RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Първата крачка

    Go down 
    +23
    Imperial
    Янн
    Fr0st NoVa
    Blaze
    Влади
    Йен
    Fofo0
    TripleBrutal
    Dante
    Agent Orange
    Мо7о_ейнджъл
    Илмари
    Жоро
    Вилито
    pi4estiq
    fn.0.rd
    pr0blem*
    Немезида
    Щорко
    D(emo)n_Hunter
    Цвет
    KillYaAll
    Лили.
    27 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
    АвторСъобщение
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyПет 15 Яну 2010, 08:41

    First topic message reminder :

    Вчера спорих с един приятел относно това кой от двата пола трябва да прави първата крачка. Разбира се позициите ни бяха различни. Той смяташе, че и двата пола могат да я направят. Аз пък не бях съгласна с това. :д


    Според мен се губи цялата магия, ако първата крачка е направено от момичето. А и вече малко от момчетата имат смелостта да я направят. Също има и момичета (точно като мен), които, независимо от това какви чувства изпитват, не биха направили първата крачка...просто това не е наша работа.


    Та...какво мислите вие?
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Imperial
    Rockplacer
    Rockplacer
    Imperial


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 1348
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
    Рейтинг : 3
    Registration date : 19.12.2009

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyЧет 18 Мар 2010, 22:35

    Янн написа:
    първата крачка може да бъде направена и от двата пола, но винаги я прави този които е събрал повечко кураж!
    Thumbup
    Върнете се в началото Go down
    Social_Suicide
    Advanced
    Advanced
    Social_Suicide


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 173
    Location : Varna/Yambol
    Интереси : Weapons,Adrenalin sports,Cars!
    Рейтинг : 0
    Registration date : 21.03.2010

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyНед 21 Мар 2010, 03:13

    Ем при мен лично това няма значение стига магията да се получи така че ефекта е важен Smile
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyВто 23 Мар 2010, 16:43

    Съгласна съм с мнението на някои хора, че първата стъпка може да бъде направена и от двата пола. Не можеш да стойш и да чакаш другият да се усети,че изпитваш нещо към него. Действаш! Няма какво да се губи.
    Върнете се в началото Go down
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyПон 29 Мар 2010, 17:47

    Тя че може да бъде направена от двата пола, може. Но все пак мисля, че не трябва да се избързва. Не е ли по-добре като предварително познаваш добре човека, т.е. не да си се запознал с него предния ден и после да "направиш първата крачка".
    На мен например ми е доста трудно да харесам някой, било то като приятел или като нещо повече( е па, стана малко оф топик :д ) веднага. Мисля, че за да може отношенията след тази първа крачка да са силни и стабилни, първо трябва хората хубаво да се опознаят. ^^
    Върнете се в началото Go down
    Марто!
    Unique
    Unique
    Марто!


    Male
    Age : 111
    Брой мнения : 802
    Location : At Home
    Рейтинг : 48
    Registration date : 17.07.2008

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyВто 30 Мар 2010, 00:43

    Oх.. първата крачка... Трябва много внимателно да се обмисля какво правиш, защо го правиш, знаеш ли каки са последствията? Много пъти съм правил тази първа крачка и през всичките тези пъти... съм съжалявал много пъти че вобще съм я направил. И защо е било така? Защото нещата не са били дообмислени. Когато решиш, че ще правиш нещо то трбява напълно да си запознат с това. На първо място е защо го правиш? Трябва да анализираш това... много е важно - дали го правиш заради себе си или заради другия. След като се изясниш напълно с това, следва въпроса какво ще става за вбъдеще? Това е много сложно.. имаш точно 4 секудни да си го обимислиш много добре (обикновено е така при първите крачи)... лично на мен точно от тук са ми идвали всики проблеми.. от това неодообмисляне какви са последствията. Да, вярно е, че трябва да живееш за момента, но ако не помислиш за бъдещото, то 100% няма да помисли за тебе... И после има 1 чудене... ама защо го направих, ама как стана.. къде сбърках... За това примерно с любовта - трябва да помислиш с тоя човек имаш ли бъдеще. Ето тука идва и както вие казахте, главния въпрос познаваш ли го. Трябва много добре да познаваш човека, защото е много важно да прецениш дали за напред няма да бъдеш ограничаван, нараняван и т.н. Трябва много внимателно да се мисли за бъдещето. Ако се помисли добре върху това, ще се избегне бъдещо нараняване и съотвено самосъжаление от сорта - ох... ако не бях направил това, сега щях да съм много по-добре.. и тем. подобни. За това е много важно да се обмисли бъдещето след първата крачак. И вече най-накрая идва реда на въпрос "Как да го направя?". Повечет хора започват с този въпрос... но не... не трябва да е така... след като си изясниш всички тези рабоди, за които говорих до сега е много по-лесно да решиш как да го направиш. В този етап ти вече познаваш човека, който седи срещу теб, знаеш как би реагирал той/тя в дадената ситуация и всичко си идва на мясотот. Просто ти трябва малко повече мозък от едноклетъчно, че да измисиш поне 18 варианта как да направиш първата крачка пезболезнено и безпроблемно.
    Ето заради всичко това изписано първата крачка е най-трудното нещо в целия път. От тази първа крачка зависи и самия път. Мнението ми е дълго и сигурно малко хора биха го прочели... но това е моя опит, това е моето впечатление за първите крачки. Надявам се да бъда полезен на някого.
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyВто 06 Апр 2010, 00:16

    Не съм съгласна с Марто. Smile
    Ако още при първите крачки се замисляме дали имаме бъдеще с въпросния човек, дали връзката ни е перспективна и по-важното е, че ако тези първи преценки бяха верни, то въобще нямаше да се налага да търсим идеалния партньор, защото още при първата ни среща с него ние ще знаем, че той е перфектният за нас. Нямаше да има неуспешни връзки, нямаше да има опит, който да трупаме от отношенията си с различни партньори по простата причина, че още при първата крачка ние ще знаем дали ще се получи или не.
    Да, понякога оставаме разочаровани и наранени, но болката е част от играта. Не знам за вас, но аз предпочитам да съжалявам, че съм направила нещо, отколкото постоянно да се питам "ами какво щеше да стане ако....".

    П.П. И аз като Лили съм на мнение, че първата крачка трябва да я правят момчетата.
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyВто 06 Апр 2010, 00:24

    Е, и все пак, Йо, тука си е повече романтиката.

    Иначе този, който е напълно сигурен в чувствата си, няма да има проблем да я направи. И тука си идва въпроса дали всеки има куража да го направи.
    Върнете се в началото Go down
    Imperial
    Rockplacer
    Rockplacer
    Imperial


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 1348
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
    Рейтинг : 3
    Registration date : 19.12.2009

    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 EmptyВто 06 Апр 2010, 12:51

    Social_Suicide написа:
    Ем при мен лично това няма значение стига магията да се получи така че ефекта е важен Smile
    Thumbup
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Първата крачка - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Първата крачка   Първата крачка - Page 4 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Първата крачка
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: