RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!

    Go down 
    +46
    deathrose
    Влади
    Рихардо.
    Selene
    Katie_Rock
    Frankie Roll
    Missy
    MeTaLmAsTeR
    StormCrow
    Zombiecupcake
    "Рури"
    (s)Ain't
    Halinor
    Биби
    Кънчо
    littleMICROBE
    pi4estiq
    Ralie
    Сакс
    fonix
    remy
    qkitaki
    nikencetoo
    <.LeX. >
    Ania
    Вилито
    Немезида
    nikoletito
    Жоро
    RockPlace
    Bubble
    Мо7о_ейнджъл
    Kaamos
    eMm
    D(emo)n_Hunter
    Бавен_Клошар
    ben4
    CrazY
    nameless
    Руто
    Puppet Master
    Хаджи
    Adept
    Железен
    Downingtn
    Bryan
    50 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyСря 18 Ное 2009, 23:20

    First topic message reminder :

    Слушайте ме добре варненци!

    Дреме ми на оня долу кои ми се сърди и кои не! Вземете се в ръце защото Рокплейс, това сме ние, главно варненците! Вземете се стегнете малко, стига се пръскахте и стига сте ревали и сте се ругаели, по дяволите! Ако не забелязахте за последната седмица напуснаха 3ма човека сигурно се чуствате яко нали? Ама аз не...

    Щото последния път, като видях Марто, ми махна и продължи, дори не спря... Когато видях Ади, ме гледаше с наведена глава... Аня не съм я виждал въобще, както и никои друг през последните 2 месеца.

    Хора, ако спрете да мислите малко за депресираните си драматизирани задници, ще се усетите малко, че имаме Администратор, които ни събра в началото и тои се казва Франки! Ако на някои не му е известно и ако не вземете да се стегнете, както се казва в метъла, you can kiss this forum good bye, ясно?

    Мразете ме колкото щете за това, което направих, не съжалявам. Франки беше човекът, които създаде всичко това и които направи така, че да имате най великата компания на света. Защото преди това всеки беше едно нищо - просто човек когото всички подхвърляха, нали така? Помислете малко и за него! Кога за последно сте го видели щастлив или усмихнат или с китара да пее? Не беше скоро!

    Няма смисъл да ми отговаряте, стягайте се, *утки майни, че ми писна да бездействаме така ... Сега ще се правите ли на нацупени, ще се настройвате ли против себе си и другите или ще си върнем старите рокплейс срещи във Варна? С бирата с кефа с шоуто ? Защото Аня днеска ми каза, че е пред дилема да дали да се върне или не. Ако вие няма да направите нещо по въпроса, продължавайте да си ревете, нямам проблем с това, аз ще си събера хората и старата компания, защото на мен това ми липсва не знам за вас Smile

    Ако все още не ви е подействало хаха.. поразгледайте си снимките от първата до последната варненска среща. Ако и това не подейства, значи сърцето ви е останало някъде при последното посещение на клозета Smile Та ние сме приятели, по дяволите... Приятелите не се оставят за нищо на света, не го правете!

    Поздрави, Bryan
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Katie_Rock
    Rockplacer
    Rockplacer
    Katie_Rock


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 591
    Location : Бургас
    Рейтинг : 0
    Registration date : 20.10.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyПон 08 Мар 2010, 23:47

    С насълзени очи четох последните няколко страници.. наистина страшно много съжалявам, че нещата са се развили така в последно време. ;//
    На тези, създаващи проблемите.. Хора, бъдете малко по-благодарни към хората, в благодарение на които сте и вие Рокплейсъри в момента..
    Не знам дали усещате какво правите .. Рокплейс е не просто форум, а начин на живот (ако мога така да се изразя) .. Не позволявайте на нещо (приятелство), което е градено вече почти 2 години да се разруши, заради навлизането в пубертета на няколко човека....

    Едва ли ще променя нещо с този пост, но просто не мога да позволя да се разпадне това Семейство, което ми върна усмивката на лицето в толкова труден период от живота ми .. прекалено много ви обичам..

    Наистина много силно се надявам следващия път, когато дойда всичко да е наред и да си изкараме яко, както ми беше на 28.11 (((:


    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 123220

    Едит: Знам, че не съм в РП от кой знае колко време, и може би нямам право на глас тук, но просто сте част от живота ми, исках да го напиша Smile
    Върнете се в началото Go down
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 17:23

    Значи, искам да ви кажа какво стана днес, когато отидохме в Алба с Анито. Когато сервотьорката ни взе поръчката ни се ИЗВИНИ, ЧЕ СЕ Е РАЗВИКАЛА, защото не са й издържали нервите при тази врява. Обясни, че не работи в това заведение, за да е нечия детегледачка. Също така, че постоянно някой е бягал, гонили са се, бягали са нагоре-надолу по стъбите и са викали....
    При което ние двете започнахме да й се извиняваме на наш ред, защото тя е била в пълното си право да се кара и да прави забележки- това е заведение, не пазар... Честно казано ми стана доста неловко, че тя се извини и мисля, че ще е много разумно ако тези, които са викали(не знам кои са били тогава, все пак ме нямаше. И не съм от много отдавна във форума, била съм едва на 2 форумни, но ми обясниха ситуацията от игла до конец, за това изказвам мнение...) следващия път, когато отидат също се извинят. И да не се повтаря повече, защото такова поведение е наистина...детинско!
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 18:00

    Абе просто ме изчакайте да дойда на 1-2 форумни... както съм с опънати нерви.. На тези които не уважават околните (а явно и себе си) света тесен ще им се стори. Както попринцип съм кротка - в миша дупка ще ги завра, пък те ако щат да ме мразят.

    Писна ми да слушам за това!
    Или се дръжте като хора или си отивайте в гората!
    Върнете се в началото Go down
    MeTaLmAsTeR
    Advanced
    Advanced
    MeTaLmAsTeR


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 192
    Location : Лудницата, рукото, Варна
    Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.02.2010

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 21:24

    Дано това което напиша го прочетете внимателно:

    Само с думи нищо НЯМА да се промени

    Не мислите ли,че е време да се поговори наживо,както Мирослава отбеляза.Чак тогава може да се оправи положението.

    Само с бан за 10 дена няма да се промени нищо.Все още не ми е ясно,защо поискахте тази мярка,няма да свърши работа.Просто всички се нуждаем от стряскаща промяна,и то веднада.
    Благодаря за вниманието
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 22:50

    Ако 10 дена не промени нищо то вечен сигурно ще промени Smile Но няма да се стигне до там защото ще се примени !
    Върнете се в началото Go down
    Хаджи
    Banned
    Хаджи


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 531
    Location : Varna
    Интереси : Момчилстване
    Рейтинг : 7
    Registration date : 07.07.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 22:53

    Интересно ми е как като 10 дена не пускаш някого във виртуално пространство ще повлияе на държанието му на форумни освен още повече да го сдуха? Dots
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 23:07

    Натиск ли усещам тук? Това е добре - реакция.

    Така.
    Не е само форумът, нали? Форумът са потребителите - вашите, неее, глупости говоря - НАШИТЕ приятели. Може би десетдневният бан постига нещо повече от първоначалната си цел: не само ще даде на баннатите представа какво могат да изгубят, а и на нас, които сме в момента тук, какво можем да изгубим ние в тяхно лице. Нали така?

    И тук е моментът да ви попитам, да попитам и себе си може би, кой трябва да спре пръв - тези, които нарочихме за проблемни (макар и заслужено), или тези, които сочат обвинително с пръст? Да, кажете ми - кой трябва да направи първата крачка към промяната? Или пак ще се делим на лагери? На "за" и "против" 10 дневния бан? Ще направим анкета?

    Отговорете ми, защо изобщо трябваше да се стига до този бан? И моля ви, преди да посочите, насочете пръста към себе си. Всеки един от вас. Защото нередностите не се получават само с действия, а и от бездействие.

    Всички сме отговорни и аз ви предлагам да бъдем заедно в това, защото това е думата, която липсва и заради която съществува тази тема - ЗАЕДНО!

    Десетте дена не са наказание, а малка част от това да бъдем разделени. Усещате ли вече какво е на вкус? Да, горчи. А е само за 10 дена... Представете си какво е ако е завинаги. Не искаме това, нали. Е добре, от нас си зависи.
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyВто 09 Мар 2010, 23:11

    Руто е прав ... 10 дена какво биха могли да решат...
    А тази тема примерно защо не се заключи и тя за известно време, защото в действителност стана една спам тема ...
    Върнете се в началото Go down
    Рихардо.
    Newbie
    Newbie
    Рихардо.


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 18
    Location : Варна
    Интереси : тормозене на Момчил, музика, (Пъшо wanna be), рисуване
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.02.2010

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyСря 10 Мар 2010, 16:17

    "Рури" написа:
    Чак сега осъзнах какво съм без форума и приятелите ми...Може да викам в пъти в повече по форумните, наистина не съм се усетила, ако бях, щях да спра, което и ще се опитам да постигна. Ако трябва, няма да говоря, но ще намаля децибелите до минималност! Също така искам да пред вас и следващия път като го видя ще ми се извиня лично, на Момо, че го „изпортих „ за това, което беше казал, но супер много ме беше ядосал.
    За всичко по-горе описано- СЪЖЕЛЯВАМ!!! : )
    П.С. Това не е начин да си опростря всичко, просто наистина ми стана супер криво, като разбрах какво съм без вас, а и какво правя около вас...
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyСря 10 Мар 2010, 23:43

    Selena написа:
    Абе просто ме изчакайте да дойда на 1-2 форумни... както съм с опънати нерви.. На тези които не уважават околните (а явно и себе си) света тесен ще им се стори. Както попринцип съм кротка - в миша дупка ще ги завра, пък те ако щат да ме мразят.

    Писна ми да слушам за това!
    Или се дръжте като хора или си отивайте в гората!
    Ани, аз предлагам тази събота, да им отидем на форумна и да ги построим малко Smile
    Хем и не съм те виждал от отдавна Smile
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 17:34

    Може. Стига да не изникне нещо. (щото напоследък "нещата" никнат като гъбки О.о)
    Ама хайде - ще бъдем лошите големи дето им се карат Shifty
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 17:37

    Мисля, че това няма да има голям ефект, Ани Sad
    Аз лично спирам да идвам на форумни. Ако някои субекти не се осъзнаят...
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 17:46

    Е, още никой не ме познава в състояние "бомба със закъснител". Пък и искам лично да се уверя дали е толкова ужасно.
    Пък какво толкова...накрая ще правим 2 срещи - те да си се лигавят, ние да си се забавляваме както преди...би било тъжно, но няма да спрем да се виждаме заради разни лигавенца Disgust .. Нали?
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 19:00

    Това би означавало, че Рокплейс е разцепен. Но от доста време се получава именно така, така че пак е вариант.. Ех, а с толкова малко усилия може всичко да се оправи, но всички трябва да се осъзнаят, не трима-четирима.
    Sad Тъжно ми е. Аз отдавах времето си за учене не за да получа крясъци, лигавщини и да ме гонят от заведенията. Затова довиждане.
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 19:36

    Вместо да се разцепвате не може ли просто да се съберете всички и всичко,което се изписа в тази и подобната и тема да се каже очи в очи. И да не е само ала-бала да,разбрахме се и точка по въпроса и после от следващата среща пак пиянства, крясъци и т.н. Съберете се за дълъг и подробен разговор и се уточнете наживо. Не мисля, че разцеплението е вариант.
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 19:40

    Вече го правихме, на някои просто им мина и замина покрай (явно липсващия) разсъдък и (явно липсващото) чувство за принадлежност към Рокплейс.
    Со кротце, со благо.. ама щом няма ефект, трябва да се направи нещо драстично и точка.
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 19:43

    Драстичното беше направено. Обмислям още мерки, но първо трябва да ги съгласувам със шефа. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Bubble
    Fan
    Fan
    Bubble


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 519
    Location : Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 17.04.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyЧет 11 Мар 2010, 19:50

    Имаше мнение, че човек да се промени е трудно, да ама темата е от 18.11.09 имахме достатъчно време ако няма промени, дори мааалки наистина е време за " още мерки" и то доста сериозни! До кога ще продължаваме така?
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyПет 12 Мар 2010, 03:40

    Ако още веднъж ми се наложи да се изчервявам от срам пред сервитьорка, която ми се извинява, заради нашето държание...ще ви убия!
    Не знаете къде исках да потъна. Всъщност, не знам дали някой е прочел мнението на Билито. Тя може да ви каже после колко ядосана бях.
    Радвам се, че някой е видял от кога е темата. Не искам да чувам "Дайте ни време, ще се поправим" - дадохме ви предостатъчно време! Трябваше да има промяна към добро, надявам се в събота да я видя.
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyПет 12 Мар 2010, 13:24

    Имам чувството, че тези проблеми не са от по- старичките ви потребители, не знам, аз лично не знам какво да ви кажа. И при пловдивчани ги е имало и подобните проблеми, но сега това не го виждам. Много съжалявам като ви виждам така, наистина. Преди имахте проблем с непосещаемостта на срещичките ви, а сега това... Искам да ви кажа, че страшно много ми е тъпо, като ви гледам така. Вие сте толкова яки мама му стара. Защо такива дребни щуротии да ви провалят. Мннека всеки да си вземе полука от тази случка, и да ородължите нататък, обичам ви и искренно ви се надявам, да си продължите напред, като предишният рокплейс тимм... Heart Нека малките неща в живота да не ви пречат да сте заедно и единни
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyПет 12 Мар 2010, 14:10

    Ден, Аня, ще ме прощавате, но малко не съм съгласен изцяло с мнението ви, че защото нещо не върви трябва да си тръгнете от него.
    Най-малкото в момента вие оставате старшите във варненската част на форума, и малко или много би трябвало да го чувствате и като задължение да направите каквото можете, за да помогнете на кривналите да влязат в правият път. И лични драми от типа на "писна ми от..." поне в моите очи изглеждат леко смешно.

    И тъй като тука вече взе толкова много да мирише. Бих желал като ще се колим и бесеим, поне да се знае кой кого и за какво обвинява. Стига с това "няма да казвам имена, те си знаят". Ами какво ако не си знаят? Ти можеш да си мислиш, че си знаят а всъщност не е така. Както и голямата част от хората, които дават съвети тук всъщност си нямаме ни най-малка представа кой какво точно и как е направил, за да можем да ви помогнем.

    За това или започнете поне като сочите пръсти да казвате и имената, или вземете да проведете ако трябва и лични разговори с хората, без нерви като големи хора, и тези проблеми да се решат очи в очи. Във форума очевидно няма да стане...
    Върнете се в началото Go down
    Halinor
    Fan
    Fan
    Halinor


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 532
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.08.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyПет 12 Мар 2010, 21:21

    А, едно хубаво мнение. Браво, Владко (:
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyПет 12 Мар 2010, 21:32

    Влади написа:
    И лични драми от типа на "писна ми от..." поне в моите очи изглеждат леко смешно.


    Според мен са уместни. Поне от някои РокПлейсъри, тъй като са от самото начало във форума. Те са изграждали всичко това. Мислите ли, че е приятно да гледат как всичко се срутва. Как срещите, които преди са били вълшебни, сега се превръщат в ад? Че всичко това, което са направили, се разваля от някой, който не знае как да се държи.

    Знаете ли каква ме привличаше преди във Варна? - Снимките.
    Онези щастливи усмивки, засмените очи..

    В момента много от снимките са гротескни. Изкривени усмивки и помръкнали очи.

    Не позволявайте това да продължи така. Всеки трябва да положи някакво усилие, за да запази всичко непокътнато. Всичко да бъде приятно и красиво.

    Форумът промени животите на всички ни. Та ние е сме едно общество. Нека това да е обществото без войни и размирици.

    Рокплейсъри, освестете се.
    Върнете се в началото Go down
    Halinor
    Fan
    Fan
    Halinor


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 532
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.08.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyСъб 13 Мар 2010, 18:58

    имаше ли промяна днес?
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 EmptyСъб 13 Мар 2010, 22:30

    Днес беше добре. Всички бяха тихи и пестонала прие извинението. ^^

    Айде следващия път пак така? tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 5 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: