RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!

    Go down 
    +46
    deathrose
    Влади
    Рихардо.
    Selene
    Katie_Rock
    Frankie Roll
    Missy
    MeTaLmAsTeR
    StormCrow
    Zombiecupcake
    "Рури"
    (s)Ain't
    Halinor
    Биби
    Кънчо
    littleMICROBE
    pi4estiq
    Ralie
    Сакс
    fonix
    remy
    qkitaki
    nikencetoo
    <.LeX. >
    Ania
    Вилито
    Немезида
    nikoletito
    Жоро
    RockPlace
    Bubble
    Мо7о_ейнджъл
    Kaamos
    eMm
    D(emo)n_Hunter
    Бавен_Клошар
    ben4
    CrazY
    nameless
    Руто
    Puppet Master
    Хаджи
    Adept
    Железен
    Downingtn
    Bryan
    50 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
    АвторСъобщение
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyСря 18 Ное 2009, 23:20

    First topic message reminder :

    Слушайте ме добре варненци!

    Дреме ми на оня долу кои ми се сърди и кои не! Вземете се в ръце защото Рокплейс, това сме ние, главно варненците! Вземете се стегнете малко, стига се пръскахте и стига сте ревали и сте се ругаели, по дяволите! Ако не забелязахте за последната седмица напуснаха 3ма човека сигурно се чуствате яко нали? Ама аз не...

    Щото последния път, като видях Марто, ми махна и продължи, дори не спря... Когато видях Ади, ме гледаше с наведена глава... Аня не съм я виждал въобще, както и никои друг през последните 2 месеца.

    Хора, ако спрете да мислите малко за депресираните си драматизирани задници, ще се усетите малко, че имаме Администратор, които ни събра в началото и тои се казва Франки! Ако на някои не му е известно и ако не вземете да се стегнете, както се казва в метъла, you can kiss this forum good bye, ясно?

    Мразете ме колкото щете за това, което направих, не съжалявам. Франки беше човекът, които създаде всичко това и които направи така, че да имате най великата компания на света. Защото преди това всеки беше едно нищо - просто човек когото всички подхвърляха, нали така? Помислете малко и за него! Кога за последно сте го видели щастлив или усмихнат или с китара да пее? Не беше скоро!

    Няма смисъл да ми отговаряте, стягайте се, *утки майни, че ми писна да бездействаме така ... Сега ще се правите ли на нацупени, ще се настройвате ли против себе си и другите или ще си върнем старите рокплейс срещи във Варна? С бирата с кефа с шоуто ? Защото Аня днеска ми каза, че е пред дилема да дали да се върне или не. Ако вие няма да направите нещо по въпроса, продължавайте да си ревете, нямам проблем с това, аз ще си събера хората и старата компания, защото на мен това ми липсва не знам за вас Smile

    Ако все още не ви е подействало хаха.. поразгледайте си снимките от първата до последната варненска среща. Ако и това не подейства, значи сърцето ви е останало някъде при последното посещение на клозета Smile Та ние сме приятели, по дяволите... Приятелите не се оставят за нищо на света, не го правете!

    Поздрави, Bryan
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyСъб 13 Мар 2010, 22:37

    Днес дойдох за малко, но забелязах, че пак имаше настроение Sunshine
    Надявам се да продължава така!
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyСъб 13 Мар 2010, 23:41

    Лили. написа:
    Влади написа:
    И лични драми от типа на "писна ми от..." поне в моите очи изглеждат леко смешно.
    Според мен са уместни. Поне от някои РокПлейсъри, тъй като са от самото начало във форума. Те са изграждали всичко това. Мислите ли, че е приятно да гледат как всичко се срутва. Как срещите, които преди са били вълшебни, сега се превръщат в ад? Че всичко това, което са направили, се разваля от някой, който не знае как да се държи.

    Точно заради това, че са градили нещо, не е уместно просто да си тръгнат дигайки ръце. Това приляга на някой, който е на 'гости' ... писна ми ще си ходя.

    Ако цениш това, което си градил, се бориш за него. Така правят порастналите хора. Така правят съвестните хота. А тук уж сме все съвестни ? или се бъркам, по мое скромно мнение повечето са и що годе порастнали Smile
    Еми дръжте се като такива.

    Днес беше спокойно, до колко това се дължеше на истинско осъзнаване и промяна или на моето и присъствието на Дидо, времето ще покаже или по-скоро следващата форумна.

    Смятам, че не е трудно да оставите детските игри и закачки за извън заведенията, прсото не им е там мястото. Като е сравнително хубаво времето излезте на вън дивейте. Но като сте в цивилизацията дръжте се като цивилизовани хора, знам че можете.

    Това е нещото, което най ме дразни и натъжава, че знам че можете, но не полагате нужните усилия ...

    Дълго се чудех дали да пиша в тази тема ... защото се чувствам отговорен, че ви оставих и сега съм в София и за жалост вече няма много какво да направя за решаването на такъв род проблеми.
    Време е да намерите начин да ги решите сами.

    Моето предложение излъчете си 'фиктивен' лидер, който да отговаря за нещата поне в заведенията. Може и да са няколко. Нещо като отговорник на класа Smile

    Може да ви звучи смешно, но явно имате нужда някой да решава поне в някаква степен вместо вас Smile Някой да се занимава с възникналите проблеми.

    Обичам ви много Rockplace_On
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 15 Мар 2010, 10:40

    Cold_Kiss
    Pi.di
    qkitaki
    Мото_Ейнджъл
    Рури

    Бановете ви са свалени.
    Welcome back!
    Rockplace_On
    Върнете се в началото Go down
    "Рури"
    Legendary
    Legendary
    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 493-61


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1051
    Location : Варна
    Рейтинг : -1
    Registration date : 22.07.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 15 Мар 2010, 16:05

    Мисиииииииии ^^ <33333333
    Ъм, Ру, темите ще ги отключвате ли или те на 17-и?
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 15 Мар 2010, 16:43

    Отключени са. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ralie
    Fan
    Fan
    Ralie


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 519
    Location : Варна Бейби
    Интереси : Фотография
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.07.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 15 Мар 2010, 17:10

    Мерси мерси мерсии ^^
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyСря 17 Мар 2010, 21:47

    Така,искам да се извиня за всичко което съм направил... Мисля,че проумях.Съжалявам за всичко с което съм ви срамил.
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 17:06

    И в крайна сметка.. ни темата, ни разговора в Албата помогнаха (: Днес беше поредната форумна, на която бяхме адски малко. "Новите" рокплейсъри са по редовни от "старите", с които лятото бяхме по цял ден заедно. Само погледнете снимките от логото на РокПлейс.. прегледайте си снимките от лятото. Какво стана с тея прекрасни моменти и всичките усмивки, които бяха на лицата ни?? Кво, само спомени, които няа да си върнем никога?? На никой ли не му повлия разговора в Албата? Защото на мен ми повлия.. повлия ми и 10-дневния бан, който ми помогна да си разбера грешката и да се старая да не я повтарям.
    Ии не.. Варна не се е събудила явно :х
    Върнете се в началото Go down
    luna_lovegood
    Advanced
    Advanced
    luna_lovegood


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 177
    Location : някъде там...в непознатото
    Интереси : arts
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.11.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 17:14

    Съгласна съм с Мото...Не, че аз съм от най-редовните, но е имало срещи, който наистина са били незабравими...Когато ида на форумна там са, както обикновено най-редовните (няма да изброявам имена, но не са много) и бройките се увеличават, само когато някой от друг град ни посети или има повод за празнуване...Наистина трябва да се събудим това лято и да го превърнем в една незабравима ваканция... Wink
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 18:01

    Всъщност да се поправя - Варна се събуди за известно време и пак заспа :ххх Като че ли разговорите влияят за известно време и после пак същото..
    Върнете се в началото Go down
    MaDe In HeLL
    Rockplacer
    Rockplacer
    MaDe In HeLL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 379
    Интереси : scubadiving,car races,muscle & hot-rod car, offroad, drift, photography
    Рейтинг : 14
    Registration date : 22.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 18:14

    наистина на форумни итдват малко хора, и когато има някой от друг град идват повече но това да се делим на "стари" и "нови" не е ли тъпо? какво значение има кога си се регистрирал в форума? важното е да се сабираме повече хора и да си прекарваме хубаво и разбира се не заради тези който се се регистрирали наскоро тези които са от по отдавна да се отказват да идват или да не идват заради някого. Не тези "новите" да заместват "старите" , а да има присраст на потрбители и рокплейс да става все по голям.
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 18:18

    MaDe In HeLL написа:
    наистина на форумни итдват малко хора, и когато има някой от друг град идват повече но това да се делим на "стари" и "нови" не е ли тъпо? какво значение има кога си се регистрирал в форума? важното е да се сабираме повече хора и да си прекарваме хубаво и разбира се не заради тези който се се регистрирали наскоро тези които са от по отдавна да се отказват да идват или да не идват заради някого. Не тези "новите" да заместват "старите" , а да има присраст на потрбители и рокплейс да става все по голям.

    Имах в предвид, че тези, които са от по-рано регистрираните би трябвало повече да им пука за РокПлейс и да идват често, а то какво? Нищо общо... :с ;хх
    Върнете се в началото Go down
    MaDe In HeLL
    Rockplacer
    Rockplacer
    MaDe In HeLL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 379
    Интереси : scubadiving,car races,muscle & hot-rod car, offroad, drift, photography
    Рейтинг : 14
    Registration date : 22.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 18:19

    еми да права си.. за съжеление Smile
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 21:24

    Кво се оплаквате ? Поне имаме форумни и се виждаме ;хххх
    На които му е приятно да си идва,точка.
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 21:27

    Мразя тази тема. ТОЧКА.

    Просто всеки път като я отворя (перверзници гадни ;Д) ми се свива сърцето. А е хубаво да я отварям!
    Но пък не съм съгласен с повечето. Това, че са градили РОКПЛЕЙС не значи, че всеки ден трябва да са с тях. Вярно ЗНАЧИ, че трябва да им е мъчно, но то омръзва (на мен не biggrin ) Всяка седмица едни и същи... едни и същи... едни и същи... писва...

    Просто трябва според мен всички да си дадем почивка...
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 22:08

    Мото, какво искаш да кажеш сега?
    Че аз като по-стара (да го кажа така) съм задължена един вид да съм на всяка форумна? Ами аз дето имам друга работа, дето имам и някъв личен живот? Примерно би било и добре да общувам и с други хора, нови запознанства, сещаш се. Това никога не е излишно. Не казвам, че си търся нови хора, не, никога не бих ви заменила, искам по-скоро да кажа, че както съм общителна, забравих какво е да се запознаеш с някой нов (и т'ва с РП не става за пример, искам да кажа да излезеш сам с някой, когото не си виждала)
    Какво ще стане лятото, когато повечето от "старите" дето са на възраст 16-18 ще започнат работа? Тогава пак ли няма да ни пука?
    Мислете преди да пишете, а и мамка му, какво ви пречат новите? Не че ги познавам толкова добре, но не ми изглеждат лоши. И най-вече...спрете с разделението "стари" - "нови" ! Ние сме РокПлейс, ние сме ЕДНО! Ако си тук и си приел правилата, не мисля, че има значение от кога си.
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 22:10

    "Това, че са градили РОКПЛЕЙС не значи, че всеки ден трябва да са с тях."
    така е,а и си има цяло *ибано лято ;хх кво мрънкате.
    "Просто трябва според мен всички да си дадем почивка..."
    Почивката мисля че беше прекалено дълга Smile а именно дългата почивка създаде тази тема.
    А и най-малкото форумните са забавление и тн (не сме задължени за ходим всеки проклет път.)
    Аня е права.аз са като почна работа дали ще имам време да идвам?Форумните не са ни задължение а развлечение ;х не ги превръщайте в някво задължение ;хх
    Върнете се в началото Go down
    Frankie Roll
    Administrator
    Administrator
    Frankie Roll


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 469
    Location : Варна
    Рейтинг : 20
    Registration date : 27.12.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 22:33

    Аре да млъкнете всички, понеже се изнервям Smile

    Знам че всичко което казах онзи ден в 'Алба' беше излишно... точка. Разбирайте го както си искате.

    Варна ако иска да се буди, аз съм буден и всеки един който има някакъв вид идеи за РокПлейс да ми предлага, ще ми бъде приятно да ги реализирам с колкото се може повече потребители от 2 годишният ни форум Smile
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyПон 24 Май 2010, 23:05

    Оф, Браян, не съм казла, че е задължение. Окей, ясно ми е, че не може на всяка форумна да се събираме всички, просто доста отдавна не е имало хубава голяма форумна на която да си избухнем както винаги. И другото което е... да, именно форумните са за забавление, а в последно време не виждам такова (: И нямам нищо против ''новите''.. харесвам всички.

    Млъквам.. за да не изнервям Франки, просто исках да обесня, щото видиш ли Браян пак реши да ми извърта думите...
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyВто 25 Май 2010, 19:13

    Ще балговоля да се намеся, защото чета все едни и същи глупости из подобни теми от вече твърде много време.

    Първо Форумните са ДОБРОВОЛНИ ( никой никога не е бил и няма да бъде задължен да присъства).

    Второ всеки има личен живот, лични ангажименти уважавайте това за да бъдете и вие уважавани. - No offense, но Мото на теб никона никой не ти се е цупил (защото това което правите е цупене) когато не си могла да дойдеш на форумна, било защото си наказана или нещо друго.

    Трето и може би най-важнато, подяволите кой ви проми мозъците до така степен за да смятате, че количеството хора е най-важно ?!
    Аз си спомням страхотни, забавни форумни с 5-6 човека Smile Какво изведнъж, ако няма 60 човека не е забавно пф, pathetic.

    Научете се да извличате положителното от мигът, защото всеки миг е сам за себе си втори такъв няма.

    Мо7о_ейнджъл написа:
    Само погледнете снимките от логото на РокПлейс.. прегледайте си снимките от лятото. Какво стана с тея прекрасни моменти и всичките усмивки, които бяха на лицата ни?? Кво, само спомени, които няа да си върнем никога??
    Да това са спомени, които ще си останат спомени. Не можеш да върнеш отминал момент, но защо и е нужно, можеш да създадеш нов. Спрете да гледате в миналото като пенсионери към Социализма и да въздишате: "Ах а какво беше на времето" и подобни глупости.

    Хванете живота си в ръце и го живейте, забавлявайте се и толкова.


    ПС: Мото нищо лично към теб просто ти подхвана темата и обобщаваш трилионата поста които прочетох.
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyВто 25 Май 2010, 21:58

    Цитат :
    Трето и може би най-важнато, подяволите кой ви проми мозъците до така степен за да смятате, че количеството хора е най-важно ?!
    Аз си спомням страхотни, забавни форумни с 5-6 човека Smile Какво изведнъж, ако няма 60 човека не е забавно пф, pathetic.

    Така е Smile Не са ни нужни много хора за да стане готина форумна (освен на рождения ден на рокплейс ^ ^ ) А и когато са прекалено много хора става някакси странно защото всеки ти говори не можеш да обърнеш внимание и става адски неловко ;х
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyВто 25 Май 2010, 22:00

    Защо някой не заключи темата???
    Не че нещо, но въпросът се изхаби, преговори 2-3 пъти и т.н....
    Върнете се в началото Go down
    Frankie Roll
    Administrator
    Administrator
    Frankie Roll


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 469
    Location : Варна
    Рейтинг : 20
    Registration date : 27.12.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 EmptyВто 25 Май 2010, 23:03

    Plan Final Smile
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 6 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: