми и шумове, които дори и след години извикват спомена за този човек... това състояние изисква определено време, докато самовнушението се превърне в осъзнаване на факта, че го/я обичаш.

    balduran написа:
    Salve, amice!
    Te vales spero. Wink

    Valeo, amice!
    Gratias ago tibi!
    Salve etiam tibi dico.

    balduran написа:
    Какви книги предпочиташ / любима книга?
    Чета всичко, но иначе най-интересни са ми психологическите трилъри. И сякаш за да опровергая това, любимите ми книги са „Приключенията на Том Сойер” и „Приключенията на Хъкълбери Фин” от Марк Твен.

    balduran написа:
    В Каварна ще ходиш ли тази година?
    Надявам се.

    balduran написа:
    Любима група?
    Iron Maiden

    balduran написа:
    Кой е най-добрият концерт, на който си бил досега?
    За наи-добър не знам, но емоционално най-силен за мен си остава прощалния на Accept в Каварна.

    balduran написа:
    Цитат :
    (Има едно китайско проклятие: „Дано да ти се случи да живееш в интересни времена).
    Пратчет? (vel ego erro:) )

    Quodam modo erras.
    Проклятието го знам преди да прочета книгата на Пратчет със същото заглавие. Wink
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 22:01

    Нямам думи...историята е...so impressive. Smile
    Жалко, че е трябвало по такъв начин да се сближите съвсем. Понякога в мъката си човек май най-много се "показва" какъв е всъщност.

    А това фалшиво поведение, било то по-наперено или по-затворено, твърде често се вижда. Понякога лъже, но в повечето случаи е късно да се покажеш какъв си.

    Мерси за пълния отговор. Rolleyes


    Искам да те питам какво мислиш и за другия тип хора. Обратното на тези, които чак след време разбираш какви са всъщност (и повечето случаи са много готини хора, уникални характери и страхотни приятели). Тези които веднага си казват всичко и т.н. пред накой напълно непознат?
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 22:26

    Insatiable написа:
    Искам да те питам какво мислиш и за другия тип хора. Обратното на тези, които чак след време разбираш какви са всъщност (и повечето случаи са много готини хора, уникални характери и страхотни приятели). Тези които веднага си казват всичко и т.н. пред накой напълно непознат?

    Въпросът ти ми припомни един разказ на Чехов: "Иска да си поприказва..."
    Това обикновено да самотни хора, никога не получили достатъчно внимание и в самотата си развили силен егоизъм, който им пречи да пораснат и все си търсят някой да ги води за ръчичка и ако може, да дъвче и храната им вместо тях.

    В другия си вариант това може да бъдат хора, които се прикриват, показвайки се - непрекъснато бърборят, с лекота разкриват интимни неща за себе си пред непознати дори. Думата, която най-много употребяват е "аз". За тях другите са предмети. Такива могат да бъдат и опасни. Аз като се сблъскам с такъв човек, повече слушам какво НЕ ми казва.

    И в третия, най-добрия вариант, това са открити, откровени хора, които ясно съзнават недостатъците си, говорят свободно за тях, но без да ги натрапват на околните, без да ги молят за съчувствие или помощ - просто това е естественото им състояние. Това са силни хора, които осъзнавайки собствените си недостатъци, не съдят другите и са винаги готови да помогнат, верни са до гроб (а и след това) и виждайки реално себе си, уважават всички други. За мен това са духовно извисените хора.
    Върнете се в началото Go down
    Fre3domfighter
    Advanced
    Advanced
    Fre3domfighter


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 133
    Location : In The Shadow
    Интереси : Music, Going out, have fun
    Рейтинг : -6
    Registration date : 22.10.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 23:02

    досега според мен си проспал около 13 години от живота си :Д
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 23:09

    Как го реши 13? Кои 13?
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyПет 08 Май 2009, 23:25

    Реално погледнато си е така - ако средно спя по 8 часа в денонощието, това е 1/3 от 33 = 11, но като се има предвид, че в бебешките години часовете за сън са доста повече, 13 години е една реална цифра за сън от 33 годишен живот. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Fre3domfighter
    Advanced
    Advanced
    Fre3domfighter


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 133
    Location : In The Shadow
    Интереси : Music, Going out, have fun
    Рейтинг : -6
    Registration date : 22.10.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 12:21

    и гадно ли ти е, че 1/3 от животати си ги проспал :Д както ще е и с нас :Д
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 12:29

    Казват, че от много сън спомени няма. Аз пък казвам, че от много спомени сън няма. biggrin

    Не ми е гадно, щото за мен сънят не е изгубено време - докато спим, мозъкът ни обработва будните впечатления и ние изживяваме, тъй да се каже, неосъзнатото изживяно... А и сънищата ми обикновено са доста вълнуващи. Wink
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 13:48

    руто ти живееш в къща ? имаш си полянка?
    колко често си косиш тревата в градината biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 14:01

    На село имам къща, а в Пловдив съм в апартамент.
    Нямам полянка, нито градинка, а декар и половина двор, в който никак, ама никак не обичам да работя. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 14:22

    Ру,братле когато дойда в Пловдив ще ти оправя цялата градинка ще лъсне и тревичка и всичко аз много обичам да работя по такива места !
    Върнете се в началото Go down
    littleMICROBE
    Rockplacer
    Rockplacer
    littleMICROBE


    Female
    Брой мнения : 1417
    Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
    Интереси : Magical things
    Рейтинг : 47
    Registration date : 03.08.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 14:24

    Геш .. ще дойдеш ли на вилата ни biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyСъб 09 Май 2009, 14:28

    зависи къде е
    а ти спри да бъдеш гаден спамер и
    пиши в кофата biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Вильо.
    Epic
    Epic



    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 687
    Рейтинг : 29
    Registration date : 15.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:17

    Ру, ти найш ко си... чичкото на форума, не се обиждай.. Smile знаеш, надявам се, че държа на теб много и ми е страшно приятно да си в този форум, да идваш във Варната с Ваньо, или сам.. : ) баце, голям пич си! Smile
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:23

    Щи дам аз един чичко Spank

    Иначе благодаря. Smile
    И на мен ми се идва във Варна... затъжих се, ей...
    Върнете се в началото Go down
    Вильо.
    Epic
    Epic



    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 687
    Рейтинг : 29
    Registration date : 15.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:25

    е аз не го казах с лошо чувство ;Д... напротив Smile

    хубо аре батко? :Д)
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:26

    Батко стаа. Smile

    Споко бе, не съм се обидил. Rockplace_On
    Върнете се в началото Go down
    Марто!
    Unique
    Unique
    Марто!


    Male
    Age : 111
    Брой мнения : 802
    Location : At Home
    Рейтинг : 48
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:26

    Айде бе, Вилие, в други ден с мени в Пловдив!
    Върнете се в началото Go down
    Вильо.
    Epic
    Epic



    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 687
    Рейтинг : 29
    Registration date : 15.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:29

    ко ще прайш там ве :Д
    Върнете се в началото Go down
    Марто!
    Unique
    Unique
    Марто!


    Male
    Age : 111
    Брой мнения : 802
    Location : At Home
    Рейтинг : 48
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:29

    На фестивал съм уж, ама ше ида само да взема наградите biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:30

    Те това се вика скромност. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Вильо.
    Epic
    Epic



    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 687
    Рейтинг : 29
    Registration date : 15.07.2008

    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 EmptyЧет 14 Май 2009, 19:30

    епа, ти си луда ма, Мартиноу Smile ...
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Руто - Page 12 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Руто   Руто - Page 12 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Руто
    Върнете се в началото 
    Страница 12 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: