RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.

    Go down 
    +113
    Larsette
    IF
    thundergod
    sunshine13
    Joanna
    Blaze
    Thrak
    Arthas
    TornIntoPieces
    Жоро
    Imperial
    kermenal
    Inn Almighty
    Любс !?
    nelcho
    Violet
    Thoughtless
    Fallen Angel
    Mannie
    Fofo0
    Purblindd
    Agent Orange
    KillYaAll
    TripleBrutal
    Сакс
    Хаджи
    skyforger
    pi4estiq
    stunnka
    sad_but_true_
    Marto TM
    Ане
    Johnny Alister
    .beauty.in.bLack
    Zombiecupcake
    sunshine
    Arach
    eMm
    Adept
    Fr0st NoVa
    yosam
    SparKy
    Annieh
    !!!FurioN!!!
    Enough
    DALEK
    Halinor
    L_A_N_A
    Dredy
    I Cum Blood !
    насо
    Zupaman
    Clark
    Krasen_The_Invoker
    Billy
    Ash....
    "Рури"
    debora
    Дан
    Pii
    bassistkata
    Вилито
    Downingtn
    qkitaki
    Железен
    Rashugun
    Кент
    Dream Evil
    Phantom 1912
    Bubble
    balduran
    Лили.
    Bryan
    SneJanKa_
    Sabbra Cadabra
    Щорко
    Jonsey
    HARD ROCK MONSTER
    fReAkY`
    m.satan
    antani
    PooH
    Shinigami
    CrazY
    Opheliac
    Илмари
    Алфонсин
    Мия
    nameless
    Surrender*
    In_Flames91
    vengeance
    GirasoL
    Rancid
    Руто
    anna_molly
    Kaamos
    krissa
    Ania
    Alexndr
    Tomhet
    Пате
    [unknown]
    Вильо.
    bloody_mary
    puhenoto
    Aske
    DaOnly
    Puppet Master
    Mad_Thrasher
    Deathroll
    Ravenhill
    RockPlace
    117 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyНед 20 Юли 2008, 19:48

    First topic message reminder :

    1-во разучих "Какво е това китара?" "За какво се използва" и така започна да ми харесва и с годините разбрах ,че тов е музиката за мен. Започнах с супер леки както и много тежки работи. пример : "Maiden" :star:
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyВто 13 Яну 2009, 17:38

    Годината беше 1988-ма. Пионерските връзки в училище бяха задължителни, а всеки понеделник започваше с „Час на класния”, който се състоеше в измерване с линийка на косите на момчетата (3 см. беше максимума) и дължината на полите на момичетата (и понеже явно на класните ръководители им липсваше въображение, мярката беше същата -3 см. над коляното).
    Беше годината, когато „Лунен пътешественик” на Майкъл Джексън премина Желязната завеса и бабите почнаха да се чудят коя е тая „майка джекса”, дето всички деца толкова обичат.
    Беше годината, когато в седми клас по цели дни бях навън с приятели (което автоматично ме правеше „хулиган”) и си играехме на джаменки, стражари и апаши, правехме си скривалища в гората... Беше годината, когато единственото общуване, което един седмокласник можеше да си позволи с момиче, без останалите момчета да го наричат „женчо”, бе дръпване на плитките или плясване отзад, (но последното не се препоръчваше, понеже в Детска педагогическа милиционерите биеха лошо). Беше годината, когато всички си мислеха, че компютърът е някаква странна машина, която знае всичко...
    За Метъл музиката имаше обилна информация, бълвана непрекъснато от авторитарната пропаганда, разбира се: метълите бяха хулигани и побойници, а на метълските концерти групите стреляха с автомати по публиката, например. Това естествено й придаваше невероятно обаяние и когато най-добрият ми приятел дойде един ден в къщи с касетка на Accept (а те, видите ли, бяха германци –следователно фашисти) се разтреперих от нетърпение да чуя какво има в нея. Това, което чух като музика, ме смая. Fast as a shark… Качеството на звука беше под всякаква критика –сигурно беше двайсти презапис, но и двамата стояхме пред касетофона с отворени усти. Изслушахме касетката и от двете страни без да промълвим и дума, а след това си направих двайсет и първия презапис.
    Постепенно започнах да се запознавам с други момчета и момичета, главно по-големи от мен, които ми даваха касетки. Така се сдобих с Metallica –And Justice For All, Master Of Puppets… Manowar –Kings Of Metal, Fighting The World… Iron Maiden –Somewhere In Time (който и до днес продължава да ми бъде любимият техен албум)… Seventh Son Of A Seventh Son…
    Преобразяването ми обаче настъпи през 1992, когато един от големите ме покани на метъл купон за гергьовден. Кръчмата беше уникална. „Старата къща” представляваше едно мазе с десетина маси, дек (това е уредба, за тези които за първи път чуват тая дума) с увеличен до край звук и измъкнато копче за увеличаване и кръчмари –Чичо Тони и Леля Ани, които бяха бездетни и ни търпяха всичките щуротии.
    Още с влизането си имах чувството, че заживявам във филм. Големите ми се кефеха и ми подаваха бири, макар че аз след втората вече се намирах върху една маса и се дерях заедно с Блеки -I Wanna Be Somebody… На следващия ден реших, че ще си пусна дълга коса. Успях да си я извоювам от баща ми две години по-късно...

    Спирам до тук, като съзнателно изпуснах много неща –не само че се разпрострях извън темата, ами и се развълнувах твърде много...
    Върнете се в началото Go down
    Rancid
    Advanced
    Advanced
    Rancid


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 168
    Location : varna
    Интереси : Punk sk8 i fooтtbalл
    Рейтинг : -4
    Registration date : 17.10.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСря 14 Яну 2009, 00:56

    ми мойта история е доста смешна.В началото на 8-ми клас брачетка ми идва в нас и вика аз съм на концерт и ще тръгвам едиси в колко и аз дай да дойда с тебе на кото тя ми хуу ела отидах в зоната и влизам аз на което сички ме гледат и изпаднаха в луд смях понеже всичките ми дрехи бяха някви газарски но както и да е седях аз до края и зе че ми хареса и викам на следващия съм пак там и гледам аз клипове накупих си малко дрехи и гледам ся клиповете кубинки имам рокерия имам камуфлаж имам обаче едно нямах гребен и реших да напрая накоето напраих маика как не ме уби с лопатата и лека полека зех да навлизам в нещата и започнах със сякви групи които съществуват Wink
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСря 14 Яну 2009, 01:00

    Що да е смешно бе tongue_smile Яко е Thumbup
    Иии нали знаеш...Пънко нема умре Punk
    Върнете се в началото Go down
    GirasoL
    Newbie
    Newbie



    Female
    Брой мнения : 13
    Location : Варна
    Рейтинг : 1
    Registration date : 23.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПет 23 Яну 2009, 21:11

    Мен две дружки ме открехнаха с някаква песен на nightwish и после прослушах Green Day и Red Hot Chili Peppers. После нещо ми стана и прослушах MCR (и сега си пазя някои песнички)...после пак ми стана нещо и прослушах Mental Amputation и после се осъзнах и започнах да слушам различни неща...а като си помисля, че де до пропгимназията бях като всички иии слушах чалга..хмх, ама аз се чувствам сега умърсена Cry
    Върнете се в началото Go down
    vengeance
    Great
    Great
    vengeance


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 394
    Рейтинг : -1
    Registration date : 21.12.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПет 23 Яну 2009, 21:18

    Видях клипа на Blink 182-I miss you и се зарибих ахахаах и от 2005 ги слушам
    Върнете се в началото Go down
    In_Flames91
    Banned
    In_Flames91


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 552
    Location : Land of cybernation
    Рейтинг : 1
    Registration date : 15.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПет 23 Яну 2009, 21:20

    Първо слушах ню метъл и рапкор,след което си изтеглих дискографията на Metallica и In Flames.Чрез тях навлязох в метъл вълната,която никога не свърши.Когато си пусна нещо,което съм слушал преди In Flames,Metallica и т.н.-всичко то е смешно и жалко за моето ухо.
    Върнете се в началото Go down
    Surrender*
    Newbie
    Newbie
    Surrender*


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 14
    Рейтинг : 3
    Registration date : 23.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПет 23 Яну 2009, 22:43

    Майка ми си е рокаджийка и още от малка тя като чистеше си пускаше имаше 2 диска Хард Рок: Rainbow , Europe , Deep Purple , Led Zeppelin , Queen , Foreigner , Scorpions , Guns N' Roses , Whitesnake .... Просто музиката която си заслужава .... Оттам ... Тъй че благодарностите са на майка ми =)))
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПет 23 Яну 2009, 22:45

    Surrender* написа:
    Майка ми си е рокаджийка и още от малка тя като чистеше си пускаше имаше 2 диска Хард Рок: Rainbow , Europe , Deep Purple , Led Zeppelin , Queen , Foreigner , Scorpions , Guns N' Roses , Whitesnake .... Просто музиката която си заслужава .... Оттам ... Тъй че благодарностите са на майка ми =)))

    именно о.0 и аз така покрай наще, докато чистеха ;д
    Върнете се в началото Go down
    Мия
    Unique
    Unique
    Мия


    Female
    Age : 115
    Брой мнения : 819
    Рейтинг : 45
    Registration date : 14.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСъб 24 Яну 2009, 00:31

    хихи
    аз пък благодарности на батко, че ме научи на всичко \,,/
    слушах чалга преди великото просветление. ^^
    Върнете се в началото Go down
    Алфонсин
    Great
    Great
    Алфонсин


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 245
    Location : нявсякъде, но повече никъде
    Рейтинг : 14
    Registration date : 05.02.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСъб 07 Фев 2009, 22:28

    Всъщност доста странно, да... преди пети клас единственото, което слушах, бяха Бийтълс, после ги забравих за известно време и слушах някакви поп глупости. И като го чух пак след 1-2 години, помнех всички текстове и това беше страшно силен момент Smile
    А иначе започнах с Green Day, спомням си. :Д странно...
    Но, важното е сега - Rock on Dance
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПон 09 Фев 2009, 20:19

    пфф..на някой незнам дали ще и мсе вярва..почнах да слушам метъл от....малко преди първи клас...тогава вуйчо ми слушаше нещо на стария касетофон..и го питам..кво е тва е..и той гордо- "Метъл!" biggrin , имах..и ако още имам..2 касетки на Metallica. Едната е на черния албум а другата "The Four Horseman" live албум..една на Iron Maiden, Fear of The dark беше албума...имах и една друга касетка на която..половината беше стари парчета на Metallica а другата половина.. Slayer! и като малък много обичах да ис ги слушам...даже вуйчо ми разправяше как един път ми пуснал Freddie Mercury , съм му казъл.."Мани ги тея лигавни, пускай Слеър" biggrin, та след 3-ти или четвърти клас чух Manowar.. от един приятел.. и така заедно си куфяхме..щяхме да правим група като бяхме още 4-ти клас biggrin , и така като мина вече и 6-ти клас..чух Pantera...и оттам като ми взеха щайга си намерих и други групи и така....родил съм се трашър biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Opheliac
    Banned
    Opheliac


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 91
    Location : Пазарджик ?
    Интереси : ооо много са О.о
    Рейтинг : -2
    Registration date : 16.11.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyВто 10 Фев 2009, 13:19

    Ами всичко тръгна от около 3-4 години, когато бях в Миро (carcass) и там пуснаха Nightwish - Sleeping Sun O.O
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 2381
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyВто 10 Фев 2009, 20:28

    Дадох си начало с един албум на Joe Satriani (flying in a blue dream), когато бях на 7 годинки..
    Имахме някав огромен касетофон (или поне на мен така ми се е струвало тогава) на който знаех всички видове копчета за какво служат и по цял ден си експериментирах с него, независимо дали нашите ми викаха да не барам "оредбата", но кво да направя, бях си любопитно лапе като всички останали на тая възраст..
    Един ден ми стана адски скучно да си записвам лигавия глас и после да си слушам глупостите, смеейки се, и реших да почна да прослушвам на баща ми така забранените за баране касети.
    Имах си аз една любима таборетка, която винаги се оказваше в помощ и си е ползвах като стълба (which reminds me.. Led zeppelin - stayerway to heaven-поздрав), в случая ми трябваше да се добера до касетите, докато нашите винаги шетоха в кухнята или половината ги нямаше в къщи...тъъ така се и добрах и до най-цветната за тогавашните ми очи и детско съзнание касета, която беше на великия виртуоз, който споменах в по-горните редове.Поставих касетата, натиснах голямото копче "PLAY" и се заслушах внимателно..тогава ме обвзе едно много странно чувство, което беше няква смеска между дежа вю и носталгия (е..с течение на времето така си го обясних, а по онова време беше просто странно чувство).Слушах твърдата и същевременно нежна китара на гологлавия китарист и си тананиках солата му по точните ноти, които излизаха от шестструнния му инструмент.Устните ми помръдваха,когато той запяваше с спокойния си непринуден глас. Тогава осъзнах, че това е моята музика, че тя през цялото време е била в кръвта ми като невъзпламенен бензин.Бях е слушал и преди..!
    Никога няма да го забравя този момент..
    Мина извесно време и баща ми почна да забелязва,че ме кефи музиката на Сатриани.Тогава той ми даде големия старт и с други китаристи и групи, като: Deep Purple, Kiss, Uriah Heep, Jimi Hendrix, Steve Ray Vaughan,AC/DC, Steve Vai иии какво ли още не..

    Тъъ.. така се просветлих аз.. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Shinigami
    Newbie
    Newbie
    Shinigami


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 17
    Location : По принцип Варна но уча в София
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.02.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПет 13 Фев 2009, 14:43

    Ади като за първи пост тука да си кажа как започнах
    Май най-първо почнах с Металика после видях по телевизията няколко клипа на Rammstein. От там много се зарибих ама още нямах къде толкова да ги слушам.

    И аз съм минал през фазата на Linkin Park ама ми мина вече (сами 2-3 песни все още ме кефят).

    И вече последния етап на зарибяването ми към този стил беше когато един приятел ми пусна Hammerfall(които btw ще идват в софия на 10 април)
    Върнете се в началото Go down
    PooH
    Advanced
    Advanced
    PooH


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 171
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 4
    Registration date : 28.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПон 16 Фев 2009, 11:20

    Мен тати ме зариби по таз музика.. още кат малка ме приспиваше с гънс,металика,пърпъл,мейдън ии така.. абе общо взето започнах с Металика -Мастър-а,Сад бът Тру,Ънфоргивън ии така.. до ден днешен обичам да си слушам старите групи.. после почнах по -тежката музика но в умерени количества :Д.. тфа е всичко.. нищо интересно и даже глупава историйка :Д
    Върнете се в началото Go down
    antani
    Unique
    Unique
    antani


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 958
    Location : Пловдив
    Интереси : Hardcore,Japan,World of Warcraft
    Рейтинг : 25
    Registration date : 06.02.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПон 16 Фев 2009, 12:42

    Аз от 4тири годишен слушам Metallica, но от 4ти клас се зарбих сериозно по металът...гледах два клипа на CS и в тях ми харесаха песните на Apocalyptica,Nightwish,In Flames и така....
    Върнете се в началото Go down
    m.satan
    Newbie
    Newbie
    m.satan


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 72
    Location : пловдив
    Рейтинг : 1
    Registration date : 05.02.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСря 04 Мар 2009, 19:10

    Почнах с Hammerfall и Nightwish и така се зарибих
    Върнете се в началото Go down
    fReAkY`
    Newbie
    Newbie
    fReAkY`


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 36
    Рейтинг : 0
    Registration date : 17.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyЧет 05 Мар 2009, 14:04

    Просветлението ми дойде сравнително късно на 12-13 години с Металика. Тогава започна всичко... За периода преди това няма да говоря Doh Laughing
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 2381
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСъб 07 Мар 2009, 03:37

    Цитат :
    Мен тати ме зариби по таз музика..
    не думай biggrin
    Върнете се в началото Go down
    HARD ROCK MONSTER
    Newbie
    Newbie
    HARD ROCK MONSTER


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 97
    Location : Разград с.Гецово
    Интереси : Изкуство, музика, авто, документални филми, образователни канали
    Рейтинг : 6
    Registration date : 16.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПон 16 Мар 2009, 22:01

    fReAkY` написа:
    Просветлението ми дойде сравнително късно на 12-13 години
    Не Думай! Аз какво да кажа като аз тръгнах с тази музика преди 2 години Crazyzu
    Върнете се в началото Go down
    Jonsey
    Advanced
    Advanced
    Jonsey


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 185
    Location : Пловдив :)
    Интереси : музика, филми, фотография O.o
    Рейтинг : 8
    Registration date : 23.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСря 25 Мар 2009, 19:06

    ам аз преди слушах само R&B но почнах като пълна поза с MCR,полсе FOB и вече година с McFLY Smile
    Върнете се в началото Go down
    Щорко
    Rockplacer
    Rockplacer
    Щорко


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 954
    Рейтинг : 30
    Registration date : 01.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСря 25 Мар 2009, 19:35

    Ха, Jonsey сестра ми слуша ся Р&Б и ми даваш надежда, че ше се просвети.. тогава двамата ше се подпираме, мъчейки се да улучим ключалката, нооо както и да е

    Аз си спомням през 2004 бях видял в някво списание KORN в България и оттогава ми стана хем интересно шо за група са и къв им е стила и все пак си знаех някак си, че са метъл.. След няколко месеца ми взеха комп и отидох при биричеда да ми запише песни на корн ( той не беше доволен - лют чалгар)
    При него щото аз нямах интернет а той беше най-близо. Записа ми цялата дискография, в продължение на една година съм слушал САМО Корн и после през 2006 някъде ми прекараха нет, имах най- якия локален сайт (носталгията още ме гони.. ТОЛКОВА як нет... толкова як сайт.. Ама НСБОБ ни го затриха Thumbdown ) Оттам свалих дефтоунс, не знам си какво..
    и тъй. А по- късно се запознах с един блекар, дето искаше и мен да ме направи такъв, ама не успя Joke Само успях да прихвана Arch Enemy от него и като се прибрах в Пловдив (тва беше в Бойково) послушах ги, видях други групи като тях и оттам се почна с Dark Tranquillity, Norther,Bodom.. по- късно и с EToS и Инсомниум а и между другото слушах скорпионс и тъй..
    Върнете се в началото Go down
    Sabbra Cadabra
    Newbie
    Newbie
    Sabbra Cadabra


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 67
    Location : Варна
    Интереси : Музика,литература
    Рейтинг : 4
    Registration date : 18.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyСъб 28 Мар 2009, 18:26

    Слушам такава музика откакто се помня.Не че съм роден гений,родителите са рокаджии Smile Но най-силно започнах да се интерсувам от Гънс някъде на 5-6 години.После Металика.После всичко друго.
    Върнете се в началото Go down
    SneJanKa_
    Newbie
    Newbie
    SneJanKa_


    Брой мнения : 94
    Рейтинг : 19
    Registration date : 29.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyНед 29 Мар 2009, 23:49

    Готина тема tongue_smile

    През годините съм слушала всякаква музика.Минах през много стилове.До като не попаднах на музика ,която ме кара да се чувствам щастлива Smile
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 2381
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 EmptyПон 30 Мар 2009, 00:01

    и коя е тя tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Обща музикална зона-
    Идете на: