RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Самоубийство

    Go down 
    +109
    Black_w0rld
    Jester
    Mercedes Tomini de Olmos
    dilaila1
    ThePsychoSheep
    Frankie Roll
    Amrod Cuthalion
    gadulka
    varney
    denityyy666
    Social_Suicide
    Янн
    Доцент Бинева
    Blaze
    Agent Orange
    Ellie
    Fofo0
    AxL
    Рут
    Thoughtless
    antani
    MeTaLmAsTeR
    Fr0st NoVa
    silian
    Mell Ancholia
    Mr_Vegas
    Влади
    dragons_eat_apples!!
    Ками
    Bitch
    BigBallu
    skyforger
    nelcho
    Mr.Crowley
    Unforgiven
    Imperial
    TripleBrutal
    IllusionForYou
    Johnny Alister
    bellz
    Wicked Child
    Gunslinger^^
    Annieh
    sunshine
    fonix
    ozal
    nikoletito
    Shit_For_Brainss
    Halinor
    Rainoffire
    Clyde The Orangutan
    Лили.
    DALEK
    Йен
    independent7647
    Железен
    Selene
    Nox
    Ане
    Жоро
    Линн
    deathrose
    fn.0.rd
    Ash....
    vencito0o
    kashonche
    green.orange
    Soleil
    irrealiste
    dissolved girl.
    nutty
    Михаил
    Dizzle_Wizzle
    Немезида
    I Cum Blood !
    Mo.
    Take1nlov3
    bobo_bah
    Parasitic
    debora
    Human Defective
    Мия
    Вилито
    The_Eyes_Set_To_Kill
    SneJanKa_
    BlazeOfGlory
    bry7al_bi7ch
    xXxMisS_Sm!LexXx
    Apple
    Алфонсин
    Вильо.
    Абсент
    fReAkY`
    lluussii
    Bryan
    CrazY
    PooH
    Руто
    In_Flames91
    FAIRY
    Марто!
    Kaamos
    RockPlace
    nameless
    Ania
    Tincheto_
    littleMICROBE
    Ади_Психаря
    Пате
    113 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
    АвторСъобщение
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСря 29 Окт 2008, 22:36

    First topic message reminder :

    Много от тинейджърите в днешно време.. Им минава през главата и не само.. Извършват това нещо!
    Стигали ли сте до такива крайности.. или минавало ли ви е преез главата въобще? Какво мислите за "слабаците", които извършват това!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    skyforger
    Fan
    Fan
    skyforger


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 579
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 0
    Registration date : 30.12.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyПет 05 Фев 2010, 22:41

    Johnny Alister написа:
    За мен самоубийството е проява на слабост... колкото и тежки проблеми да имаш, не това е начинът. Отказ да продължиш напред, живота на всички е еднакво ценен и само от нас зависи как ще го изживеем , самоубийството е бягство.
    От друга страна мисля , че е егоистично ....самоубиваш се ок , край на болката , проблемите и т.н. А какво за остава за близките и приятелите ? Не си ли струва да продължиш само заради тях ? В този ред на мисли много по-достойно е да намериш сили да продължиш , отколкото да имаш "смелостта" да кажеш"край" !

    Съгласна съм напълно. Признавам си обаче, че и аз съм имала такива моменти на слабост и чувство на безпомощност и тази мисъл ми е минавала през главата. Естествено имам си и здрав разум и никога не бих направила подобна глупост. Знам, че не е решение на проблемите...пък и никога не бих го причинила на близките си.
    Върнете се в началото Go down
    BigBallu
    Newbie
    Newbie
    BigBallu


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 48
    Location : Пловдив
    Интереси : алкохол, книги, музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 06.12.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyЧет 11 Фев 2010, 16:33

    Да,да... самоубийството на някой недорасляци не е чак толкова фатално нещо.
    Извинете за цинизма, но представете си ако тези нереализирани самоубийци някои ден имат деца....надявам се НЯМАТЕ богато въображение., защото картинката хич не е хубава...
    Но има и други самоубийства... сепуко и камикадзе.Те са доста по-интересни, най-малко от чисто психологична гледна точка...
    Върнете се в началото Go down
    Bitch
    Newbie
    Newbie
    Bitch


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 56
    Location : Plovdiv
    Рейтинг : -1
    Registration date : 28.05.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСъб 20 Фев 2010, 04:05

    Ако някой ми каже, че на 12-18 години се е отчаял от живота, изпитал е всичките му мъки и не може повече, ще му се изсмея. Превземки.
    Самоубийството е простотия, която е проява на слабост и егоизъм.
    Върнете се в началото Go down
    Ками
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ками


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 877
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 13.12.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 21 Фев 2010, 11:01

    Минавало ми е през главата в някакви моменти, в който решавам, че вече нямам за какво или за кой да живея, но ме спасява мисълта, че съм още на 15 и всичко е пред мен.
    А и колкото и да го мисля знам, че никога няма да го направя. За мен си е чиста проява на слабост, наистина е трудно сам да си отнемеш собствения живот, но си е слабост да се откажеш от него. Слабост е да спреш да се бориш с проблемите си.
    Върнете се в началото Go down
    dragons_eat_apples!!
    Unique
    Unique
    dragons_eat_apples!!


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 809
    Location : Плевен
    Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
    Рейтинг : -2
    Registration date : 17.01.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 21 Фев 2010, 16:12

    Живота въобще не е гаден Smile . Вие си го правите такъв, създавате си излишни интриги и ситуации, за които да мислите и да се притиснявате. И всичките проблеми на света да имам, пак не бих го направила. Има толкова много неща заради които си заслужава да живея, че просто нз... не мога да ги разбера тези деца |:

    * за мен няма кой да тъжи, освен родителите ми, но пак не бих го направила от !уважение към себе си и мечтите ми!
    Върнете се в началото Go down
    DALEK
    Great
    Great
    DALEK


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 270
    Location : Варна
    Рейтинг : 7
    Registration date : 19.08.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyПон 22 Фев 2010, 16:04

    На всяка секунда умират по 151 човека и се раждат по 173. Самоубийството е доста полезно за обществото, стига самоубиващият се да не е от голяма полза.
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyПон 22 Фев 2010, 17:03

    Johnny Alister написа:
    За мен самоубийството е проява на слабост... колкото и тежки проблеми да имаш, не това е начинът. Отказ да продължиш напред, живота на всички е еднакво ценен и само от нас зависи как ще го изживеем , самоубийството е бягство.
    От друга страна мисля , че е егоистично ....самоубиваш се ок , край на болката , проблемите и т.н. А какво за остава за близките и приятелите ? Не си ли струва да продължиш само заради тях ? В този ред на мисли много по-достойно е да намериш сили да продължиш , отколкото да имаш "смелостта" да кажеш"край" !

    Напълно съм съгласен с мнението ти.
    Много по-лесно е да се откажеш, от колкото да направиш усилие да продължиш напред.
    Върнете се в началото Go down
    Mr_Vegas
    Newbie
    Newbie
    Mr_Vegas


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 5
    Location : Dobrich
    Интереси : Web Design , Coding, Music , Skate
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.02.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 28 Фев 2010, 10:13

    Никога не ми е минавало през глвата , доста е тъпо а и ще пропуснеш доста интересни години To Happy To Stop . Тези които го правят са хора които не могат да осъзнаят това luckydance
    Върнете се в началото Go down
    Mell Ancholia
    Newbie
    Newbie
    Mell Ancholia


    Female
    Брой мнения : 88
    Location : София
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.02.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 28 Фев 2010, 17:11

    Доста често ми е писвало от всичко и ми е минавало през главата, но това не изхода. Плюс това съм прекалено самовлюбена, за да се самоубия, не мога да си го причиня просто biggrin
    Иначе хората, които са преценили, че не могат повече и това е правилния изход, нека се самоубиват, няма лошо... въпрос на личен избор (((((((((((((((((((((((((:
    Върнете се в началото Go down
    silian
    Banned
    silian


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 139
    Location : Плевен
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.02.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 28 Фев 2010, 20:36

    Преди години опитах да се самоубия няколко пъти и съм изключително щастлива, че не стана, щото иначе щеше много да ме е яд... Иначе самоубийството по мое мнение е решение едва, когато си сигурен, че вече няма накъде или че всичко, което си искал, си го направил и изживял, и няма повече...
    Най-кофти е да се самоубиеш и да съжалиш за това... Глупаво е да се самоубиеш заради някой друг, защото животът си е твой... Сам си се родил, ако ще умираш причината си бъди ти!
    Иначе аз предпочитем сама да избера кога да умра, а не да чакам... Но това не се очертава скоро...
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 28 Фев 2010, 20:39

    Минавало ми е през главата,но не съм изпадала чак дотолкова,че да опитвам...
    Върнете се в началото Go down
    MeTaLmAsTeR
    Advanced
    Advanced
    MeTaLmAsTeR


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 192
    Location : Лудницата, рукото, Варна
    Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.02.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 28 Фев 2010, 22:16

    Идвало ми е да го направя,но сякаш осъзнавам,че не го искам и затова съм ощв жив
    Върнете се в началото Go down
    antani
    Unique
    Unique
    antani


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 958
    Location : Пловдив
    Интереси : Hardcore,Japan,World of Warcraft
    Рейтинг : 25
    Registration date : 06.02.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyНед 28 Фев 2010, 22:29

    Многоо често ми минаваше през главата преди, но сега по-малко и все още не го правя. Пък и какъв е смисалът !???
    Върнете се в началото Go down
    IllusionForYou
    Newbie
    Newbie
    IllusionForYou


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 75
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 15.12.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyПон 01 Мар 2010, 14:08

    Самоубиййството не е начин да се оттървеш от проблемите си или страданията си . Неразбирам защо младите се самоубивът при положение че трябва да бъдът силни и да се исправят срещу самите си проблеми и да ги решът с гордо вдигната глава Smile Yes
    Върнете се в началото Go down
    Thoughtless
    Banned
    Thoughtless


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 167
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 0
    Registration date : 12.07.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyПон 01 Мар 2010, 20:45

    Всъщност самоубийството наистина е начин да се отървеш от страдания, проблеми etc...
    Върнете се в началото Go down
    Рут
    Newbie
    Newbie
    Рут


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 14
    Рейтинг : 0
    Registration date : 20.02.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСря 03 Мар 2010, 12:25

    М да се самоубиеш не е решение от проблема.Като гледам ,обаче, за повечето хора това е най-доброто решение,но не е..Живота е гаден, а и в повечето случаи хората,които търсят това решение не се замислят за хората ,които ги обичат и правят огромна грешка : )
    Върнете се в началото Go down
    AxL
    Great
    Great
    AxL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 376
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 19.01.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСря 03 Мар 2010, 12:42

    Thoughtless написа:
    Всъщност самоубийството наистина е начин да се отървеш от страдания, проблеми etc...

    Съгласен съм с теб.
    Върнете се в началото Go down
    Imperial
    Rockplacer
    Rockplacer
    Imperial


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 1348
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
    Рейтинг : 3
    Registration date : 19.12.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСря 03 Мар 2010, 13:06

    AxL написа:
    Thoughtless написа:
    Всъщност самоубийството наистина е начин да се отървеш от страдания, проблеми etc...

    Съгласен съм с теб.
    ..абе хора...всички имаме проблеми няма такъв човек , който да няма проблени , просто няма....и няма смисъл да се самоубиеш при най-малкото нещо случило се на теб.За пример , аз като имам 2 за срока по математика трябва самоубия по тази логика.

    П.С Живей си живота Smile
    Върнете се в началото Go down
    AxL
    Great
    Great
    AxL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 376
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 19.01.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСря 03 Мар 2010, 17:08

    Imperial имаш право,аз се съгласих с Герито,щото е направа,че чрез самоубийство,наистина е отърваваш от проблемите си...Не съм казал,че е правилно да се прави Smile
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСъб 13 Мар 2010, 01:42

    Лятото с една моя приятелка постоянно излизахме..но тя винаги беше със суичър...един ден и стана топло и като го махна,видях че се е опитвала да се реже,заради което ми стана гадно...
    Тя цяло лято не спря да повтаря "Искам да се самоубия!"...по цял ден слушах как иска да се самоубие заради момче... ;х
    Накрая поговорих с нея,и я посъветвах да спре,и да го забрави,и че е в началото на живота си и толкова любов може да срещне по-нататък...тогава тя ме послуша...забрави момчето и всичко сега си е наред!...
    Върнете се в началото Go down
    Ellie
    Fan
    Fan



    Female
    Брой мнения : 404
    Интереси : майка ти
    Рейтинг : 1
    Registration date : 14.08.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСъб 13 Мар 2010, 20:11

    Никога не съм си го и помисляла.

    Самоубийството е точно начин да се отървеш от проблеми, страдания (както казаха по-горе), затова бих разбрала хората, които искат да прекратят живота си, всичко се случва и всеки може да изпадне в безизходица.
    Върнете се в началото Go down
    Agent Orange
    Epic
    Epic
    Agent Orange


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 628
    Location : Видин
    Интереси : Футбол
    Рейтинг : 2
    Registration date : 11.10.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСъб 13 Мар 2010, 20:14

    The dumbest thing ever.
    Върнете се в началото Go down
    Ками
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ками


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 877
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 2
    Registration date : 13.12.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСъб 13 Мар 2010, 20:23

    Fofo0 написа:
    Лятото с една моя приятелка постоянно излизахме..но тя винаги беше със суичър...един ден и стана топло и като го махна,видях че се е опитвала да се реже,заради което ми стана гадно...
    Тя цяло лято не спря да повтаря "Искам да се самоубия!"...по цял ден слушах как иска да се самоубие заради момче... ;х
    Накрая поговорих с нея,и я посъветвах да спре,и да го забрави,и че е в началото на живота си и толкова любов може да срещне по-нататък...тогава тя ме послуша...забрави момчето и всичко сега си е наред!...

    Охх е то пък всички 16 годишни, който са ходили с (даже само харесвали) някое момче и той не им е отвърнал и вече дай да са трепем...
    Върнете се в началото Go down
    Blaze
    Newbie
    Newbie



    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 91
    Рейтинг : 0
    Registration date : 10.03.2010

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyВто 16 Мар 2010, 22:38

    :X Нем. Не ми се е случвало да посягам на живота си, нито да си мисля за такива неща. И се надявам и за напред да е така.
    Съжелявам, хората, които се опитват да се наранят. Неприятно ми е, че някой може да изпадне в такова състояние, че да се реши на такива действия. Това са хора без мотивация, както каза Ади_Психаря :/
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 EmptyСря 17 Мар 2010, 20:41

    Аз не веднъж съм си го мислила. Защото ми беше дошло до гуша от истински проблеми. Аз бях израснала в добро семейство и строги, но честни родители, който са дали всичко за да ме отгледат, такава, каквато съм до сега. Но вътрешно. Защото след това всичко се разпадна и аз и брат ми заживяхме във вечните скандали и разправии. От което ми беше писнало. Даже много съм си представяла самоубииството си. Но нищо не се случи, само защото знаех, че майка ми има лабилна и би ме последвала. Скоро и това се опита да се случи. Единствената ми утеха беше даскалото и приятелите ми който бяха много малко. Но и нужни. Ценни ми бяха миговете ми с тях. И до днес те са ценни. Те много ми помогнаха. Не веднъж идваше полиция в къщи. Заради скандалите и вечната врява. Еее писна ми и избягах от вкъщи, една вечер когато майка ми испи цял блистер с хапчета и баща ми полудя. След като вече бях решила да се измъквам, явно брат ми ме е видял и баща ми ме издири и ме прибра. Защото аз нямаше да съм такава каквато съм. Имах надеждата да се скрия у приятели, докато не намеря подкрепа от баба ми и да ме върне обратно в Крит при нея. Исках да живея там, докато нещата тук не се успокоят или обратното влошат. Мисли за самупогубване са ме обземали не веднъж. И не само мен, но и майка ми. След като стана този случей, малко по- късно и то всъщност беше много скоро и тя пак се обита да се погуби, като си разряза вените в тоалетната и се наложи благодарение на мен да се разбие вратата, тъй като аз живея с нея и баба и дядо, а баща ми е наблизо но сам а брат ми също е с нас. И такам те разбиха вратата и преди дядо да я хване и да я ступа аз я истеглих заедно с баба. И точно тогава аз видях кръвта и, на никого не го пожелавам. Тогава аз превъзмогнах фобията си от кръв свалих бялата си блуза превързах я защото изглежда бях единствената с разума си все още. Обадих се на приятеля и и на линейка точно преди тя да ми бутне телефона и след като всичко това мина аз припаднах и нищо не помня освен че че чух баба си която ми каза че аз съм виновна. Ужасно беше. Но си го преодолях. Сега вече не мисля за това. Обичам я и ако знам че тя ще направи нещо такова моментално я последвам!!

    Сори за запетайките но бутончето ми заеба
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Самоубийство - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Самоубийство   Самоубийство - Page 8 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Самоубийство
    Върнете се в началото 
    Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: