RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!

Go down 
+46
deathrose
Влади
Рихардо.
Selene
Katie_Rock
Frankie Roll
Missy
MeTaLmAsTeR
StormCrow
Zombiecupcake
"Рури"
(s)Ain't
Halinor
Биби
Кънчо
littleMICROBE
pi4estiq
Ralie
Сакс
fonix
remy
qkitaki
nikencetoo
<.LeX. >
Ania
Вилито
Немезида
nikoletito
Жоро
RockPlace
Bubble
Мо7о_ейнджъл
Kaamos
eMm
D(emo)n_Hunter
Бавен_Клошар
ben4
CrazY
nameless
Руто
Puppet Master
Хаджи
Adept
Железен
Downingtn
Bryan
50 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:20

Слушайте ме добре варненци!

Дреме ми на оня долу кои ми се сърди и кои не! Вземете се в ръце защото Рокплейс, това сме ние, главно варненците! Вземете се стегнете малко, стига се пръскахте и стига сте ревали и сте се ругаели, по дяволите! Ако не забелязахте за последната седмица напуснаха 3ма човека сигурно се чуствате яко нали? Ама аз не...

Щото последния път, като видях Марто, ми махна и продължи, дори не спря... Когато видях Ади, ме гледаше с наведена глава... Аня не съм я виждал въобще, както и никои друг през последните 2 месеца.

Хора, ако спрете да мислите малко за депресираните си драматизирани задници, ще се усетите малко, че имаме Администратор, които ни събра в началото и тои се казва Франки! Ако на някои не му е известно и ако не вземете да се стегнете, както се казва в метъла, you can kiss this forum good bye, ясно?

Мразете ме колкото щете за това, което направих, не съжалявам. Франки беше човекът, които създаде всичко това и които направи така, че да имате най великата компания на света. Защото преди това всеки беше едно нищо - просто човек когото всички подхвърляха, нали така? Помислете малко и за него! Кога за последно сте го видели щастлив или усмихнат или с китара да пее? Не беше скоро!

Няма смисъл да ми отговаряте, стягайте се, *утки майни, че ми писна да бездействаме така ... Сега ще се правите ли на нацупени, ще се настройвате ли против себе си и другите или ще си върнем старите рокплейс срещи във Варна? С бирата с кефа с шоуто ? Защото Аня днеска ми каза, че е пред дилема да дали да се върне или не. Ако вие няма да направите нещо по въпроса, продължавайте да си ревете, нямам проблем с това, аз ще си събера хората и старата компания, защото на мен това ми липсва не знам за вас Smile

Ако все още не ви е подействало хаха.. поразгледайте си снимките от първата до последната варненска среща. Ако и това не подейства, значи сърцето ви е останало някъде при последното посещение на клозета Smile Та ние сме приятели, по дяволите... Приятелите не се оставят за нищо на света, не го правете!

Поздрави, Bryan
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:25

Подкрепям Геша. Каквото и да е станало.. ми хора сме все пак, правим грешки, не си струва да се разваля приятелството заради разни глупости Smile
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:31

Варненци, предлагам ви да го послушате! Yes
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:35

Железен написа:
Варненци, предлагам ви да го послушате! Yes


И аз съм за Железен ...
Върнете се в началото Go down
Хаджи
Banned
Хаджи


Male
Age : 29
Брой мнения : 531
Location : Varna
Интереси : Момчилстване
Рейтинг : 7
Registration date : 07.07.2009

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:37

Абе хора, ние наистина какво сме се отпуснали?!
Имаме си прекрасен форум с прекрасни хора...
Имаме си любимата музика...
2 неща, които ни поддържат и в най-гадните ни моменти...
А какво стана напоследък?! Къде изчезна всеобщата веселба в нашия град...Та хора, засрамете се, Варна заради нас утихна! А на всичкото отгоре и на колко хора им стана глупаво... Нека да се съберем отново, да събудим добрите си приятелски отношения един към друг... Нека се поразсеем малко от даскало... (не че за една седмица се озорихме, но както и да е...)

Така де, предлагам в събота да се съберем отново повечко хора от Варна, да направим една по-голяма форумна...
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer
Puppet Master


Female
Age : 29
Брой мнения : 2354
Location : Пловдив
Интереси : ego trips
Рейтинг : 134
Registration date : 15.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:42

(не съм ви наясно с проблемите, ще прощавате, че поставям всички под общ знаменател)

Ще ви споделя само, че понякога сте ми страшно смешни с дребновоста си и огромните лайняни глупости дето говорите и начина, по който ги говорите. (което, разбира се, не се случва само при вас)
Мислете за това, че всяко действие се отразява върху заобикалящите ви.
А...и обичайте, по Балрозите, не вярвам да сте толкова изпаднали, че да ви е непосилно.

Пожелавам ви една хубава и голяма форумна в събота Wink
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:43

Помните ли преди като се събирахме по 20 човека майна на една полянка дето си беше наша никои не стъпваше там някои има ли го спомена или да ви го припомня ?:
ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! 7ecaf403_0040016633356_00_600
ето ви ги ВСИЧКИТЕ! не помните ли как ни се радваха хората майната им на тях
ние какво шоу си правихме ? всичките снимки излизания купони плажове всичко?Не ме карайте да спагам повече снимки защото аз чесно ви казвам сълзи ми текът вече само от пътвото ми изречение вземете се в ръце не ме карайте да слагам още за да ви припомням сами се сетете какви приатели бяхме как един като паднеше в огъня всички скачаха а се какво е? безобразие ! да гледате тъпо в монитора няма да ви помогне!


Последната промяна е направена от Bryan на Сря 18 Ное 2009, 23:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:44

Геш, братле, блгодаря ти за инициативата, дори и да ми се наложи да те редактирам 10 минути, посланието е ясно, посланието е силно!

Заставам зад всяка написана от тебе дума, защото казваш това, което аз от известно време искам да кажа, по твоя си начин: каквото е на сърцето, това говори езикът!

Моля ви, вслушайте се!
Rockplace_On
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyСря 18 Ное 2009, 23:48

Много правилно, наистина Геш, а Момчил почти изрази моето мнение..
Напоседък гледам снимки от по - старите ни форумни срещи, тогава когато се събирахме 40+ човека, а сега какво ? 10 човека не можем да се задържим цял ден заедно, наистина не проумявам на какво се дължи.
Всичкото това напрежение напоследък явно се е отразило на всеки един от нас по един или друг начин, но скоро няма да се справим с проблема ако продължаваме да бягаме от него.
И аз често засичам рокплейсъри по улицата - случайно. Разменяме си 2 приказки и всеки си продължава по пътя, мен лично ме боли от това...особено при мисълта колко близки и единни бяхме преди.
Къде отиде желанието да се събираме и веселим всекидневно заедно, безразлични към всичко останало ?
Защо изведнъж мнението на другите започна да ни засяга до такава степен ?
Къде отиде нашето семейство ?
Не помня от кога не сме имали хубава форумна, такава, като тези които бяха преди определен период от време, както каза Геш с всичко както си му беше по реда - алкохола, китарите, песните, полянките ни, смеха, удовлетвореността от това да сме всички заедно, забавлявайки се, откъсвайки се от проблемите, помагайки си взаймно ?
От известно време ме тормозят тези въпроси, търсих причината къде ли не, но не успях да разбера защо се получава така. Явно не само на мен ми е болно за това.
Наистина се надявам да се осъзнаете, да си спомните какво беше преди..нима не беше прекрасно да сме всички заедно ?
Изключително много ми липсват тези ни срещи, надявам се заедно да се справим и с това и скоро всичко да си е като по старо му !
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyЧет 19 Ное 2009, 00:12

Momchil написа:
Имаме си прекрасен форум с прекрасни хора...
Имаме си любимата музика...
Нямам какво повече да кажа... Освен, че трябва да се освободите натрупаните негативи - хванете китарите и се разпейте, по рокплейсърси стил Smile
Rockplace_On



Липсва ни присъствието ви във форума.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyЧет 19 Ное 2009, 00:16

Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyЧет 19 Ное 2009, 00:40

Мале , като гледах клипа от Варна ми идеше да съм там !!!! Sad Яко е било на моренцето !!!
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyЧет 19 Ное 2009, 00:50

Нима ще оставите тъй лековато моменти като този да потънат в миналото? Нима не искате да ги преживеете отново? От вас си зависи, обични ми варненци... Smile


RockPlace Forever

Tracian | MySpace Video
Върнете се в началото Go down
ben4
Rockplacer
Rockplacer
ben4


Male
Age : 32
Брой мнения : 168
Location : Varna
Рейтинг : 5
Registration date : 04.09.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyЧет 19 Ное 2009, 01:03

Оффффф.. хорааа... Изтръпвам като ги гледам тея клипчета.... Съгласен съм с всички, и с Гло, и с Момчил, макар да е с нас от по-скоро и да не знае какво беше в началото....... Айде наистина не само да пишем в тая тема, ами наистина да вземем в събота да си направим една форумна, както преди, да си купим бира .. дори ако е яко времето ще взема и китарката да попеем...Колкото се може повече хора да се съберем... Напоследъм наистина и на мен ми липсват тези хубави моменти от цялата изминала година.. Депресираното зимно настроение миналата зима не беше депресирано именно заради тези срещи.. дайте просто да се съберем в събота.. До тогава има достатъчно време да се организираме : )))
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! EmptyЧет 19 Ное 2009, 02:28

Говорихме си снощи с Франки как всичко се е променило, как вече нищо не е така, както беше и се надявам никога да не чуете тъгата в гласа на приятел, която аз чух в неговия глас...

Всички вие знаете колко много обичам Франки, колко много обичам РокПлейс, колко много обичам вас! Познавате ме добре, с вас съм близо година вече и ако някой каже, че не съм се държал приятелски, грях му на душата. Да, проявих и строгост, която бях длъжен да проявя като администратор, но който смята, че несправедливо съм отсъдил, да каже. Да не мислите, че ми беше лесно да взема решението? Да не би да мислите, че ми беше лесно да го приведа в действие? Ако така мислите, грешите. Да, администратор съм, но моля ви, повярвайте ми, каквото правя, го правя защото трябва, а не защото мога.

Да върнем времето не можем. Единственото, което можем да направим е да продължим напред заедно и това си зависи само и единствено от нас. Не можем да избираме родителите си, не можем да избираме съучениците си, не можем да избираме колегите си в работата. Единствените хора, които избираме и които нас избират, са приятелите. Нека ценим избора си и избора на нашите приятели: