RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!

    Go down 
    +46
    deathrose
    Влади
    Рихардо.
    Selene
    Katie_Rock
    Frankie Roll
    Missy
    MeTaLmAsTeR
    StormCrow
    Zombiecupcake
    "Рури"
    (s)Ain't
    Halinor
    Биби
    Кънчо
    littleMICROBE
    pi4estiq
    Ralie
    Сакс
    fonix
    remy
    qkitaki
    nikencetoo
    <.LeX. >
    Ania
    Вилито
    Немезида
    nikoletito
    Жоро
    RockPlace
    Bubble
    Мо7о_ейнджъл
    Kaamos
    eMm
    D(emo)n_Hunter
    Бавен_Клошар
    ben4
    CrazY
    nameless
    Руто
    Puppet Master
    Хаджи
    Adept
    Железен
    Downingtn
    Bryan
    50 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyСря 18 Ное 2009, 23:20

    First topic message reminder :

    Слушайте ме добре варненци!

    Дреме ми на оня долу кои ми се сърди и кои не! Вземете се в ръце защото Рокплейс, това сме ние, главно варненците! Вземете се стегнете малко, стига се пръскахте и стига сте ревали и сте се ругаели, по дяволите! Ако не забелязахте за последната седмица напуснаха 3ма човека сигурно се чуствате яко нали? Ама аз не...

    Щото последния път, като видях Марто, ми махна и продължи, дори не спря... Когато видях Ади, ме гледаше с наведена глава... Аня не съм я виждал въобще, както и никои друг през последните 2 месеца.

    Хора, ако спрете да мислите малко за депресираните си драматизирани задници, ще се усетите малко, че имаме Администратор, които ни събра в началото и тои се казва Франки! Ако на някои не му е известно и ако не вземете да се стегнете, както се казва в метъла, you can kiss this forum good bye, ясно?

    Мразете ме колкото щете за това, което направих, не съжалявам. Франки беше човекът, които създаде всичко това и които направи така, че да имате най великата компания на света. Защото преди това всеки беше едно нищо - просто човек когото всички подхвърляха, нали така? Помислете малко и за него! Кога за последно сте го видели щастлив или усмихнат или с китара да пее? Не беше скоро!

    Няма смисъл да ми отговаряте, стягайте се, *утки майни, че ми писна да бездействаме така ... Сега ще се правите ли на нацупени, ще се настройвате ли против себе си и другите или ще си върнем старите рокплейс срещи във Варна? С бирата с кефа с шоуто ? Защото Аня днеска ми каза, че е пред дилема да дали да се върне или не. Ако вие няма да направите нещо по въпроса, продължавайте да си ревете, нямам проблем с това, аз ще си събера хората и старата компания, защото на мен това ми липсва не знам за вас Smile

    Ако все още не ви е подействало хаха.. поразгледайте си снимките от първата до последната варненска среща. Ако и това не подейства, значи сърцето ви е останало някъде при последното посещение на клозета Smile Та ние сме приятели, по дяволите... Приятелите не се оставят за нищо на света, не го правете!

    Поздрави, Bryan
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyЧет 19 Ное 2009, 23:22

    Прави ми впечетление че пишат повече майни от колкото варненци което не е съвсем добре красиво е но ..не майните имат проблем
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyЧет 19 Ное 2009, 23:27

    Геш,

    Харесвам това, което си написал. Вярно е и те подкрепям, но....ако си изкажа моето мнение има вероятност да бъда банната forever and ever and after that, така че смятам да си го запазя за себе си, понеже на мен ми е приятно тук въпреки всичко. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyЧет 19 Ное 2009, 23:32

    Геш,думите ти са невероятни.
    Това,което всички казаха супер много ме разчувства.Рони е супер права.В Плевен да сме 7-8 човека се пръскаме от радост,но вие ВИЕ СТЕ ВАРНА!!!Вие създадохте форума и не трябва да го зарязвате.
    През юни когато се регистрирах всички вие,дори и тези,които не познавам лично станахте част от живота ми.Обичам ви всички Smile И искам всичко да се оправи Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyЧет 19 Ное 2009, 23:44

    Геш, на мен ми прави впечатление друго.

    Забравили сме, защо се регестрирахме тук, забравили сме първите чувства, забравили сме как чакахме да се приберем по-бързо за да влезем във форума, забравили сме как отброявахме дните до форумна среща. Твърде много неща сме забравили.
    Някои казват - Форума е твърде различен. Променя се. Има нови, които го правят такъв - Да, различен е и се променя, но тази промяна може да е към добро! Да,има нови, но повечето са прекрасни и невероятни! И ние бяхме нови, не помните ли?
    Форума се разви много, надмина очакванията ми, а е минала само година (и малко отгоре)
    Геша е написал добро заглавие "СЪБУДЕТЕ СЕ!". Прав е, събудете се от този сън, който живеете. Вижте реалността. Сънищата понякога са кошмари, а реалността е прекрасна!
    Върнете се в началото Go down
    <.LeX. >
    Rockplacer
    Rockplacer
    <.LeX. >


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 259
    Location : България-Варна
    Интереси : музика, рокплейс
    Рейтинг : 8
    Registration date : 24.03.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПет 20 Ное 2009, 11:25

    Aз не знам какво точно да кажа, но знам, че съм съгласен с всеки един от хората, писали в тази тема... Трябва да се събираме по често и с повече хора, за да ни е весело, защото какъв е смисълът да излизаме, ако не се забавляваме...?
    Rockplace_On
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПет 20 Ное 2009, 19:35

    Bryan написа:
    Прави ми впечетление че пишат повече майни от колкото варненци което не е съвсем добре красиво е но ..не майните имат проблем

    Човек, изглежда все едно на тях им пука повече, отколкото на нас. Скъпи пловдивчани, обичаме ви. Но ако това впечатление е вярно, значи ние от Варна имаме много да си говорим. Предлагам да го направим в събота (надявам се да съм там навреме), като, разбира се, нямам предвид всеки да надвиква всеки и нищо да не се чува. Съвсем сериозна съм, нека си направим една цивилизована дискусия очи в очи за това какво се промени до този момент и как да използваме само добрите страни на тази промяна Smile

    Наздраве, приятели Smile beer
    Върнете се в началото Go down
    nikencetoo
    Newbie
    Newbie
    nikencetoo


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 18
    Location : Варна
    Интереси : рисуваме, музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 18.09.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 22 Ное 2009, 22:07

    Аз, може би съм човекът, които най- малко има право на глас тук,но честно да си призная в момента ми текът сълзи по бузите... И така като гледам вече събота мина, а не се е променило много.. Като гледам снимките не е било така, както преди не видях около 30 човека на куп, а около десеттина по чиито лица пробязва някаква усмивка, но искрата в очите не беше същата както преди! Хора аз, която познавам само двама или трима, които сигороно даже и не ме помнят, искам всичко да се промени искам пак да сте си старите рокплейсъри (които даже и не познавам), просто всичко ви е било супер яко биле сте толкова задружни и сте се обичали... а сега не знам доколкото разбирам савсем не е така!!!


    Извинявам се, ако нещо не съм разбрала както трябва, но това е мое мнение...
    I love you, guys Не ви познавам, а вече смея да кажа, че ви обичам!
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 22 Ное 2009, 23:36

    Предполага се че ще се видим съботата другата
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПон 23 Ное 2009, 11:08

    Евалата на геш,някой да се сети...Всички почнахме да се обиждаме да се завъртат интриги и сичко стана хипер тъпо.
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПон 23 Ное 2009, 19:58

    Вижте, няма начин да е както преди. Имаме много нови хора, които са прекрасни. Какво, да ги изпъдим, за да е същото? No way. Трябва да се радваме на компанията си, да си правим простотии и да не се държим като второкласници, това е. Не е толкова трудно Smile
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПон 23 Ное 2009, 21:06

    Само искам да кажа нещо известно на всички, но все пак
    Варна още не се е събудила! Една форумна не е нищо! Трябват ни още поне 3-4 ПОДРЕД за да бъде истинско пробуждане!
    Върнете се в началото Go down
    remy
    Epic
    Epic
    remy


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 725
    Location : over the rainbow.
    Рейтинг : 15
    Registration date : 04.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПон 23 Ное 2009, 21:57

    стани, стани юнак рокплейсърски, от блус дълбок се събуди!
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyПет 04 Дек 2009, 23:34

    Мисля че Варна се събуди Smile Thumbup
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 11:59

    Събудила се е друг път с това отношение към мен и още един човек вчера смятам, че определени хора, интриганти, комплексарчета и т.н. 'те си знаят кои са', гонят печените хора.Не ме интерсува колко негативни мнения,забележки ще има след моето мнение... ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 683204
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 12:46

    Ицо, ти с цяла Варна ли се олицетворяваш, че правиш подобни изказвания?
    Като не те интересува, защо изобщо си отваряш устата, eh?
    Очаквам адекватен отговор, макар и с малка надежда, че ще го получа. А следващата ти подобна изцепка ще си изчезне безследно.
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 12:49

    qkitaki написа:
    Събудила се е друг път с това отношение към мен и още един човек вчера. Смятам, че определени хора, интриганти, комплексарчета и т.н. (те си знаят кои са), гонят печените хора. Не ме интерсува колко негативни мнения, забележки ще има след моето мнение... ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 683204

    Пф, сбърках се, някой да делне това, ако му се занимава.


    Последната промяна е направена от Kaamos на Нед 06 Дек 2009, 12:55; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 12:49

    Не съм цитирал цяла Варна.Ти вообще беше ли там да зн какво е станало?
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 12:54

    Не съм била, щото вече бях обещала да правя нещо друго този ден - а да се клонирам все още не мога. Изказването ти значеше "Варна не се е събудила, щото се държите кофти с мене". А ако си имал нещо друго предвид, не си го изказал ясно. Точка.
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 13:21

    Не, просто явно ти не си го разбрала. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 18:52

    Моля не обсъждайте случката от вчера Smile
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 20:22

    Защо да не кажем на хората какво стана? ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 683204
    Върнете се в началото Go down
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 20:28

    Изпаднахме на ниво трети-клас ето защо...Това е дребнавост защо винаги трябва да се знае всичко,не съм бил там изобщо не проявявам интерес и да разбера, защото ще е било някаква глупост и защо трябва да я обсъждаме в форума, които е желаещ да я обсъжда в скайп,ICQ,Facebook,abv,yahoo,телефон или на кафенце!
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 20:46

    Относно случката и разсъжденията по нея, те приключват тук. Всеки продължил ще бъде наказан.
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 21:31

    qkitaki написа:
    Защо да не кажем на хората какво стана? ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 683204

    Защото Ицо не е тяхна работа какво е било.Това е било наш проблем,не го прави общ.
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 23:24

    Нека ви кажа нещо дано, най-накрая ме чуете.

    Не знам какво е станало и не ме интересува конкретно, но това което виждам във форума ме дразни.

    Ще ви кажа няколко неща на които ще помоля да обърнете сериозно внимание

    1) Отношението на 1 потребител към друг, НЕ изразява отношението на Форума
    2) Да харесваш всички и да те харесват всички е НЕВЪЗМОЖНО
    3) Ако някой има личен проблем за решаване с някой да го решава ЛИЧНО. Не във/чрез Форума.
    4) Кой е печен/готин/важен/незаменим и тн. всеки решава САМ за себе си.

    Претендирате за зрялост, а не се държите подобаващо. С интриги, сплетни, заговори и недомлъвки няма да стигнете далеч.

    Всяко следващо зачеване на интриги и раздори, ще бъде премахвано от мен.
    Докато не ми се каже друго от административният екип.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!   ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!! - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    ВАРНА! СЪБУДИ СЕ!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: