RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Самоубийство

    Go down 
    +109
    Black_w0rld
    Jester
    Mercedes Tomini de Olmos
    dilaila1
    ThePsychoSheep
    Frankie Roll
    Amrod Cuthalion
    gadulka
    varney
    denityyy666
    Social_Suicide
    Янн
    Доцент Бинева
    Blaze
    Agent Orange
    Ellie
    Fofo0
    AxL
    Рут
    Thoughtless
    antani
    MeTaLmAsTeR
    Fr0st NoVa
    silian
    Mell Ancholia
    Mr_Vegas
    Влади
    dragons_eat_apples!!
    Ками
    Bitch
    BigBallu
    skyforger
    nelcho
    Mr.Crowley
    Unforgiven
    Imperial
    TripleBrutal
    IllusionForYou
    Johnny Alister
    bellz
    Wicked Child
    Gunslinger^^
    Annieh
    sunshine
    fonix
    ozal
    nikoletito
    Shit_For_Brainss
    Halinor
    Rainoffire
    Clyde The Orangutan
    Лили.
    DALEK
    Йен
    independent7647
    Железен
    Selene
    Nox
    Ане
    Жоро
    Линн
    deathrose
    fn.0.rd
    Ash....
    vencito0o
    kashonche
    green.orange
    Soleil
    irrealiste
    dissolved girl.
    nutty
    Михаил
    Dizzle_Wizzle
    Немезида
    I Cum Blood !
    Mo.
    Take1nlov3
    bobo_bah
    Parasitic
    debora
    Human Defective
    Мия
    Вилито
    The_Eyes_Set_To_Kill
    SneJanKa_
    BlazeOfGlory
    bry7al_bi7ch
    xXxMisS_Sm!LexXx
    Apple
    Алфонсин
    Вильо.
    Абсент
    fReAkY`
    lluussii
    Bryan
    CrazY
    PooH
    Руто
    In_Flames91
    FAIRY
    Марто!
    Kaamos
    RockPlace
    nameless
    Ania
    Tincheto_
    littleMICROBE
    Ади_Психаря
    Пате
    113 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
    АвторСъобщение
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyСря 29 Окт 2008, 22:36

    First topic message reminder :

    Много от тинейджърите в днешно време.. Им минава през главата и не само.. Извършват това нещо!
    Стигали ли сте до такива крайности.. или минавало ли ви е преез главата въобще? Какво мислите за "слабаците", които извършват това!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 10:20

    Кой има време да се самоубие в наши дни? Zip
    Някой забелязал ли е, че принципно хората, които са твърдо против самоубийството са психически и емоционално по-нестабилни от човек склонен да го извърши? Rolleyes
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 10:24

    Напротив. Хората склонни към самоубийство са тези, склонни към бягство от проблемите. Това са принципно по-слабите и нестабилни хора. От друга страна тези, които имат способността да се справят с проблемите си са по-силните и стабилни хора, и за тях самоубийството не е решение.

    Не знам на какъв опит базираш твърдението си и ми е любопитно всъщност защо си мислиш че стабилните хора са по-склонни да сложат край на живота си.
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 10:25

    DRAGON написа:
    Напротив. Хората склонни към самоубийство са тези, склонни към бягство от проблемите. Това са принципно по-слабите и нестабилни хора. От друга страна тези, които имат способността да се справят с проблемите си са по-силните и стабилни хора, и за тях самоубийството не е решение.

    Не знам на какъв опит базираш твърдението си и ми е любопитно всъщност защо си мислиш че стабилните хора са по-склонни да сложат край на живота си.
    Доказа твърдението ми :Р
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 10:28

    Fnord написа:
    DRAGON написа:
    Напротив. Хората склонни към самоубийство са тези, склонни към бягство от проблемите. Това са принципно по-слабите и нестабилни хора. От друга страна тези, които имат способността да се справят с проблемите си са по-силните и стабилни хора, и за тях самоубийството не е решение.

    Не знам на какъв опит базираш твърдението си и ми е любопитно всъщност защо си мислиш че стабилните хора са по-склонни да сложат край на живота си.
    Доказа твърдението ми :Р

    Как го доказах ?

    п.п. И не това все още не е заяждане, но ако продължаваш с едноредови коментари без никакви разсъждения или доказателства точно на там ще отидем отново.
    Върнете се в началото Go down
    nikoletito
    Rockplacer
    Rockplacer
    nikoletito


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1202
    Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 21.10.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 11:56

    според мен това е адски тъпо
    наистина мислят ,че така ще избягат от проблемите.. идиотско е просто ! това показва колко е слаб човека..
    Върнете се в началото Go down
    Halinor
    Fan
    Fan
    Halinor


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 532
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.08.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 14:47

    ох, вие двамцата отгоре, моля ви не почвайте пак biggrin
    Върнете се в началото Go down
    ozal
    Newbie
    Newbie
    ozal


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 9
    Location : Пловдив
    Интереси : Рисуване, Музика, купонннн
    Рейтинг : 0
    Registration date : 09.11.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 15:49

    Laughing как мойете да казвате че самоубийците(кефи ме как пиша с гуза щте се сумоубийя)са слаби ....е може и да са но не винаги не мойе да си слаб и да се самоубиеш изисква се мноо мощ и дали са слаби или силни само руто знае шото е админ Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 17:24

    ozal написа:
    Laughing как мойете да казвате че самоубийците(кефи ме как пиша с гуза щте се сумоубийя)са слаби ....е може и да са но не винаги не мойе да си слаб и да се самоубиеш изисква се мноо мощ и дали са слаби или силни само руто знае шото е админ Laughing

    Изисква се много сила за да се самоубиеш ли ? Може и така да е, но се изисква много повече сила да продължиш да живееш.

    А що се отнася до правописа ти - радвам се, че ти харесва. Оценяваме го, но все пак в този форум си има определени правила, към които обичаме да се придържаме. И понеже се позоваваш на Ру като админ, подпитай го за какво иде реч Wink
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 17:35

    Ъъъъм.. поста на ozal не го разбрах от никъде О.о
    Няма и да се опитвам

    Руто написа:
    Mors ianua vitae!
    Смъртта е врата към живота. Разбира се, самоубийството не е врата към никакъв живот, а към вечната смърт, която обаче не трябва да се разбира като прекратяване на съществуването.
    А какво представлява вечната смърт? Просто "витаене" на духа в невъзможност да се...прероди? Или може би.. спиране между този живот и "живота след смъртта" - вечно очакване на границата между живота?
    Може би зависи в това в какво вярваш... Имайки предвид в какво аз вярвам разбирам до някъде твърдението, но не изцяло...

    Иии ОК, все още не мога да разбера защо силните/смелите да се самоубивали първи?
    Те Умират в битки първи, защото защитават кауза, защитават своите вярвания... отстояват себе си. Но те не се самоубиват - те биват убити.
    Слабите се самоубиват за да Избягат от отстояването на себе си и решаването на проблемите си.

    И питам аз - защо това бива повтаряно по хиляда пъти и все се намира някой, който да даде необосновано твърдение, спорещо с горното. Порочен кръг - да видим кой ще е следващия "спорещ"
    Върнете се в началото Go down
    ozal
    Newbie
    Newbie
    ozal


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 9
    Location : Пловдив
    Интереси : Рисуване, Музика, купонннн
    Рейтинг : 0
    Registration date : 09.11.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 20:53

    добре добре Smile .И аз мисля ,че самоубийството не е решение,че живота е по труден и тн.Но повече ме навяват мислите защо се стига до там .Мисля си ,че колкото и да му е зле на човек без външна намеса няма да се съмоубие силен или слаб няма значение.
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 21:12

    Самоубийството не само, че е решение, ми на всичкото отгоре и решение на всичките проблеми, които могат някога/някъде/по някое време да изникнат.
    Ако хората се самоубиваха сега нямаше да сме на това диридже.

    Едит: Ако някой тръгне да се прави на оригинален с "нямаш аргументи, а аз имам, щото съм готин" ще си изповръщам червата.
    Та.. ако имаше по-малко хора на земята щеше да има повече пари, храна, вода, работни места и каквото още ви хрумне за останалите.

    А относно това "само слабаците се самоубиват" - Напълно съм съгласен, трябва да си много слаб (психически) за да помогнеш на човечеството.
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 22:19

    ozal,
    Какво ще рече без външна намеса? Хората няма да се самоубиват ако някой не им каже ли? Просто няма да се сетят ли? Външната намеса може както да те подтикне да го направиш, така и да те спаси.
    В повечето случаи ако наистина си решил да сложиш край на живота си.. не казваш на никого - без външна намеса. Казваш ако искаш да бъдеш разубеден - външна намеса.

    Fnord,
    Ъъъъ решение на всички проблеми?
    Представи си че имаш една задача трябва да я решиш. Зарязваш задачата нерешена.
    А сега ми кажи точно в кой момент си намерил решението.
    И самоубийството не помага на човечеството. Никога не би могло. Най-много да го разруши. Хората пречат на човечеството не чрез присъствието си, а чрез действията си.
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 23:28

    Хората представляват човечеството (ама аз кво ли знам?)
    Не си ли забелязала, че колкото повече напредват технологиите, толкова повече унищожаваме не само себе си, но и всичко около нас? Ето това е решението.

    Извод: Ние сме излишни.
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyПон 09 Ное 2009, 23:52

    Хората са част от човечеството, както Рудолф от обществото на елените. Човека като личност не е човечеството а е индивид. Има инивидуалност. Това че един убива тюленчета за кеф не означава, че няма хора, които се грижат за животните в резерватите. В този смисъл индивида може да пречи на човечеството като цяло.

    Ние сме доминиращ вид на планетата (уж) и ще изчезнем. Това е ясно. Но това не ни прави излишни. Ние сме толкова излишни колкото бръмбарите и пеперудите. Просто влиянието ни е по-голямо. Ние ще изчезнем в технологичния си разцвет. Просто някой някога ще направи Голяма Грешка. Или ще оцелеем и ще имаме знанието, което ще ни накара да живеем със света, а не проумявайки го.

    По логиката, по която ние не трябва да съществуваме, не трябва да съществува нищо. Няма да ти развивам тема по този повод, защото едва ли ще я прочетеш (не казвам нищо освен това, че ако поста е дълъг се чете през ред от 80% от четящите). Ако много настояваш - кажи.
    Ако няма смисъл в нашето съществуване, то няма смисъл в съществуването на нищо.

    И аз не се заяждам, изяснявам. На мен и теб. Ня ме бъркай с някого и не се опитвай да злобееш (говоря по повод на "ама аз какво ли знам?").
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 00:18

    Мога да кажа само, че не си представях християнският бог точно такъв Doh
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 00:29

    Къде се споменава за бог? И какво съм казала че прави/мисли/проповядва/etc.?
    Кой ти каза че следвам т.нар. "християнски бог"?
    Не ми приписвай вяра, която нямам.
    Върнете се в началото Go down
    ozal
    Newbie
    Newbie
    ozal


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 9
    Location : Пловдив
    Интереси : Рисуване, Музика, купонннн
    Рейтинг : 0
    Registration date : 09.11.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 00:45

    E kakvo ще рече без външна намеса.Как ще решиш да сложиж край на живота си ако живота ти е перфектен единственото нещо ,което го прави ужасен са хората.Външна намеса са хората да,сам по себеси няма да стигнеш до там .Някои се съмоубиват заради момиче други заради мълтрат треди от алкохол и тн във тези примери няма ли външна намеса ????.В много рядки случай от собствена вина ,но пак базирана върху други хора.А за това дали ще се съмоубият ако им кажеш или не ,не е външна намеса а мафия те имат навика да съмоубижат хора Wink Smile .
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 01:01

    Ами не можеш да игнорираш изцяло хората. Ние сме социални животни.
    Обаче каквото и да ти е направило момичето, например, ти си този, който решава, че трабва да се самоубиеш. Решението е твое. Не на момичето. Или на който и да е друг. То си е твое и идва от теб. Самоубийството идва от теб. Останалото са обстоятелства, които имат връзка чрез съзнанието ти, но не са преки виновници.
    Върнете се в началото Go down
    ozal
    Newbie
    Newbie
    ozal


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 9
    Location : Пловдив
    Интереси : Рисуване, Музика, купонннн
    Рейтинг : 0
    Registration date : 09.11.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 01:13

    хахахаха ок просто няма смисъл да споря . Не е така и е така и двамата сме прави гледаме от двата края на истината и не можем да разберем,че спорът е вечен beer
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 01:29

    Halinor написа:

    ....Но според мен ако трябва да сме максимално практични и обективни, виж - както каза кой беше по-нагоре - слагаш край и той наистина е КРАЙ. След него животът, който си имал вече не съществува - заедно с проблемите, решенията, радостите, мъките, всичко.

    Аз пък не съм съгласен с това твърдение. От къде знаете, че живота който си имал няма да съществува ?
    А какво ще стане, ако след смъртта ти само той ти е останал ?
    Да гледаш вечно какво си направил, в какво си се провалил, в какво не си успял ?!

    Не е ли това вид Ад.

    Според мен единственото, което самоубийството Отнема е правото да се поправиш, да решиш проблемите, да поправиш грешките ...

    Относно дали е за силни или слаби, това е въпрос на възприятие. Ако цениш живота си под някаква форма, ще ти коства доста усилия и сила да се самоунищожиш.
    Ако пък ти е безхаберно за съществуването ти, няма да ти коства почти нищо.

    Както Selena каза, съществува намаляване на оценката на личният живот за сметка на общо благо (защитаване на родината, семейството ... приятелите).

    В този контекст дори и идеята на Fnrod има логика.
    Но както повечето драстични идеи няма как да сработи. Ако той толкова много вярваше, в това което казва днес нямаше да го четем. Той отдавна щеше да е направил най-правилният избор за човечеството.

    Айде стига толкова засега, че вярно над 10 реда почвате да прескачате през ред като четете biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 13:39

    Fnord написа:
    Ако някой тръгне да се прави на оригинален с "нямаш аргументи, а аз имам, щото съм готин" ще си изповръщам червата.
    Започвай да драйфаш...
    Fnord написа:
    А относно това "само слабаците се самоубиват" - Напълно съм съгласен, трябва да си много слаб (психически) за да помогнеш на човечеството.
    Ако смъртта ти помага на човечеството значи си някаква жалка форма на живот, а не човек.
    Fnord написа:
    Извод: Ние сме излишни.
    Щом се смяташ за излишен, защо още не си се гръмнал или не си се хвърлил от някъде? Или ти си единственото неизлишно човешко същество на планетата? Blink
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 13:59

    оле ще се оскуба...
    Ами не сериозно както всички други казвам,че самоубииството си е чиста проява на слабост и естествено си имам и АРГУМЕНТИ biggrin
    Като започнем от факта,че живота е кратък,и че едва ли може да се случи нещо толкова фатално,че да не искаш да живееш. В днешно време е модерно тъпото и инфантилно рязане на вени с цел някой да те забележи и да се почне "Ама защо" "Ама как можа" и тем подобни притеснения.
    Пък и този "депресирания" хич не се замисля колко мъка ще причини на близките си..как няма да каже едно "сбогом" .. и колко много освен разочаровани ще са и съсипани
    Та живота е кратък и трябва да се живее на макс.. Smile С много повече весели моменти ^^


    Последната промяна е направена от Вилито на Вто 10 Ное 2009, 17:17; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    sunshine
    Advanced
    Advanced
    sunshine


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 184
    Location : с.Бяга
    Интереси : Много и все интересни :D
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.11.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyВто 10 Ное 2009, 14:46

    Самоубииството не е решение.Вярно е,че всеки има трудни и непоносими моменти.И аз съм се замисляла за тва.Но полсе осъзнавам,че не бих искала да причиня болка на близките ми.Пък и човек живее само 1 път.Трябва да намира начин да се справи с проблемите си и да се радва на вс хубаво,което му предстои.
    Върнете се в началото Go down
    Annieh
    Fan
    Fan
    Annieh


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 539
    Location : Where the mad people are..
    Интереси : фотография, литература
    Рейтинг : 1
    Registration date : 26.11.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyСъб 28 Ное 2009, 20:37

    Лично аз подкрепям нещо като "благотворителна кампания", To Write Love On Her Arms, която се занимава с помагането на хора със силна депресия и на крачка от самоубийството. До сега наистина има спасени хора и аз вярвам, че самоубийството, приемането на вскякакъв вид наркотични вещества и каквито още методи са измислили хората на нашата възраст (дори по-големи от нас), не са решение на проблемите им в живота, каквито и колкото да са те. Peace
    Върнете се в началото Go down
    Gunslinger^^
    Rockplacer
    Rockplacer
    Gunslinger^^


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1450
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 11
    Registration date : 20.04.2009

    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 EmptyСъб 28 Ное 2009, 20:39

    larissaxhurricane написа:
    аз вярвам, че самоубийството, приемането на вскякакъв вид наркотични вещества и каквито още методи са измислили хората на нашата възраст (дори по-големи от нас), не са решение на проблемите им в живота, каквито и колкото да са те. Peace

    Нямам какво повече да кажа Thumbup
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Самоубийство - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 6 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Самоубийство
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: