RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Първата крачка

    Go down 
    +23
    Imperial
    Янн
    Fr0st NoVa
    Blaze
    Влади
    Йен
    Fofo0
    TripleBrutal
    Dante
    Agent Orange
    Мо7о_ейнджъл
    Илмари
    Жоро
    Вилито
    pi4estiq
    fn.0.rd
    pr0blem*
    Немезида
    Щорко
    D(emo)n_Hunter
    Цвет
    KillYaAll
    Лили.
    27 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
    АвторСъобщение
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyПет 15 Яну 2010, 08:41

    First topic message reminder :

    Вчера спорих с един приятел относно това кой от двата пола трябва да прави първата крачка. Разбира се позициите ни бяха различни. Той смяташе, че и двата пола могат да я направят. Аз пък не бях съгласна с това. :д


    Според мен се губи цялата магия, ако първата крачка е направено от момичето. А и вече малко от момчетата имат смелостта да я направят. Също има и момичета (точно като мен), които, независимо от това какви чувства изпитват, не биха направили първата крачка...просто това не е наша работа.


    Та...какво мислите вие?
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 11:07

    Илмари написа:
    Супер глупаво е само мъжете да правят първата крачка..и кво..вие момичетата айляк там си барате някои работи, зарибявате по 7346237898947 хиляди пича наведнъж и чакате кой пръв ше се престраши, пълна тъпотия. А за каква игра говориш, Лили ?
    То ще се играе ли или ще се пристъпва към нещо по-сериозно, защото мисля че е супер противно да тръгнеш да си граеш с чувствата на някой, дори и да имаш същите към него/нея.
    А, нека казваме "влечение" вместо "привличане", защото става така сякаш развиваме нова теория за електро-магнитната индукция. biggrin

    хахахахха biggrin бравоо! biggrin ама и не е съвсем така...
    наистина има от този вид момичета за които говориш, които зарибяват по много момчета Smile не се кефя на такива Smile но е вярно че съотношението на тези момичета към момчетата свалячии е наистина много по голямо... Sad и съм съгласна че не момчето винаги трябва да прави тази първа крачка, дали ще е целувка или думи... Wink
    но от друга страна въпроса е там че не всички момичета са така, Smile например при мен винаги аз правя първата крачка и като съм влюбена не мога да гледам друг Smile
    но те признавам за сравнението с електро-магнитната индукция biggrin biggrin biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 11:43

    Такамм..:дд

    Бояне, не налагам мнението си. Просто казвам, каквото мисля.

    С останалите постове съм съгласна. Трябва да има влечение (не привличане :д) и от двете страни..но все някой трябва да се престраши и да престъпи напред. В повечето случаи това е по-смелият (ако щете и по-хлътналият). Това имах предвид.

    Но все пак това си е строго индивидуално. И всеки преценя за себе си.

    Съгласна съм с Холмс, че е тъпо да тръгнеш да се сваляш с хиляда човека и да чакаш с някого да стане..

    Мда, кофти е да си играят с чувствата ти, но всичко минава и заминава и просто даваш право напред без да ти пука..(::

    П.п.: Къде я видя тази "игра", Марте? оО
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 12:17

    KillYaAll написа:
    Ами като е гадняр, защо се влюбваш в него, питам аз, ако намериш някой свестен и стойностен, такива проблемчета няма да има... Smile все пак за да си наистина влюбен се изисква да познаваш добре съответния човек, ако е гадняр изобщо защо ти е да се занимаваш??
    Smile

    Ъъъм... нали знаеш, че човек не може да избере в кого да се влюби... то просто става. То ако можеше човек да избира, в кой да се влюби колко по добре би било...


    Тааа по темата..
    В днешно време представителите на мъжкия пол се държат като пълни пу*ки, без никва смелост и за това все по често се налага момичето да прави първата крачка. А и да, има го и това, че може би ги е страх от провал.. ама все пак ''Риск печели, риск губи''
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 12:28

    Лили. написа:
    П.п.: Къде я видя тази "игра", Марте? оО
    ..Вместо "магия" беше написала "игра" в първия ти пост. : )

    Moто_енджъл написа:
    представителите на мъжкия пол се държат като пълни пу*ки, без никва смелост
    ..каза Госпожица Рамбо и затегна камуфлажната кърпа на челото си.....

    KillYaAll написа:
    ..но те признавам за сравнението с електро-магнитната индукция biggrin
    Хах, мерси. Просто гледам нещата да са по-изяснени. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 12:34

    Илмари написа:
    Лили. написа:
    П.п.: Къде я видя тази "игра", Марте? оО
    ..Вместо "магия" беше написала "игра" в първия ти пост. : )

    Ноуп..дори не съм поправяла първия пост..оО

    А и никога не бих нарекла всичко това "игра"..
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 12:45

    Илмари написа:


    Moто_енджъл написа:
    представителите на мъжкия пол се държат като пълни пу*ки, без никва смелост
    ..каза Госпожица Рамбо и затегна камуфлажната кърпа на челото си.....


    Ми дааа, повечето са така. Не казвам, че всички се държат като такива, ама не са никак малко...за съжаление.
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 12:51

    Мо7о_ейнджъл написа:
    Ми дааа, повечето са така. Не казвам, че всички се държат като такива, ама не са никак малко...за съжаление.

    А вие, безстрашните, седите и чакате, нали? : )
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 12:56

    Илмари написа:
    Мо7о_ейнджъл написа:
    Ми дааа, повечето са така. Не казвам, че всички се държат като такива, ама не са никак малко...за съжаление.

    А вие, безстрашните, седите и чакате, нали? : )

    Аз никога не стоя, нито чакам той да направи първата крачка и да дойде при мен.
    Правя намек, ако не бъда разбрана давам по същество.. примерно (:
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 13:05

    Мо7о_ейнджъл написа:
    Илмари написа:
    Мо7о_ейнджъл написа:
    Ми дааа, повечето са така. Не казвам, че всички се държат като такива, ама не са никак малко...за съжаление.

    А вие, безстрашните, седите и чакате, нали? : )

    Аз никога не стоя, нито чакам той да направи първата крачка и да дойде при мен.
    Правя намек, ако не бъда разбрана давам по същество.. примерно (:

    Правилно и правиш, мисля. ( :
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 14:28

    Илмари написа:
    Мо7о_ейнджъл написа:
    Аз никога не стоя, нито чакам той да направи първата крачка и да дойде при мен.
    Правя намек, ако не бъда разбрана давам по същество.. примерно (:

    Правилно и правиш, мисля. ( :

    То ако трябва винаги да чакаме вас да правите първата крачка...сами ще останем цял живот. tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 15:30

    Немезида написа:
    То ако трябва винаги да чакаме вас да правите първата крачка...сами ще останем цял живот. tongue_smile

    е, поне ние сме лесни. tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 16:25

    Немезида написа:
    Илмари написа:
    Мо7о_ейнджъл написа:
    Аз никога не стоя, нито чакам той да направи първата крачка и да дойде при мен.
    Правя намек, ако не бъда разбрана давам по същество.. примерно (:

    Правилно и правиш, мисля. ( :

    То ако трябва винаги да чакаме вас да правите първата крачка...сами ще останем цял живот. tongue_smile

    именно! biggrin ако има чувства не разбирам какъв е смисъла момчето или момичето да ги е страх да направят първата крачка, все някой трябва да я направи... beer
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 16:56

    Илмари написа:
    Немезида написа:
    То ако трябва винаги да чакаме вас да правите първата крачка...сами ще останем цял живот. tongue_smile

    е, поне ние сме лесни. tongue_smile

    Понеже не сте толкова претенциозни...на тъмно не е много важно. tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 17:03

    Немезида написа:
    Понеже не сте толкова претенциозни...nа тъмно не е много важно. tongue_smile

    Е..сега...бая се отплеснахме, трябваше да говорим за "първа крачка", а ти направо с първа..кхъм..схватка. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Agent Orange
    Epic
    Epic
    Agent Orange


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 628
    Location : Видин
    Интереси : Футбол
    Рейтинг : 2
    Registration date : 11.10.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 17:31

    Иванов. написа:
    Всичко с времето си! (;
    И не съм съгласен с това правене на първата крачка, защото Момчето ще я направи, ОКЕЙ, но момичето също така трябва да е съгласно т.е. реално погледнато не зависи само от единият човек във връзката, а от двамата просто всичко е поставено на такова равнище, че ни са води, ни са кара...

    Абсолютно съм съгласен! Thumbup


    Относно това което каза Марто за зарибените момичета, имам един страхотен пример, в който обаче няма да споменавам имена. Нека наречем момичето Стефка и да вземем 3 момчета. Да кажем, че имената им са Петър, Иван и Стоян biggrin

    Стефка е от Шумен примерно. Ходи с Стоян от Варна, ала обича Иван от Шумен, който е в класа й. Тя е в хотел/хижа на екскурзия, заедно с класа си (ако не помните Иван е в класа и biggrin). Стефка се целува с две години по-малък от нея (Петър), за да направи гадно на момчето, което тя "обича" истински (не Стоян).

    Ще направя малки уточнения, защото го обясних просто... "прекрасно". biggrin Стефка е ходила преди 1-2 месеца с Иван. Сега ходи със Стоян, който попринцип живее във Варна, защото тренира футбол там. Но събота и неделя той си идва да в Шумен да я види. През ваканциите също. Изобщо Стоян се раздава на 100%. ЗА КАКВИ ЧУВСТВА ГОВОРИМ ПО ДЯВОЛИТЕ?!

    ПП: Ако има неразбрали да питат! biggrin
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 18:18

    Amon_Amarth написа:

    Относно това което каза Марто за зарибените момичета, имам един страхотен пример, в който обаче няма да споменавам имена. Нека наречем момичето Стефка и да вземем 3 момчета. Да кажем, че имената им са Петър, Иван и Стоян biggrin

    Стефка е от Шумен примерно. Ходи с Стоян от Варна, ала обича Иван от Шумен, който е в класа й. Тя е в хотел/хижа на екскурзия, заедно с класа си (ако не помните Иван е в класа и biggrin). Стефка се целува с две години по-малък от нея (Петър), за да направи гадно на момчето, което тя "обича" истински (не Стоян).

    Ще направя малки уточнения, защото го обясних просто... "прекрасно". biggrin Стефка е ходила преди 1-2 месеца с Иван. Сега ходи със Стоян, който попринцип живее във Варна, защото тренира футбол там. Но събота и неделя той си идва да в Шумен да я види. През ваканциите също. Изобщо Стоян се раздава на 100%. ЗА КАКВИ ЧУВСТВА ГОВОРИМ ПО ДЯВОЛИТЕ?!

    ПП: Ако има неразбрали да питат! biggrin

    леле тая мацка май обича драмите Crazyzu
    то тва си е чисто използване на Стоян Blink непонятно ми е как може да е с един, да обича друг и да се целува с трети?!? Blink тва е курвенско, без извинение...

    но мисля че малко историйката не се вписва в цялостната тема защото не става въпрос за първа стъпка Smile
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 18:32

    Добре де...не знаете ли, че е най-добре да се говори с примеро. Кажете колко забило момче сте срещнали, което не е схванало нито един ваш намек, колко лесно момиче сте срещнали, което след първия комплимент вече е била скочила на врата ви.

    Аз винаги съм се притеснявала от тази първа крачка. Никога не мога да кажа на някой какво изпитвам. Пистолет да ми опрат в главата няма да кажа на някой: "Харесвам те повече отколкото изглежда."...или нещо такова.

    С първото ми гадже нещата бяха на майтап понеже моята най-добра приятелка ходеше с неговия най-добър приятел, с въпросното момче попаднахме в една компания, бъзикаха ни постоянно колко ще сме сладки, на мен една вече (беше декември) ми стана много студено, той седна до мен, просто ме прегърна и в следващия момент ме целуваше. Кратко и лесно. Без разигравания. Тъпо всъщност...беше много самоуверен. Disgust


    Та...споделете вие как сте правили първата крачка.
    Върнете се в началото Go down
    Agent Orange
    Epic
    Epic
    Agent Orange


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 628
    Location : Видин
    Интереси : Футбол
    Рейтинг : 2
    Registration date : 11.10.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 19:10

    KillYaAll написа:
    Amon_Amarth написа:

    Относно това което каза Марто за зарибените момичета, имам един страхотен пример, в който обаче няма да споменавам имена. Нека наречем момичето Стефка и да вземем 3 момчета. Да кажем, че имената им са Петър, Иван и Стоян biggrin

    Стефка е от Шумен примерно. Ходи с Стоян от Варна, ала обича Иван от Шумен, който е в класа й. Тя е в хотел/хижа на екскурзия, заедно с класа си (ако не помните Иван е в класа и biggrin). Стефка се целува с две години по-малък от нея (Петър), за да направи гадно на момчето, което тя "обича" истински (не Стоян).

    Ще направя малки уточнения, защото го обясних просто... "прекрасно". biggrin Стефка е ходила преди 1-2 месеца с Иван. Сега ходи със Стоян, който попринцип живее във Варна, защото тренира футбол там. Но събота и неделя той си идва да в Шумен да я види. През ваканциите също. Изобщо Стоян се раздава на 100%. ЗА КАКВИ ЧУВСТВА ГОВОРИМ ПО ДЯВОЛИТЕ?!

    ПП: Ако има неразбрали да питат! biggrin

    леле тая мацка май обича драмите Crazyzu
    то тва си е чисто използване на Стоян Blink непонятно ми е как може да е с един, да обича друг и да се целува с трети?!? Blink тва е курвенско, без извинение...

    но мисля че малко историйката не се вписва в цялостната тема защото не става въпрос за първа стъпка Smile

    Разбра ми мисълта! Smile
    Това, което бях написал е просто един пример, който подкрепя тезата на Илмари за момичетата, които се забиват с 100 000 човека. Е как няма да не те е страх да я заговориш при положение, че ти си поредният за нея (освен ако не бъдеш специален, но в днешните времена малко момичета търсят истинското. Повечето го правят за бройка (говоря за моето поколение)). Страха идва оттам да не бъдеш отхвърлен или чувстата ти (изневяра (много вероятна при "курвите" както каза KillYaAll, флирт с друг или подобни) да не бъдат наранени, както в повечето връзки с такива момичета. Wacky
    В мойте връзки първите крачки съм ги правел аз, като е имало и изключения, където момичето е "по-смелото" от двама ни. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 19:34

    Amon_Amarth написа:
    Е как няма да не те е страх да я заговориш при положение, че ти си поредният за нея..

    Е тва е. Smile beer
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 19:51

    Мда, за съжаление и такива ги има, но, може би, това е начин, за да се издигнеш сред приятелите си...или и аз не знам..но просто не си струва да нараниш човек, за да бъдеш по-уважаван или нещо подобно..

    Малко оффтопик:
    Не мога да проумея как може да се използват по такъв начин момчетата. Тъпо е. В днешно време повечето мацки си мислят, че много им е пораснала работата като манипулират и такива ти ми работи.
    Деъм..гадно е - много познати са ми разказвали как са били наранявани от момичета.
    Всяка връзка - било тя приятелска или нещо повече е свещенна. Тя е само между двама души. Няма място нито за изневяра, нито за интриги, нито за нищо. Малко хора държат на това и малко хора са добри приятели или любими.
    Лично аз, не бих могла да се държа по лош начин с момче, тъй като разчитам на момчетата повече, отколкото на момичетата - достатъчно разочарования съм имала с "приятелки", че пак да се доверя. Намирам общи теми и език. Откривам истинско приятелство. Преживявам мъките и радостите им..
    Долно е да се държиш по такъв начин и да си доволна от това, което правиш..
    Върнете се в началото Go down
    Agent Orange
    Epic
    Epic
    Agent Orange


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 628
    Location : Видин
    Интереси : Футбол
    Рейтинг : 2
    Registration date : 11.10.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 20:38

    Ееех, да имаше повече като теб, Лили. Sad
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 20:45

    Amon_Amarth написа:
    Ееех, да имаше повече като теб, Лили. Sad

    Не ви трябват такива като мен..(::
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 20:48

    Илмари написа:
    Amon_Amarth написа:
    Е как няма да не те е страх да я заговориш при положение, че ти си поредният за нея..

    Е тва е. Smile beer

    стига съм ви защитавала, biggrin ами я за миг си представи че за нея не си поредния? Smile може би си попаднал на момиче което не е курвичка а наистина иска да бъде с теб... tongue_smile

    ПС: има малко момичета които не са бройкарки, но ни има! но момчетата по принцип обичате да ни слагате под общ знаменател /колкото и математическо да звучи/ Smile Smile Smile
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 20:55

    KillYaAll написа:


    ПС: има малко момичета които не са бройкарки, но ни има! но момчетата по принцип обичате да ни слагате под общ знаменател /колкото и математическо да звучи/ Smile Smile Smile

    То и жените поставяме понякога мъжете под общ знаменател, но това е друг въпрос. Това е нормално за човешката раса..
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 EmptyНед 17 Яну 2010, 20:59

    Лили. написа:
    KillYaAll написа:


    ПС: има малко момичета които не са бройкарки, но ни има! но момчетата по принцип обичате да ни слагате под общ знаменател /колкото и математическо да звучи/ Smile Smile Smile

    То и жените поставяме понякога мъжете под общ знаменател, но това е друг въпрос. Това е нормално за човешката раса..

    не, аз не ги поставям Smile мъжете са различни Wink
    Astounded май не съм човееек Cry ооо неее biggrin biggrin

    ПС/ обичам сарказма, сори ако някой се нерви от него biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Първата крачка - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Първата крачка
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: